Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622607 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #315 -: Юни 14, 2014, 08:39:23 pm »
Ще ходим ли днес на тенис, че това време еееее ... непредвидимо ... ;D
Влюбените - обърнати; Принц жезли; крал на мечовете - обърнат.
С малко телешко упорство я накарах да размисли и да ходим. Сега се върнахме, а в комплекса имаше сватба докато играехме!  :043:  :043: Времето беше прекрасно и не падна и капка дъжд - нито топло, нито ветровите. Идеално! :)
Иначе в момента, в който съм питал тя беше на категоричното скорпионско мнение, че нямало да ходим ... Защото валяло дъжд сутринта и щяло да бъде мокро и хлъзгаво следобед.  :57: Беше много далеч от истината - корта си беше сух и за първи път играхме добре и поне аз бях доволен от тренировката... Най - после започнах да усвоявам трудната техника без учител. :)

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #316 -: Юни 14, 2014, 08:50:10 pm »
По моите карти, на по-предната страница някой нещичко може ли да каже  ;)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #317 -: Юни 14, 2014, 08:51:20 pm »
Хаха. Btw, точно в последният момент се промени решението й. Типично по ретро Меркурий - нямахме интернет и звънях на няколко души, за да разбера кога имаме влакове и дали изобщо ще можем да се върнем ... ;D  Даже първият път, когато звъннах не чувах отсрещната страна какво говори ....... :D 

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #318 -: Юни 14, 2014, 09:01:00 pm »
Попитах картите дали определен човек ме харесва и се паднаха:

3 меча, 10 меча, Справедливост – според мен отговора по тези карти е НЕ, тъй като не съм го наранявала с нищо и не вярвам да има такива болезнени чувства към мен. След това реших да попитам какви чувства тогава изпитва към мен и се паднаха:

Асо Чаши, Крал жезли, Страшен съд. Много ме объркаха тези карти защото  според мен показват, че има чувства или поне ме харесва заради АЧ и може би ще ми ги покаже КЖ, обаче СС не го разбирам. Вие какво мислите по тези подредби?

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #319 -: Юни 14, 2014, 09:11:46 pm »
Ако ти не си го наранявала конкретно, е възможно този човек да носи някакви рани от друг човек, които не е превъзмогнал и поради тази причина, за момента не може да си позволи да обича и харесва никой, смисъл все още сърцето му не го позволява заради непреодоляната болка.
По втората комбинация симпатична си му, готин човек си, оценява качествата ти като жена може би и при други обстоятелства вероятно би ти обърнал внимание и би имало нещо между вас, но за сега не мисля, че се очертава.

Их, пак ня' ме огрее  :banghead:   :012: Благодаря, Тъндър  :-*

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #320 -: Юни 14, 2014, 09:14:28 pm »
Перла, а възможно ли е, мъжът да е обвързан или съвсем наскоро да е претърпял болезнена раздяла - питам заради мечовете от първата комбинация и краля със Страшния съд от втората?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #321 -: Юни 14, 2014, 09:16:34 pm »
Ще се срещна ли с В.М. очи в очи?

п.п.Някой ще ми хвърли ли таро с горния въпрос? Аз много си манипулирам тълкуванията.  :012:
Паж пентакли, Глупакът, Кралица жезли - мисля, че ще се видите и ще е спонтанно / няма да е планирано. В.М. жена ли е  :)?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #322 -: Юни 14, 2014, 09:25:54 pm »
Перла, а възможно ли е, мъжът да е обвързан или съвсем наскоро да е претърпял болезнена раздяла - питам заради мечовете от първата комбинация и краля със Страшния съд от втората?

Да, доколкото знам е обвързан (има си приятелка). Не знаех че КЖ със СС означава,че човека е обвързан. Научих нещо ново  :)
« Последна редакция: Юни 14, 2014, 09:32:27 pm от _perla_ »

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #323 -: Юни 14, 2014, 09:47:47 pm »
Да, доколкото знам е обвързан (има си приятелка). Не знаех че КЖ със СС означава,че човека е обвързан. Научих нещо ново  :)
Не, в случая така ми дойде като идея  :)  Страшният съд - осъден е на собствения си избор, който е направил. Също - видя ми се като пречка / невъзможност да се реализира началния потенциал по Асо чаши.
За невъзможен избор и затова, че някой от двамата е обвързан говори по- скоро 3 меча от първата комбинация  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #324 -: Юни 14, 2014, 09:54:10 pm »
Не, в случая така ми дойде като идея  :)  Страшният съд - осъден е на собствения си избор, който е направил. Също - видя ми се като пречка / невъзможност да се реализира началния потенциал по Асо чаши.
За невъзможен избор и затова, че някой от двамата е обвързан говори по- скоро 3 меча от първата комбинация  :)

Значи симпатията я има от негова страна, обаче е избрал да не предприема нищо към мен по собствен избор?

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #325 -: Юни 14, 2014, 09:56:16 pm »
Не комбинацията, а кралица жезли често е съперница или другата жена!

Бети, благодаря за информацията със сигурност ще ми е от полза :) В моя случай картата е Крал Жезли не Кралица

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #326 -: Юни 14, 2014, 09:57:39 pm »
Значи симпатията я има от негова страна, обаче е избрал да не предприема нищо към мен по собствен избор?
Да, така си мисля.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #327 -: Юни 14, 2014, 10:01:49 pm »
Да, така си мисля.

Благодаря, за вниманието, Таня. И аз съм склонна да мисля, че няма да предприеме нищо към мен скоро, ако го направи изобщо и на по-късен етап. Тия дни като съм в настроение за Таро, ще си задам въпроса дали ще предприеме някакви действия към мен ;)
« Последна редакция: Юни 14, 2014, 10:03:33 pm от _perla_ »

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #328 -: Юни 14, 2014, 10:02:32 pm »
Паж пентакли, Глупакът, Кралица жезли - мисля, че ще се видите и ще е спонтанно / няма да е планирано.  :)?
Благодаря.
 

« Последна редакция: Декември 27, 2014, 03:49:02 pm от Uran »

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #329 -: Юни 14, 2014, 10:04:48 pm »
Благодаря.
Спонтанно е невъзможно- териториални отдалечености. Мъж е.

п.п.Видно ли е дали е в беда?

По тези карти не виждам да е в беда  :)