Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 821438 пъти)

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1900
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4740 -: Май 24, 2024, 11:01:28 pm »
Satin, колодата е Лес Любви.

Allie

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4741 -: Май 28, 2024, 01:00:15 pm »
Здравей, Романтика :) Ако може и аз имам един въпрос : Какво чувства Н. към мен ?

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1900
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4742 -: Юни 10, 2024, 02:47:52 pm »
Ако може и аз имам един въпрос : Какво чувства Н. към мен ?

Самият човек има трудности, с които трябва да се справи и като че ли не е на много романтична вълна. Бавен и предпазлив е.
За момента е насочен към работа/кариера и си надява да постигне успех там. Няма действие към теб. Възможно е към момента да не общувате. Може да ви свързват и работни ангажименти или обща дейност.
В следващите 2-3 месеца някак нещата ще да на приливи и отливи. Като че ли всеки се опитва сам да се справя със своите си неща. Ще има трудности. Ако имаш желание нещата да продължат е необходимо доста търпение и взаимност от двете страни, и ще трябва време...

7 Ж, Асо П, Обесения/ Рицар П
2 П, 10 Ж, Умереност

Evonimus

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 51
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #4743 -: Септември 09, 2024, 11:26:34 am »
Приключиха ли отношенията ни с П.? Често го сънувам

Много мислене има тук и то във всякакви посоки, и е толкова силно, че чак не може да се спи. Според мен може да изглеждат, че отношенията са приключили, но ще има връщане на човека и опити за започване отначало. Човекът е някъде далече от теб, на път, възможно е дори да е по-млад на години, но не съвсем младеж.
Между вас има някаква трудност, видимо голяма пречка, която ви пречи да продължите. На моменти е възможно да се движите като в лабиринт. Проблем с комуникацията, а също и реален проблем. Може някой да изпитва силна ревност, както и да се усеща дори физическа болка от тези отношения. Има силни емоции тук.
Нещо ти дава сили като че ли да искаш да продължиш и картата на късмета "Удача" смекчава останалите негативни. В даден момент (мисля, че ще е скоро), ще получиш някакво инфо (картичка, писмо), което ще ти даде просветление.
Не мисля, че това е краят, но доколко това ще те удовлетворява не знам.

Давам обратна връзка, права се оказа Романтика че ще ме потърси онтово. Потърси ме по между другото, за един профил, за който имах парола. Според мен просто манипулация от негова страна, да напомни за себе си, без някакви конкретни намерения. Не ме удовлетворяваше изобщо, само ме разклати емоционално и впоследствие го блокирах, да не ме безпокои безмислено пак. Дано забравя и продължа напред.