Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 635426 пъти)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #285 -: Юни 05, 2014, 08:02:31 pm »
Обратната връзка по темата Ролан Гарос е лесна работа. Като минат финалите, имаме да обсъждаме.

Благодаря ти, Тъндър! Не знаех това за Жрицата. Много ми беше полезно да прочета тълкуването ти, не само от егоистична гледна точка.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4532
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #286 -: Юни 05, 2014, 08:23:18 pm »
Купи чаши ли означава? ;D

Чувствам се като зелка, когато ми викаш Азазеле.  :D
Да купа-чаша,5обърнати чаши=Алка-залцер АзаЗеле :012: :012:

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #287 -: Юни 07, 2014, 09:19:32 am »
Бети, много ти благодаря!

P.S. Като се замисля, май вече се е уплашил и побягнал. :012:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #288 -: Юни 07, 2014, 11:28:49 am »
Паж мечове - обърната; дама на чашите; 5-ца чаши - обърната.

Може ли малко помощ в тълкуването на тези карти? Въпроса беше дали предстои значителна промяна в следващите 2 месеца?

Тези две обърнати карти длаи говорят за неразбории и за изчекване ( по-добре), един вид както периода на ретро мерк, да се предприемат действия след това?

Мерси предварително на отзовалите се  ;)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #289 -: Юни 07, 2014, 11:49:57 am »
дама чаши за мен е пасивна в случая,отдава се на своите представи за доброто и лошото ,което  може да се случи.фантазии.
на практика,няма да има  разговори,няма да има отдръпване,за мен има изчакване,напасване,отлагане на каквото и да е.
чисто добронамерено ще се води тя по интуиция,и пак по нейни  блянове.(сякаш  се оправдава-абе в името на,нека още малко...,не бърза)...
но ,усещам че има нещо негативно ,като нагласа,нещо което не е в неин плюс,самата тя си го прави това.
за мен тя е казала твърде много,и сега  ,е време да дръпне ръчната.
картите са като съвет за нея-не говори  и не слушай коментари,за да не те стегне шапката.
само от нейния избор зависи дали ще я бъде връзката-5ч об-нито е не нито е да

*нямам опит с обърнатите карти,може да греша тотално в тълуването(и по принцип с таро)
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #290 -: Юни 07, 2014, 12:35:26 pm »
дама чаши за мен е пасивна в случая,отдава се на своите представи за доброто и лошото ,което  може да се случи.фантазии.
на практика,няма да има  разговори,няма да има отдръпване,за мен има изчакване,напасване,отлагане на каквото и да е.
чисто добронамерено ще се води тя по интуиция,и пак по нейни  блянове.(сякаш  се оправдава-абе в името на,нека още малко...,не бърза)...
но ,усещам че има нещо негативно ,като нагласа,нещо което не е в неин плюс,самата тя си го прави това.
за мен тя е казала твърде много,и сега  ,е време да дръпне ръчната.
картите са като съвет за нея-не говори  и не слушай коментари,за да не те стегне шапката.
само от нейния избор зависи дали ще я бъде връзката-5ч об-нито е не нито е да

*нямам опит с обърнатите карти,може да греша тотално в тълуването(и по принцип с таро)



синие, благодаря много за включването. за дама чаши- да ,пасва за сегашната ситуация.  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #291 -: Юни 07, 2014, 09:01:21 pm »
Ще спечали ли Шарапова титлата на Ролан Гарос? Днес се класира на финала и се надявам да няма изненади и да вземе петия си трофей от шлема, струва ми се, че картите показват отговор, да? :)

Обърната дама на чашите; Асо чаши; 9ка жезли.
Трудно, очаквай напечен мач, но накрая ще спечели.  :29:
Бравооо, Тъндър! За пореден път безупречно точна в прогнозата си! :)
Мача беше много много напечен с постоянни обрати. Мария имаше доста спадове, но и много силни периоди в играта си. В третият сет беше 4 2 в нейна полза, после имаше обрат до 4 : 4, за да спечели два поредни гейма и да затвори мача с 64 67 64. След мача каза "Това е най - трудния ми финал на голям шлем" и така тя спечели 5-та титла от ГШ. Коментарите на специалистите беше, че това е най - качествения финал на шлем от 2001 г. насам. :)
 :1rij:
Имаше и много емоции от моя страна - викане, псуване и специфични животински звуци.  :85:
http://tenniskafe.com/wta/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D1%88%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B0/item/8749-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-%D1%88%D0%B0%D1%80%D0%B0%D0%BF%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D1%81%D0%B5-%D0%B7%D0%B0%D0%B2%D1%8A%D1%80%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D0%BD-%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%BE%D1%81

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #292 -: Юни 08, 2014, 10:49:44 am »
Здравейте  :) Аз пак съм тук с въпрос.Попитах картите дали определен човек ме харесва и се паднаха:

3 меча, 10 меча, Справедливост – според мен отговора по тези карти е НЕ, тъй като не съм го наранявала с нищо и не вярвам да има такива болезнени чувства към мен. След това реших да попитам какви чувства тогава изпитва към мен и се паднаха:

Асо Чаши, Крал жезли, Страшен съд. Много ме объркаха тези карти защото  според мен показват, че има чувства или поне ме харесва заради АЧ и може би ще ми ги покаже КЖ, обаче СС не го разбирам. Вие какво мислите по тези подредби?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #293 -: Юни 08, 2014, 04:47:57 pm »
Причината роднина да търси близост с мен? (което е нещо необичайно за нея )4ж-обърнат император-РЖ.Не знам защо,но си мисля,че има семейни проблеми. :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #294 -: Юни 08, 2014, 06:28:43 pm »
мунлайт-тази роднина,и едно теглене за  жена,преди дни,една и съща ли са,бях ти отговорила с жена1,жена2,нещо такова...

според мен тя се е объркала,не се чуства удобно,някой е нарушил света на контрола който е имала.
като подвижни пясъци под краката усеща тя почвата сега...
търси отдушник,някой на който да покаже, че още я бива...скоро ще покаже и дама жезли,и краля си,с този рицар на трета.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #295 -: Юни 08, 2014, 08:31:19 pm »
Синие, :38:
(питам за две различни жени)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #296 -: Юни 11, 2014, 07:13:17 pm »
Бих искала да попитам какво изпитва един мъж към мен. Информативно. Има сериозни причини, поради които няма да пусна чар в действие пред него. Изтеглих: Рицар пентакли, Обесеният, Звездата и Кралица Жезли.

Да дам нещо като обратна връзка. Доскоро приятелска (надявам се) прегръдка и целувки по бузите по повод на мое поздравление към него (той имаше професионален успех), а сега на два пъти не ме поглежда и не разговаря с мен. Жалко, мислех, че сме... хайде, приятели може би е твърде силна дума, но добри колеги би било съвсем уместно.

zoh

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 149
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #297 -: Юни 11, 2014, 09:33:55 pm »
Тъндър, мисля не.
Чашите са емоции, без конкретно действие.


И аз да попитам: как ще се развият отношенията между мен и мъж?

обесен,3 мечове, любовниците.

Обесеният е застоят, от който излязохме, за да вземем решение да прекратим отношенията (3 мечове). Но любовниците на 3 позиция нищо не ми говорят.
Вие какво мислите?

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #298 -: Юни 11, 2014, 10:14:01 pm »
Мира, благодаря за обратната връзка - на мен това поведение ми се струва доста незряло и инфантилно от страна на човека, за който пита ...  ???

Иначе и аз имам въпрос и се нареждам - Ще ми отговори ли Х на съобщението до 2 дни - обърнат паж пентакли - 10 чаши - обърнато асо чаши. Не става въпрос за никакви романтики и чувства, да подчертая.  ;)

Тъндър, много любовни карти са ти се паднали за не любовен въпрос, интересно  :) Според мен за някаква услуга става въпрос, обаче си мисля, че няма да ти отговори, това обърнато АЧ нещо не ми каресва накрая. Дай ОВ ако е удобно, че ми е интересно какво е станало  ;)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #299 -: Юни 11, 2014, 10:23:03 pm »
Зох, по тези карти на любовен триъгълник ми намирисва. Влюбените като последна не дават точен отговор според мен. 50 на 50 са нещата. Въпреки че съм чела, че Влюбените е една от най хубавата карта за любовни въпроси, също така че на последна позиция е възможно да дава избор, но не в твоя полза. Та мисълта ми беше, че на този етап няма да има Хепи Енд.
« Последна редакция: Юни 11, 2014, 10:57:45 pm от _perla_ »