Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 622046 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #345 -: Юни 18, 2014, 10:47:20 am »
Аз пак с едни бизнес-идеи...ще ги бъде ли? Някой ще ми помогне ли или с всичко сама ще трябва да се оправям?

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #346 -: Юни 18, 2014, 11:24:59 am »
Аз пак с едни бизнес-идеи...ще ги бъде ли? Някой ще ми помогне ли или с всичко сама ще трябва да се оправям?
Дали някой ще ти помогне - Кралица пентакли, Асо жезли, Светът
Мисля си, че сама ще си свършиш нещата. Струва ми се също, че е нужно време самите идеи по Асо жезли да се реализират / Светът /.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #347 -: Юни 18, 2014, 11:54:09 am »
Мерси :)
Ами..не ме мързи, малко вярата ми куца, предполагам, че всеки е така когато има риск
Но щом картите викат "да", ще помисля още малко и ще я захващам-тоя път каквото ще да става

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #348 -: Юни 18, 2014, 06:41:08 pm »
Папи, подкрепям момичетата, най-добре сама ще се справиш!

мерси и на теб
предишния път, когато предложението дойде отстрани, и аз имах съмнения, и тарото каза "не"
сега и аз си вярвам, и то ми вярва :)

само да не стане по някое време да ви рева тука на поразия :)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #349 -: Юни 18, 2014, 06:46:43 pm »
По тия арти на мен всичко ми изглежда доста стабилно ;)

след половин година ще ви дам обратна връзка

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #350 -: Юни 18, 2014, 10:30:46 pm »
До края на Юли ще предприеме ли действия към мен? За мъж става въпрос  :)

Жрицата, Луната, Глупакът

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #351 -: Юни 18, 2014, 10:38:01 pm »
До края на Юли ще предприеме ли действия към мен? За мъж става въпрос  :)

Жрицата, Луната, Глупакът

И трите карти издават прекалена несигурност, съмнения, тайни, чувство за малоценност. Най вероятно НЕ.


Или освен да отразяват твоята несигурност по въпроса...
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #352 -: Юни 18, 2014, 10:45:33 pm »
И трите карти издават прекалена несигурност, съмнения, тайни, чувство за малоценност. Най вероятно НЕ.


Или освен да отразяват твоята несигурност по въпроса...

Благодаря, Вещичке  :) Може и мен да отразяват наистина. Въпреки че не бих казала, че страдам от чувство за малоценност. По-скоро се съмнявам, че ще стане и съм несигурна.
« Последна редакция: Юни 18, 2014, 10:52:09 pm от _perla_ »

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #353 -: Юни 19, 2014, 09:59:26 am »
момичета, за здраве карти може ли да се гледат? "ще приеме ли костта имплантите ми успешно?"

 вече много дълго се проточва процеса - доктора се опасява от изхвърляне.

аз нямам карти и не мога да си ги изтегля .. ???

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #354 -: Юни 19, 2014, 10:40:01 am »
момичета, за здраве карти може ли да се гледат? "ще приеме ли костта имплантите ми успешно?"

 вече много дълго се проточва процеса - доктора се опасява от изхвърляне.

аз нямам карти и не мога да си ги изтегля .. ???
Глупакът, 3 пентакли, 3 чаши
Хепи, притеснявам се да не те подведа на такъв въпрос, но по тези карти не мисля, че ще има някакъв проблем. Глупакът на първа позиция често ми е излизал, когато е излишно да се пита - просто отговора е ясен, но питащия е разтревожен и задава въпрос. По 3 пентакли може би ще се наложи допълнителна консултация или ще се допиташ до друг специалист, но всичко ще се развие добре.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #355 -: Юни 19, 2014, 10:46:06 am »
До края на Юли ще предприеме ли действия към мен? За мъж става въпрос  :)

Жрицата, Луната, Глупакът
Здравей  :)
Съгласна съм с написаното от Вещичка. Не вярвам той да предприеме някакви действия, по-скоро сякаш ти ще се събудиш от дълбок сън  :) Жрицата с Луната ми навяват такива асоциации - сън, в който се редуват приказни моменти / Жрицата / и кошмари / Луната /. Глупакът е като импулс / пробуждане. Миналото ще остане зад гърба ти, така си мисля.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #356 -: Юни 19, 2014, 10:50:02 am »
Глупакът, 3 пентакли, 3 чаши
Хепи, притеснявам се да не те подведа на такъв въпрос, но по тези карти не мисля, че ще има някакъв проблем. Глупакът на първа позиция често ми е излизал, когато е излишно да се пита - просто отговора е ясен, но питащия е разтревожен и задава въпрос. По 3 пентакли може би ще се наложи допълнителна консултация или ще се допиташ до друг специалист, но всичко ще се развие добре.

благодаря ти Таня. Дано да е така - да видим и другите, какво ще кажат за тези карти. Предстои наистина пак да ходя при доктора, защото в момента провеждам допълнителното лечение, но е ту така, ту иначе - ту тръгне да се оправя, ту пак се влоши, а остават само 2 дни още на антибиотика.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #357 -: Юни 19, 2014, 01:07:26 pm »
Според мен ще се възстановиш, но трябва да повярваш малко повече в себе си!

това с вярата цял живот ме тормози :) - и когато си повярвам, се оказва, че е в повече и ям шамари :)

благодаря ти  :72:

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #358 -: Юни 19, 2014, 02:00:43 pm »
Хепи - глупак е нещо ново, а 3 пентакли,  3 чаши са класика за работа в колектив. Така че костта ти и новите ти импланти безпроблемно ще поддържат колегиални отношения, така да се изразя.  :012:

Тенкю вери мач :) - много странно тълкуване на "глупака" - и твоето и на Таня - не че нещо против имам, просто реакция ... аз въобще не отбирам от карти.

Ей така с такива приказки ще стигна до вярата на Бети :)

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #359 -: Юни 19, 2014, 02:19:13 pm »
Тъндъре,

за мен глупака е въплъщение на Нептун - тоталната и безпрекословна вяра във Вселената. Дори и стъпил на ръба, той вярва, че Вселената го пази. Естествено си има и ситуации, в които глупака баш си означава глупак  :012:.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн