Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622664 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4695 -: Април 01, 2023, 10:22:09 pm »
Малко Таро за предстоящите избори.

Как ще премине изборният ден?
Паж жезли, 4 чаши, Справедливостта/ 7 меча
Ниска избирателна активност. Апатия и безразличие сред хората. Измами и купен вот. Две партии ще се откроят от останалите.

ПП/ДБ ли ще бъдат водещата партия на Парламентарните избори на 02.04.2023 г.?
8 пентакли, 3 пентакли, Любовниците/ Кулата
7 чаши, Страшният съд, Асо пентакли/ 4 жезли
Напълно е възможно. Неочаквана ситуация.

Г. ли ще бъдат водещата партия на Парламентарните избори на 02.04.2023 г.?
Крал чаши, 5 чаши, 4 чаши/ Кулата
Мисля си, че ще претърпят неочаквана загуба.

Животът на 49-тото Народно събрание?
4 чаши, 7 чаши, Асо мечове/ 10 меча
Обречено и изпълнено с илюзии, лъжи, спорове, разделение. Провал. Кратък живот. Няма да бъде сформирано правителство.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4696 -: Април 20, 2023, 09:47:21 pm »
Романтика,много точно си разчела картите!Благодаря още веднъж!
Благодаря ти, Сафо! Понякога се получава, понякога не... Да имате много хубави и приятни моменти в новата къща :)


1. Безразличен ли е към мен В?
2. В рамките на следващите няколко месеца ще ме потърси ли В?

Според мен има някакво съжаление тук за миналото, което е било. Равносметка и преоценка на грешки. Човекът ми се струва, че е тръгнал по нов път. Изглежда деен, целенасочен с много планове. Според мен тук нещата са приятелски, жената е по-увлечената страна. Мечтае за него и го иска, а той основно я наблюдава. Може би тя ще го потърси.
***Теглих от една нова колода карти, прикачвам снимка.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4697 -: Април 24, 2023, 03:09:06 pm »
Здравейте, преди две седмици с приятеля ми се разделихме,все още не ми е ясна твърде обаче причината.Твърди че не ме обича,обаче пък не се държи по този начин.Много съм объркана вече и нямам никаква идея какво му е в главата.Питането ми е за съвет какво да правя.Дали си струва да тая надежди че нещата могат да се оправят или всичко е изгубено.Много ще се радвам някой да погледне,за да може поне от малко да ми се изясни ситуацията.Благодаря 🥺🥺😎

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4698 -: Април 25, 2023, 07:28:05 pm »
silince,

Ако напишете някакви инициали (буква или име) за вас и приятеля ви, ще изтегля карти.

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4699 -: Април 25, 2023, 07:52:56 pm »
Аз съм с буквата Е,той е с буквата М.Ще въм ви много благодарна,просто ми дойде като гръм от ясно небе и не знам заслужава ли си и дали има надежда за нас.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4700 -: Април 26, 2023, 04:00:18 pm »
Аз съм с буквата Е,той е с буквата М.Ще въм ви много благодарна,просто ми дойде като гръм от ясно небе и не знам заслужава ли си и дали има надежда за нас.

Зададох 2 въпроса към Таро картите и Оракулите:
1. Каква е причината за раздялата помежду ви?
2. Как ще се развият отношенията между вас в следващите 3 месеца?

По #1, раздялата е била много неочаквана. Като че ли основната причина тук е около това как човек възприема и показва любовта. Има някакво неразбиране между вас и явно е решил да се оттегли. Възможно е партньорът ви да е насочил усилията в друга посока. Нещо е скрито.

По #2, в следващите 3 месеца е възможно да има среща/разговор. Вероятно вие ще го инициирате. Има неща, които не знаете и ако не желаете единствено физически контакт трябва да бъдете внимателна и предпазлива. Ще разберете нещо важно за другия човек, нещо което досега като че ли не сте забелязвали. Вероятно ще го следите, наблюдавате. Вие сте по-заинтересовата страна. Предстои важен период за тази връзка в следващите месеци. Използвайте времето си пълноценно като работите, развивате себе си, творите. Не се затваряйте в себе си, заедно с емоциите, които изпитвате.

Късмет!

silince

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 55
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4701 -: Април 26, 2023, 07:02:55 pm »
Много благодаря,ще се опитам да последвам съвета ви.Наистина беше неочаквана раздялатс  и се разминаваме в представите си за съвместен живот,а може би и за любовта като цяло.Може би както сте написали вие ще ми се изясни с времето и нещата които са останали премълчани,защото и аз имам чувството че премълчава нещо,но на този е там не знам какво е то.

Allure

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4702 -: Април 30, 2023, 08:10:21 am »
Здравейте!Обича ли ме М?Аз съм с буквата Р. Харесваме се. Има привличане, но сме обвързани и не виждам бъдеще, но ме интересува има ли чувства. Благодаря ви за отговора.

missmkn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4703 -: Май 01, 2023, 11:05:54 pm »
Здравейте, Романтика! Аз съм с буквата М, той с буквата К и искам да ви попитам той ще избере ли мен и ще ме покани ли на среща най-накрая? Благодаря! 🩷

missmkn

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 6
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4704 -: Май 18, 2023, 07:41:15 pm »
Ще ми помогнете ли в тълкуването на картите?

Попитах картите дали момчето, които харесвам има чувства към едно момиче и излязоха картите:

десятка мечове, паж мечове, двойка мечове
дяволът, крал мечове, осмица жезли отдолу..Не е добре това, нали? 🙁

Попитам и дали иска да е с нея и излязоха:
крал жезли, звездата, висшата жрица и седмица жезли..
Благодаря предварително!

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4705 -: Май 19, 2023, 12:15:08 pm »
missmkn,

Цитат
дали момчето, които харесвам има чувства към едно момиче - десятка мечове, паж мечове, двойка мечове
дяволът, крал мечове, осмица жезли отдолу..
Не знам каква подредба сте правили, но по тези карти вероятно има спор, конфликт. Някой е предал другия, неочаквано. Тези хора разделени ли са? Има желание за физически взаимоотношения от страна на мъжа, вероятно.

Цитат
дали иска да е с нея - крал жезли, звездата, висшата жрица и седмица жезли..
Мечтана, тайна и желана жена е тук. Има и доста трудности. Но едно е да искаш, друго е да го направиш.


Поне така мисля аз по тези карти.

Allure

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4706 -: Май 19, 2023, 03:32:53 pm »
Здравейте, Романтика. Бихте ли била така добра да погледнете и моя пост, когато Ви е удобно? И аз съм романтично настроена, уви, а и нямам карти, пък и да имах, не бих могла да се справя с тълкуванията. Въпросът ми е: Обича ли ме МА (първите две букви от името са)?Моите първи две са РА. Ще съм благодарна да чуя мнението Ви. Поздрави!

Allure

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4707 -: Май 29, 2023, 04:15:42 pm »
Здравейте!Виждам, че активността във форума е ниска и разбирам също така, че всички отговори са и на добра воля. 😊Тъй като обаче зададох въпрос преди месец и все още няма отговор, а забелязах, че постът след моя е получил отговор, се чудя дали има проблем с моя, в смисъл да не би да нарушавам някакви правила във форума и т.н. Ще съм благодарна да чуя мнение. Хубав ден на всички!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4708 -: Май 29, 2023, 04:33:44 pm »
Здравейте!Виждам, че активността във форума е ниска и разбирам също така, че всички отговори са и на добра воля. 😊Тъй като обаче зададох въпрос преди месец и все още няма отговор, а забелязах, че постът след моя е получил отговор, се чудя дали има проблем с моя, в смисъл да не би да нарушавам някакви правила във форума и т.н. Ще съм благодарна да чуя мнение. Хубав ден на всички!
Въпросът е риторичен, сама сте си отговорили във формулировката, как разбирате, че всички отговори са на добра воля. Отговорихме ви в темата за любовни хорари, какво повече очаквате от форум с ниска активност? По мои наблюдения, дали с карти, с нумерология или с астрология, прогнозите се припокриват.
И какво значение има, дали МА обича РА, след като последната обича мъжа си и никога няма да го напусне? Ако е само за флирта, не е задължително да има чувства, пеперуди в стомаха и подобни идиотии, стигат два презерватива  ;D

Allure

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 11
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4709 -: Май 29, 2023, 06:15:25 pm »
Ето каква била работата.👌😅 Радвам се, че поне си го казахте.