Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621740 пъти)

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4635 -: Август 09, 2022, 06:12:06 pm »
Изтеглих следните карти Таро и Ленорман:

1.Страшният Съд     /    Планина,Лилии

2.Асо Пентакли    /    Къща,Кръст

Така на първият ти въпрос смятам че нещата могат да приключат добре за всички страни,след като Аркана е карта и на повторната среща,означава че пак ще се срещаш с тези хора по този въпрос. Но по Ленорман се дава забавяне,нещата искат още време,а може и мъж с тъмни очи и коса да бави нещата или да е пречката.

На вторият ти въпрос картите казват по-скоро не. Ако си имала нещо с този човек,нещата отиват към приключване на нещата в любовен план.Мисля обаче че ще си останете приятели,защото 3ка Чаши искаше да излезе с 1та карта.


Никой не резонира с планетите, така както ти!

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4636 -: Август 09, 2022, 08:54:33 pm »
Сърдечно благодаря, Синухе. Надявам се наистина да затворим сделката скоро и да са доволни и двете страни. Дано останем приятели - хубаво е да имаш такива хора в живота си.  :-*

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4637 -: Август 11, 2022, 01:55:22 pm »
1. Ще затворим ли сделката успешно? - от седмици водим много тежки преговори, но сякаш тъпчем на едно място и никоя страна не отстъпва
2. Имаме ли бъдеще в любовен план с Д.?

По 1 въпрос - според мен, да. Но със забавяне и трудности. Тук има жена, която играе важна роля, както и някой, който е в силно отбранителна позиция. Явно тази ситуация те напряга доста. Ще си доволна от резултата в даден момент.

Относно 2 въпрос - в момента като че ли между вас има някаква почивка. Има романтични чувства, флирт, закачки, взаимост, усещане за сродност. Приятно ти е да сте заедно. Някой от двамата не е напълно искрен с другия. Мъжът, като че ли те наблюдава тайно, изследва те. Някак ми се струва играч, все едно не може да вземе решение да бъдете заедно. Иска си свободата или има намесен и друг човек. Не виждам край, но и като че ли няма достатъчно информация за пълноценна любовна връзка на този етап.

Късмет!

gioia

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 28
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4638 -: Август 14, 2022, 06:25:23 pm »
1. Ще затворим ли сделката успешно? - от седмици водим много тежки преговори, но сякаш тъпчем на едно място и никоя страна не отстъпва
2. Имаме ли бъдеще в любовен план с Д.?

По 1 въпрос - според мен, да. Но със забавяне и трудности. Тук има жена, която играе важна роля, както и някой, който е в силно отбранителна позиция. Явно тази ситуация те напряга доста. Ще си доволна от резултата в даден момент.

Относно 2 въпрос - в момента като че ли между вас има някаква почивка. Има романтични чувства, флирт, закачки, взаимост, усещане за сродност. Приятно ти е да сте заедно. Някой от двамата не е напълно искрен с другия. Мъжът, като че ли те наблюдава тайно, изследва те. Някак ми се струва играч, все едно не може да вземе решение да бъдете заедно. Иска си свободата или има намесен и друг човек. Не виждам край, но и като че ли няма достатъчно информация за пълноценна любовна връзка на този етап.

Късмет!

Romantica, хиляди благодарности за труда и тълкуването. Много ме напряга наистина, надявам се да приключат нещата скоро и да си отдъхнем доволни. 😘😘😘

roshavata_garga

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4639 -: Август 17, 2022, 09:20:39 pm »
Здравейте, група!!!
Преди години имах отношения с един мъж(не знам дали трябва да пиша имената, ако да кажете),с който бих искала да знам дали ще имаме връзка отново и дали ме обича?
Благодаря Ви, бъдете здрави и щастливи! 💗

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 208
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4640 -: Август 17, 2022, 10:21:19 pm »
Ще имаш пак връзка с него и дори може да станете семейство-падна се Асо Жезли.

И определено те обича-падна се 10 Чаши.

Ами всичко хубаво от мен ти пожелавам с този мъж  :)
Никой не резонира с планетите, така както ти!

roshavata_garga

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4641 -: Август 18, 2022, 11:18:19 am »
Благодаря Ви много! Аз Ви пожелавам мн сбъднати мечти! 🍀

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4642 -: Август 18, 2022, 09:05:48 pm »
Здравейте, група!!!
Преди години имах отношения с един мъж(не знам дали трябва да пиша имената, ако да кажете),с който бих искала да знам дали ще имаме връзка отново и дали ме обича?
Благодаря Ви, бъдете здрави и щастливи! 💗

Зададох въпроса така, въпреки че няма посочени инициали.

За момента бих казала, че нещата са стопирани между вас. Имате ли изобщо комуникация, виждате ли се? Според мен ще имате неочакван шанс, но от вас ще зависи какви избори ще направите. Имате доста път да извървите един към друг...
Някой от двамата има романтични чувства към другия, не го е забравил, но и не се разкрива. Познанството не е било случайно, има някаква съдбовност. Възможно е да има ситуация, която да изисква единия да потърси и подкрепи другия. Съветът на картите е да бъдете оптимист за личния си живот!
Като възможност за развитие - през зимните месеци, м.март и като цяло през следващата година.

Късмет!
« Последна редакция: Август 18, 2022, 09:09:27 pm от romantica »

roshavata_garga

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4643 -: Август 18, 2022, 10:25:02 pm »
Всичко което прочетох е напълно вярно и точно, romantica. Нямаме комуникация от доста време, а не сме се виждали с години. Инициали мога да Ви дам-аз съм Е, а той е В. Чудя се кой ли е един от двамата, който има романтични чувства.вероятно аз 😁😇💙
имам още два въпроса:
обвързан ли е в момента?
Ще си имаме ли дете?
Благодаря за отделеното време! Бъдете благословени 🙏

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4644 -: Август 20, 2022, 11:15:59 pm »
Нямаме комуникация от доста време, а не сме се виждали с години. Инициали мога да Ви дам-аз съм Е, а той е В...
обвързан ли е в момента?

Има някаква емоционална тъга при него в момента. Желание за връзка и партньорство има, но и много страхове, които го спират. Към момента мисля, че не е в сериозни взаимоотношения с друга жена.

За другият въпрос мисля, че не е коректно да се пита.

Първо, инициирайте контакт, а останалото ще се разбере от само себе си  :)

PS. Не съм профи таролог, това ми е хоби. Така че, ако искате по-сигурен коментар потърсете някой, който се занимава професионално с това!

roshavata_garga

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 5
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4645 -: Август 22, 2022, 01:03:52 pm »
Благодаря още веднъж! 🙏❤️

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4646 -: Август 23, 2022, 09:06:18 am »
Ще може ли някой да ми изтегли карти на следните въпроси:
1. Били ли са полагани необходимите грижи за майка ми Митра, докато е била във Втора клиника по хирургия,  или е била оставена на произвола?
2. Ще има ли смисъл да разговарям с доктор Иво Мурджев, който в епикризата всъщност се води като нейн лекуващ лекар и как би се държал той при този разговор?
3. Как би се държала доктор Кюлджева, ако я потърся за разговор по отношение на майка ми и лечението и клиниката?
Ще съм много благодарен на всеки, който се отзове!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6484
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4647 -: Август 23, 2022, 10:51:36 am »
И още един въпрос:
4. Излъгала ли ме е д-р Кюлджева за състоянието на майка ми на 16 август 2022, денят, когато искаха да я изпишат?
В случай, че никой не се отзове, сам ще изтегля карти от някой сайт и ще се опитам да ги разтълкувам.
« Последна редакция: Август 23, 2022, 10:53:41 am от Veselin »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4648 -: Август 23, 2022, 01:41:39 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли карти на следните въпроси:
1. Били ли са полагани необходимите грижи за майка ми Митра, докато е била във Втора клиника по хирургия,  или е била оставена на произвола?
2. Ще има ли смисъл да разговарям с доктор Иво Мурджев, който в епикризата всъщност се води като нейн лекуващ лекар и как би се държал той при този разговор?
3. Как би се държала доктор Кюлджева, ако я потърся за разговор по отношение на майка ми и лечението и клиниката?
Ще съм много благодарен на всеки, който се отзове!

Относно грижите за майка ти -
4 пентакли, Колесницата, 2 жезли/ Жрецът

Полагани са грижи, променяно е нещо в хода на лечение. Може би не е направена качествена оценка още в самото начало на общото физическо състояние, което в последствие бързо се е променило... Решенията не са взимани само от един лекар тук, коментирано е. Прилагани са традиционни неща по протокол (в епикризата бяха посочени само аналгетици, широкоспектърен АБ и антикоагулант).

Извън картите, предвид нещата, които споделяш тук:
Аз не виждам смисъл да ходиш, да ги търсиш и да разпитваш. Какво очакваш да ти кажат "Да, грешката е наша!" или да те излъжат нещо друго и да те вкарат в някакъв измислен филм? Досега видял ли си осъден лекар в България? От позицията на какъв ще им търсиш отговорност как са лекували майка ти? Имаш ли медицинско образование? Да, като син - имаш право да се интересуваш и те са ти давали някаква информация. Колко е била достоверна и колко не, само Бог знае! Нямат право да крият от пациента и в случая близките каква е диагнозата.
Справедливостта е относително понятие и почти винаги е на страната на силния, а не на правия!
Това го пиша, не за да се заяждам с теб! А да имаш предвид по какъв път тръгваш, ако решиш да ходиш, да ги търсиш, да подаваш сигнал и пр.
Относно въпросните лекуващи лекари - момичето е връзкарка, млад лекар с година-две стаж. Момчето е племенник на Мурджева - ректорката на МУ Пловдив. Не са някакви случайни хора попаднали там ей така... Целият МУ е като въжена родова линия - майка-баща-дядо-баба-чичо и т.н. Повечето освен преподаватели работят и като лекари в държавни болници, отделно имат частна практика и т.н. Обикновен човек без протекции трудно оцелява там, изисква се огромно упорство и лична воля.

Ти си направил каквото си могъл за майка си!
Дори и други да бяха лекарите, и на друго място да е беше завел, ако една душа е решила да си тръгне и ако има позволение отгоре да го направи, то никой лекар магьосник не може да я върне!
В момента преминаваш през един от етапите на скърбене, където е нормално да чувстваш гняв. Дай си достатъчно време! Говори с близки, роднини, приятели... И после продължи напред, стрелец си!
 
« Последна редакция: Август 23, 2022, 01:53:31 pm от romantica »

Tiha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4649 -: Август 23, 2022, 03:30:23 pm »
Здравейте,
Бих искала да попитам какво ще се случи между мен и мъжа В.? Благодаря!