Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622728 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #210 -: Май 11, 2014, 09:01:09 pm »
Защо ми пропадна срещата?
Разочарована съм...:(

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #211 -: Май 12, 2014, 08:13:34 am »
Папи,дръпнах ти 3чаши-паж меч-глупака.



"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #212 -: Май 12, 2014, 08:56:25 am »
Папи, ще се пробвам да кажа нещо, но не ме взимай под внимание  :) Чудя се дали срещата е била любовна или е трябвало да отидеш на парти с прияели. Според мен скоро ще получиш яснота по впроса и е възможно да имаш ново предложение за среща  :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #213 -: Май 12, 2014, 10:03:15 am »
Да, перла, среща с приятели
Мерси и на двете :)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #214 -: Май 12, 2014, 11:34:50 am »
9жезли-2меч-4жезли

Папи,възможно ли е пътя,трасето,превозни средства,или мероприятие,да са отклонили срещата им с теб...
нещо на пътя,нещо случайно е отложило срещата ви,на момента се е случило,а и друго ако все пак се е състояла срещата,някой е щял да липсва...
и дали не са се спряли по друга причина-уплашени,от кой,от какво,имали причини да се страхуват?


тук тълкуването ми е как да кажа,застанала съм от страна на  компанията,на отсрещанат страна във въпроса,те защо не са били с теб...не ти при тях...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #215 -: Май 12, 2014, 11:36:47 am »
Ами, синие, още не знам причината, ще дам обратна връзка като разбера, но едва ли е било чак толкова сериозно
Благодаря и на теб :)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #216 -: Май 12, 2014, 11:45:16 am »
 ::) наложисе да откажа на една приятелка нещо,което тя поиска от мен.
-беше ми гадно,и че ме попита,и че и отказах,и че реших,да сменя позцията с нето,на ''да''...абе гадна история...но не бива човек да иска чужди неща-защото получава отказ,дори и да не се ползват от собственика...както и да е...битови неща...

попитах таро,за нея.и ето колко ясни карти,които отразяват нейното състояние на духа и мислите и ,към момента на  моето ''не'' ...
асо жезли-9меча-сила
ясно жезли и 9 меча-като комбинация са доста силна енергия,гръм,заряд...минава в овладяване на силите,проявите...но остава да  витае онова съжаление че е питала в случая ...

хм,силата не ми допада,един ден лъва може да не послуша разума..и да се одаде на  жезъла  по енергия....защото 9меча-си остават в психиката....ясни,карти,няма чаши,няма емоции има Момент на сбъсък,проява...

оф как не исках да иска това от мен ...пууу... :(

*
 :) Папи  :)
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #217 -: Май 12, 2014, 12:15:45 pm »
Да се пробвам
Според нея желанието й си е съвсем намясто, била е разочарована от отказа ти, твоята роля е да намериш алтернативен път и да я убедиш, че е по-правилен, а не просто да кажеш да

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #218 -: Май 12, 2014, 12:35:27 pm »
да,отрязах я,наситина трябва да я убедя че -моето решение е уместно...сигурна съм че е съжалила че ме е питала...но в слуая наситина е за Добро,че отказах....(битови,роднински глупости биха произлезли от моето ''да'' в последствие,но тя не ги разбира така нещата,аз съм по-предпазлива,а тя сигурно ще е по-смелата,и по-малката...) ****все още ми е гадно,и виждам погледа и,и чувам моето-''не'' и после ,сконфузените обяснения...и така
« Последна редакция: Май 12, 2014, 12:37:31 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #219 -: Май 12, 2014, 02:02:30 pm »
Мъж тегли и пита този месец ще бъде ли увеличена заплатата му?(такава е уговорката с шефа)
ДЧ-Ап-3ж.Мисля,че не и това ще бъде повод за делова среща.Ще ми е приятно да прочета и вашите мнения.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #220 -: Май 12, 2014, 09:06:58 pm »
MoonLight,
според мен Да!

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #221 -: Май 12, 2014, 10:28:17 pm »
Мъж тегли и пита този месец ще бъде ли увеличена заплатата му?(такава е уговорката с шефа)
ДЧ-Ап-3ж.Мисля,че не и това ще бъде повод за делова среща.Ще ми е приятно да прочета и вашите мнения.

И аз съм на мнение, че ще му увеличи заплатата, може би малко ще се забави с изплащането. Асо Пентакли дава полжителен отговор , но понякога и забавяне. Иначе ако Кралица Чаши отговаря за шефа му, би трябвало да е много разбран и да влиза в положение  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #222 -: Май 13, 2014, 06:58:50 am »
Момичета,благодаря за мненията.
Ще я вдигне да, ти защо мислиш, че няма?

Тъндър,заради това,че първата карта е откачената дама чаши. :012: От там реших,че шефа е ненадежден и вследствие ще има среща за изясняване-3ж.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #223 -: Май 13, 2014, 08:37:49 am »
Добро утро, дами  :) Днес попитах моите карти дали ще започна любовна връзка до 2 месеца и изтеглих 4 Жезли, Императрицата, 3 Чаши. По тия карти изглежда да е– да, ако  картите не ме лъжат. Ще се радвам на вашите коментари  :)
« Последна редакция: Май 13, 2014, 08:39:51 am от _perla_ »

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #224 -: Май 13, 2014, 04:06:00 pm »
_perla_,
По-скоро весело изкарване, флиртове и забавления.