Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622311 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4650 -: Август 23, 2022, 03:45:35 pm »
Точно защото съм Стрелец, искам истината да излезе наяве. То в нашата държава и не само в нея някой покрай ковида направиха шеметни кариери и убиха не малко хора, но това не значи, че трябва да продължават да правят каквото си искат.
Едва ли и на самите доктори ще им е приятно, ако някой друг техен колега се отнесе към техен родител по същия начин, само защото вече е на определена възраст...

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4651 -: Август 23, 2022, 04:07:31 pm »
Веско, цялото ми уважение към трагедията ти, но продължаваш с философстването и изхвърлянето на думи.
Добре знаеш, че си безсилен в ситуацията.
Съветът ми е да не задълбаваш много, сам си вредиш.
Познавам доста хора , които изгубиха родителите си по подобен начин, хора с пари и власт, които нищо не успяха да направят.
На никой не му е приятно да губи близък, факт.
Защо не станеш един лекар и да покажеш какъв трябва да е истинският лекар?
« Последна редакция: Август 23, 2022, 04:13:18 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4652 -: Август 23, 2022, 05:43:34 pm »
Здравейте,
Бих искала да попитам какво ще се случи между мен и мъжа В.? Благодаря!

Според мен, между вас има някаква пречка. Да не би един от двамата да е семеен или сериозно обвързан и да пазите отношенията си в тайна? Отделно мисля, че в момента може да сте в по-обтегнати отношения. В скоро време ви предстои разговор/среща само между вас двамата, където да изясните нещо. Вероятно мъжът е на разстояние от вас - друг град, държава, пътува някъде, може и с воден акцент да е. При жената има мисли, които не ѝ дават спокойствие. Финансови притеснения също. Бъдете предпазлива в общуването си с някои хора, не се доверявайте на сляпо. Възможни са клюки, сплетни. Срещите с този човек ви вдъхват оптимизъм. Харесвате го. Тепърва предстои да се изяснят отношенията как ще продължат.


Tiha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4653 -: Август 23, 2022, 06:22:05 pm »
Имате голяма дарба. Виждали сме се само веднъж и сме на разстояние един от друг, но усещам, че ще имаме семейство.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4654 -: Август 23, 2022, 10:21:14 pm »
Изтеглих карти от един сайт за въпросите:
1. Има ли вина Й.К. за смъртта на майка ми? - Отшелник - 3М - Асо М - Кралица Пентакли об. (Пояснителна)
2. Как би се държала ЙК ако я потърся за разговор? -  Влюбените об - 2 чаши об - Кралица Жезли об -  Луна (обяснителна карта) - явно е доста лукава и арогантна и ще се опитва да извърти всичко в своя полза, човек, който е свикнал винаги да става на нейното.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4655 -: Август 27, 2022, 02:11:56 pm »
Може ли някой да ми изтегли карти на въпроса:
"Щеше ли да се оправи майка ми и щеше ли да живее още известно време повече, ако не я бях закарал в болница, а беше останала вкъщи?"

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4656 -: Август 27, 2022, 02:35:22 pm »
Весо, какъв отговор ти трябва на този въпрос и как той може да промени историята? Чакаш ли някой тук да ти каже, че си сгрешил и е трябвало да направиш еди си какво друго и, че ако не беше така, щеше да е инак!? Или търсиш успокоение, че всичко е според Божия план, а то е така, дори да не ни се вярва.
Има моменти в живота, когато трябва да приемеш, да се примириш и да продължиш по течението. Днес е новолуние и е идеално за това. При това в добър аспект с Луната ти! Яхвай вълната на живота и продължавай.
Сега малко грубо, да ме прощава Господ, не ми е на главата, но майка ти е поживяла да една прилична възраст за нашите ширини и жизнен стандарт. Можеш да си благодарен и за това! Не е малко. След случая с брат ти и баща ти, пак сили е намерила да продължи. Виж тази тронова Луна в натала ти не е случайна и я описва добре.
И това е кръговратът и така трябва да бъде. Децата да изпращат старите. Да не дава Господ за обратното.
Оплачи я и мисли за себе си. Сега си в свои ръце. Нареждай си земните дела мъдро и прозорливо.
Горе главата!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4657 -: Август 28, 2022, 09:34:53 pm »
То пък един живот ме очаква! Живот, пълен със самота... така или иначе, не мога да имам свои деца, а и не вярвам да успея да създам някакво семейство като цяло

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4658 -: Август 28, 2022, 11:25:28 pm »
Люба ти е дала добър съвет, колкото и да се обвиняваш, нищо няма да промениш, най- много да рухнеш психически.
Стегни се и бъди мъж, само тогава имаш шанс за връзка и семейство. Не знам историята ти относно децата, но предполагам може да опиташ да осиновиш/ за самотни найки става, не знам как стои въпросът с бащите. Можеш да бъдеш приемен родител. Да имаш връзка с жена с деца.
Очаква те животът, който ти е писано да имаш. А дали можеш да направиш нещо по въпроса да го промениш- опитай!
Иначе живот в икономии, каране на колело , тънки сметки и черногледство не предполага привличане на читав партньор. Жените вече са с изисквания, както и мъжете, де.
« Последна редакция: Август 28, 2022, 11:27:24 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4659 -: Септември 03, 2022, 12:43:05 am »
Картите, които изтеглих във връзка с предстоящите Парламентарни избори на 02.10.2022 г.
Ползвах класическото Таро на Уейт и Earth Magic Oracle Cards.

Г. ли ще бъдат водещата партия?
Кралица чаши - 2 жезли - 2 меча
Голям зор и големи интереси има тук да бъдат първи. Но този път ще им се размине. Тайно имат партньор и очакват подкрепа от другаде, водят някакви преговори. Струва ми се, че разчитат на някакви гласове от чужбина. Не виждат ясно ситуацията, но много си вярват, че ще имат подкрепа. Нямат ясен план, пуснали са се по течението. Пускат в пространството противоречива информация. Ще бъдат #2.

ПП ли ще бъдат водещата партия?
Справедливостта - Рицар чаши - Асо чаши
Има напрежение при тях и някак стоят наивно. Повече подкрепа от млади хора. Рицаря тук гледа към чашата. Мисля, че имат шанс да бъдат неочаквано водещата партия. Но допускат доста грешки. Възможно е някое водещо лице да се отцепи от тях. Зад тях стои някоя водеща фигура от миналото.

Бъдещето на 48-мото Народно събрание?
9 чаши - Кулата - 10 жезли/ Звездата
Някои ще са доволно от развитието на ситуацията. Възможно е да има неочаквано развитие в даден момент, шокова ситуация. Проблемна коалиция. Трудна работа. Много раздори и разногласия. Трудно ще изкара пълния си мандат. Отново ще има избори. Но ще се появи някаква надежда и нова възможност, нещо като красив лотос сред тинята ще се открои...

Tiha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4660 -: Септември 08, 2022, 07:24:36 pm »
Някой би ли погледнал дали ще се подобри комуникацията между мен и много важен в живота ми човек? Благодаря!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4661 -: Септември 15, 2022, 05:10:19 pm »
Някой би ли погледнал дали ще се подобри комуникацията между мен и много важен в живота ми човек? Благодаря!

Не знам за кой човек питате, но този, за когото сте си мислили по време на задаване на въпроса не е случаен :) Ако изобщо има случайни хора...
Като че ли някой се е отдалечил и е тръгнал по нов път. А другият използва всякакви методи, за да стигне отново до него. Има спор, конфликт и напрежение между вас. Трудни и предизвикателни отношения. Но кармични. Може би се чувствате свързани един с друг. Отношенията не са от сега... Има разочарование и съжаление. Но може би е време, в което всеки да посвети малко на себе си. Белите карти с "Изчакай" и "Зима" буквално изхвърчаха, така че имате търпение.
Изтеглих ви и символи - според мен отношенията ви носят щастие един на друг, но някой е затворил сърцето си и другия не знае как да стигне до него...
Да бъде най-доброто за вас! Късмет! Ще съм благодарна на обратна връзка!

Tiha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4662 -: Септември 15, 2022, 08:19:16 pm »
Благодаря много! :-* За любовни отношения става въпрос и наистина има студенина и трудности.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4663 -: Септември 17, 2022, 04:15:47 am »
Благодаря много! :-* За любовни отношения става въпрос и наистина има студенина и трудности.
Просто изчакай да отмине този период!

Здравейте, в живота ми се върна една “стара” любов. Дали си струва да опитаме пак се чудя.. след толкова години - променени, с друго мислене, но с усещането, че сякаш никога не сме се разделяли. Дали някой би хвърлил едни карти? Благодаря 😘
Така зададен въпроса без никакви инициали бих казала, че ти си по-заинтересована от него и по-активната. При другият като че ли енергията е насочена в друга посока на този етап. Все едно гледате в различни посоки. Има някаква болка и разочарование между вас.
« Последна редакция: Септември 17, 2022, 04:17:51 am от romantica »

Tiha

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 7
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4664 -: Септември 17, 2022, 01:00:12 pm »
Благодаря много! :-* За любовни отношения става въпрос и наистина има студенина и трудности.
Просто изчакай да отмине този период!

Здравейте, в живота ми се върна една “стара” любов. Дали си струва да опитаме пак се чудя.. след толкова години - променени, с друго мислене, но с усещането, че сякаш никога не сме се разделяли. Дали някой би хвърлил едни карти? Благодаря 😘
Така зададен въпроса без никакви инициали бих казала, че ти си по-заинтересована от него и по-активната. При другият като че ли енергията е насочена в друга посока на този етап. Все едно гледате в различни посоки. Има някаква болка и разочарование между вас.
Кога мислиш, че може да отмине? До март 2023 г. ли?
« Последна редакция: Октомври 12, 2022, 05:24:45 pm от Tiha »