Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621991 пъти)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4590 -: Септември 30, 2021, 07:57:14 am »
Мегданът може да се окаже само в субективните очи на астролога, в случай че няма много допирни точки с реалността.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4591 -: Септември 30, 2021, 04:34:31 pm »
Бойко Борисов не желае да се кандидатира за Президент  защото не сме президентска република. 

Ти поради каква причина знаеш какво желае или не желае ББ ?!

А ти откъде знаеш какво желае, че правиш подобни заключения?!  ;D

Фактът, че ББ не желае да се кандидатира за Президент, подсказва, че той самия не е навит на пряк двубой. Вероятно подозира какъв може да е изходът от техен пряк мажоритарен двубой.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4592 -: Септември 30, 2021, 04:53:44 pm »
Логично предположение. Каквото и всеки друг може да направи. Имам наблюдения върху това как те се самопредставят, позиционират в обществото, върху обществените процеси, нагласи за Борисов и Радев във времето и си вадя някакви изводи. Както казва Президентът Радев:
Цитат
"dir.bg: Г-н Борисов неведнъж е заявявал, че ще се кандидатира точно на тези избори. Като човек на думата и обещанията, аз очаквам да си ги спазва. Освен това той всеки ден почти критикува президентската институция, обвинява я в диктаторство. Нека излезе на тези избори, спечели ги и внесе своите демократични ценности в президентската институция", заяви държавният глава пред журналисти в Пловдив, където участва в Деветия европейски форум за социално предприемачество.

« Последна редакция: Септември 30, 2021, 05:09:17 pm от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4593 -: Септември 30, 2021, 05:22:03 pm »
 Не съм го чула досега в интервю да казва, че има намерение да се кандидатира за Президент, а от миналата година повтаря, че се оттегля от политиката и ще се заеме с партията си, лично той няма да се кандидатира за депутат или друго, и го направи.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4594 -: Септември 30, 2021, 07:16:06 pm »
Предложен кандидат за президент на Герб - мъж. Греда

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4595 -: Септември 30, 2021, 07:25:13 pm »
Тези дни направих 3 тегления за това кой ще е бъдещият президент на България  :)


Кой ще предложат от ПП Г. за президент?
Кралица пентакли, Светът, 7 чаши/ 10 меча
Тук залагам, че кандидатурата ще бъде на жена. Жена с богат опит и добър материален статус. Позната и известна с нещо в света. Имат големи очаквания за победа, но за мен ще е неочаквана загуба.


2. Астрологично. Жена с някакъв акцент на лични планети в земни и водни зодиакални знаци, с успешна реализация, но с 10 мечове нейната кандидатура изглежда като кауза пердута.

Предложен кандидат за президент на Герб - мъж. Греда. Със Слънце във воден зодиакален знак и Луна в земен. Ректор на Софийския университет.
« Последна редакция: Септември 30, 2021, 07:29:11 pm от starinthenightsky »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4596 -: Септември 30, 2021, 07:50:19 pm »
Романтика, на първи и втори въпрос как получаваш четвъртата карта ? След размесването ти е на дъното на тестето - цепиш на нея ? Или я добавяш след като изтеглиш трите карти. За пояснение ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4597 -: Септември 30, 2021, 09:39:30 pm »
Предложен кандидат за президент на Герб - мъж. Греда
Това не е предложението на Герб, а на независим инициативен комитет! Герб казаха, че ще обявят техния кандидат точно месец преди изборите и не по-рано, което е средата на октомври, та може на романтика картите да са показали вярно, че е жена

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4598 -: Октомври 01, 2021, 12:17:34 am »
Затова пък в подкрепа на тази кандидатура с патос се включват герберските медии.
« Последна редакция: Октомври 01, 2021, 12:19:16 am от starinthenightsky »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4599 -: Октомври 01, 2021, 12:17:48 pm »
Цитати от сайта на Вера
Цитат
Дворцовите карти са малко по-особена категория в таро и преди да започна да описвам значенията им, ми се искаше накратко да нахвърлям някои важни, според мен, особености.

Тъй като дворцовите карти изобразяват човешки фигури, при това от различен пол, много често те са причината за тълкувания от рода на „Ще срещнеш висок, тъмнокос непознат“. Схващането, че Крал жезли, примерно, е тъмнокос (или червенокос?!) мъж на средна възраст, докато Рицар чаши е рус младеж, може повече да навреди, отколкото да ви помогне при гадаенето. Дворцовите карти наистина могат да представляват конкретна личност в живота ви, но това се оказва вярно в максимум 30% от случаите. Освен това, дори и да ви говорят за конкретен човек, те няма да описват външния му вид, а психологическата му нагласа в конкретната ситуация. Това е много важно да се запомни, защото всяка дворцова карта представя един психологически ъгъл на личността, но няма човек на света, който да е чак толкова плосък. Хората са сбор от почти всички дворцови карти, просто проявяват различни качества в различни ситуации.

Цитат
Другата масова заблуда при дворцовите карти е полът. Кралиците не са непременно жени, а Кралете не са непременно мъже. Те не показват млади или стари хора, зрели или незрели личности, защото една и съща личност може да се държи зряло в една ситуация и напълно незряло в следващата. Важното тук е да разберем аналогията. В Средновековието паж, рицар, кралица и крал са били по-скоро йерархично означение, отколкото възрастово такова и съм открила, че това работи добре при мен.

Цитат
Кралиците отъждествяват елемента, в който се намират, те са неговата еманация. Така Кралица жезли, например, е страстна и вдъхновена личност, която знае какво иска (за разлика от Рицаря) и която демонстрира качествата на елемента огън – жизненост, оптимизъм, воля и страст. Кралица чаши има дълбока емоционална и чувствена страна, която може едновременно да докара някой до екстаз, но и да го удави. Кралица мечове е мъдрост, натрупана от болка и страдание, а Кралица пентакли е… перпетуум мобиле :)

Цитат
При подреждане от три карти, ако първата е дворцова, най-често тя обяснява нагласата на питащият. Ако третата карта е дворцова, тогава вече съм по-склонна да вярвам, че тя показва друг човек, който ще се намеси в ситуацията.

Цитат
Кралиците най-често са чувство, настроение или настройка. Например, Кралица жезли е страст, ентусиазъм, вдъхновение. Кралица чаши е любов, дълбоко чувство на съпричастност. Кралица мечове е интелект, опит и мъдрост. Кралица пентакли е най-често физическа наслада и действие за постигането на нещо. В гледане те показват какво изпитваме вътре в нас, каква е нашата настройка към света.

Цитат
Кралица пентакли (астрологично под влиянието на Телец) е кралицата на физическите удоволствия. Тя е сръчна домакиня, оправна майка и едновременно с всичко това успява някак да напредне и в кариерата. Не мислете обаче, че тази Кралица е обречена на домашното огнище. Да, тя държи на семейството, но също така и на кариерата, така че е възможно да я срещнете и на работното място да дърпа конците на цяла фирма, прикрита под скромната длъжност на секретарка на шефа. Твърде вероятно е обаче тя да му подсказва кога да свика събрание, кога да прекъсне губеща производствена линия или просто коя вратовръзка си отива повече с костюма му. Кралица пентакли не се бои да си изцапа ръцете, затова и често тя процъфтява в професии като градинарство и цветарство, обича да се грижи за външния си вид и може да управлява собствен салон за красота. Може да бъде доволна само като домакиня и съпруга, но може и да развива собствена фирма с дейност интериорен  дизайн. Тази кралица може да сътвори чудеса и с минимален бюджет, просто й дайте свобода и ще преобрази дома ви в уютно гнездо, за което не сте си и представяли, че може да се побере на такава малка площ. Тя е сръчна, умее да създаде от нищо нещо, харесва й ръцете й да са непрекъснато заети и не приема „не“ за отговор, когато е тръгнала да свърши някоя задача. Споменах ли, че готви невероятно вкусно? А, да, сексът и по-специално физическата наслада, която той носи, също е доста важен за тази Кралица.
Когато картата не говори за човек, тя показва нагласата ни да свършим нещо, да запретнем ръкави и да повдигнем планини. Като дневна карта е много положителен знак, защото с каквото и да се захванете през този ден, можете да сте спокойни, че то ще бъде свършено на време и при това повече от добре. Кралица пентакли показва и творческа нагласа, но не толкова като вдъхновението на Кралица жезли, а по-скоро става дума за правенето на неща с ръцете ни – например да плетем, да ушием нови пердета или да засадим нов сорт цветя в градината си. Каквото и да докоснем, то се превръща в злато. Образно казано :D Също картата може да говори и за интимни отношения, в които сме достигнали физическа близост, която ни дава удовлетворение.
« Последна редакция: Октомври 01, 2021, 12:27:15 pm от starinthenightsky »

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4600 -: Октомври 28, 2021, 12:08:11 pm »
Здравейте, зададох въпрос  “Какво развитие ще инат отношенията ни до месец?” - V пентакли, Паж на мечовете и Асо пентакли. Ще се радвам да споделите мнения. Благодаря. 😘

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4601 -: Декември 03, 2021, 08:33:10 pm »
Тези дни направих 3 тегления за това кой ще е бъдещият президент на България  :)

Настоящият Р.Р. ще бъде ли преизбран?
8 чаши, Колесницата, Слънцето/ Кралица пентакли
Според мен - да. Макар че към момента, като че ли при него има трудности и не вижда ясно ситуацията около себе си. Има голям шанс да бъде преизбран.

Кой ще предложат от ПП Г. за президент?
Кралица пентакли, Светът, 7 чаши/ 10 меча
Тук залагам, че кандидатурата ще бъде на жена. Жена с богат опит и добър материален статус. Позната и известна с нещо в света. Имат големи очаквания за победа, но за мен ще е неочаквана загуба.

Какъв ще е новият президент?
Справедливостта, 6 пентакли, Крал чаши
Определено смятам, че ще бъде мъж. Дипломатичен и разумен. Човек, който ще иска промяна и една идея по-мислещ за хората.

Близо 3 месеца по-късно се оказа, че картите бяха точни.

РР е преизбран, а кандидатът на Г. загуби (неочакавно за тях).

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4602 -: Декември 03, 2021, 08:38:27 pm »
Здравейте, зададох въпрос  “Какво развитие ще инат отношенията ни до месец?” - V пентакли, Паж на мечовете и Асо пентакли. Ще се радвам да споделите мнения. Благодаря. 😘

Според мен в момента между вас има конфликтна ситуация, спор. Възможно е да се появи шанс за възобновяване на отношенията и нов старт, и то да е съвсем неочаквано.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4603 -: Декември 04, 2021, 02:01:44 pm »
Ще изкара ли пълния си мандат 47-мото НС?

Висшата жрица, 7 жезли, Любовниците/ 9 жезли

Изключително много тайни има около това НС. Неясни и прикрити отношения, скрити договорки, тайни споразумения. Дава ми усещане за някакви необмислени и несигурни действия. Всеки ще гледа сам себе си. Странни хора ще участват.
В даден момент отново ще има избори, най-късно до 2 г. На дали ще изкарат пълния си мандадт, но не знам дали и след новите избори ще има някаква промяна изобщо...

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4604 -: Декември 07, 2021, 01:33:37 pm »
Здравейте, зададох въпрос  “Какво развитие ще инат отношенията ни до месец?” - V пентакли, Паж на мечовете и Асо пентакли. Ще се радвам да споделите мнения. Благодаря. 😘

Според мен в момента между вас има конфликтна ситуация, спор. Възможно е да се появи шанс за възобновяване на отношенията и нов старт, и то да е съвсем неочаквано.

Романтика, много благодаря. Всичко се нареди между нас и то неочаквано (когато го бях отписала вече 😁).