Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 623153 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #420 -: Юни 30, 2014, 10:37:48 pm »
Не си само ти така. Но ще дойдат и по-добри времена.  :)
Дай Боже за всички :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #421 -: Юли 02, 2014, 12:06:53 pm »
Едно въпросче, на което ще мога да дам обратна връзка до края на седмицата - "Ще стане ли нещо, което искам до неделя?" - 7 жезли, 4 пентакли, 3 чаши
Тук 7 жезли с 4 пентакли е стремеж да се разчупи стереотипа, усилия да се излезе от закостеняла ситуация. Бях чела, че 3 чаши на последна позиция значела "да" / така както 3 меча - "не" /.  Ще има приятелско събиране - точно по 3 чаши, но дали ще се пие от радост или от разочарование, предстои да се разбере  :57:.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #422 -: Юли 02, 2014, 01:36:00 pm »
Благодаря, Бети  :)
Ще дам обратна връзка.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #423 -: Юли 02, 2014, 02:14:14 pm »
Цитат
таня;- "Ще стане ли нещо, което искам до неделя?" - 7 жезли, 4 пентакли, 3 чаши

да ще се напъне да стане.
обаче ''онова нещо'' което искаш ти,ще е непълно,неточно по очакване.
така си обяснявам 4п-като желание да е на твойта.
но трите чаши са хем положителния отговор за теб,хем и нотката на  нещо малко по-различно,или че  предстои сбъдването след време...
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #424 -: Юли 02, 2014, 02:46:03 pm »
И според мен отговорът е да, иначе май доста си се заинатила, че трябва да стане на всяка цена

_perla_

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #425 -: Юли 02, 2014, 03:20:05 pm »
Таня, и аз съм за ''да'', защото и аз съм чела, че 3 чаши на последна винаги  дават положителен отговор независимо от предходните карти.  Дай ОВ, че ще ми е интересно дали наистиа винаги дават положителен отговор  :)
« Последна редакция: Юли 02, 2014, 03:21:54 pm от _perla_ »

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #426 -: Юли 02, 2014, 03:29:03 pm »
Благодаря ви момичета  :58:
Не става въпрос за някаква прищявка, а за ситуация, която е зациклила от доста време и досега опитите ми нещо да променя все удряха на камък. Дано се окажете прави  :engel016:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #427 -: Юли 02, 2014, 07:02:14 pm »
Едно въпросче, на което ще мога да дам обратна връзка до края на седмицата - "Ще стане ли нещо, което искам до неделя?" - 7 жезли, 4 пентакли, 3 чаши
Тук 7 жезли с 4 пентакли е стремеж да се разчупи стереотипа, усилия да се излезе от закостеняла ситуация. Бях чела, че 3 чаши на последна позиция значела "да" / така както 3 меча - "не" /.  Ще има приятелско събиране - точно по 3 чаши, но дали ще се пие от радост или от разочарование, предстои да се разбере  :57:.
Няма причини да не стане туй нещо  :72: То е достатъчно конкретно и земно и освен това доста добре си се потрудила, за да се случи.
Извинявай, за пари ли става въпрос  ;)
« Последна редакция: Юли 02, 2014, 07:36:20 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #428 -: Юли 02, 2014, 11:45:30 pm »
Няма причини да не стане туй нещо  :72: То е достатъчно конкретно и земно и освен това доста добре си се потрудила, за да се случи.
Извинявай, за пари ли става въпрос  ;)
Не, не става въпрос за пари  :). Питам за взаимоотношения, а 4 пентакли тук обрисува поведението на отстрещната страна - с една дума - няма такъв инат  :012:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #429 -: Юли 03, 2014, 09:54:29 am »
А ти си 7 жезли  :012: Мисля че ще има промяна, ще се срещнете на някакво празненство или събиране и там обстановката ще ви предразположи да се поотпуснат взаимоотношенията ви.
Точно така - има повод за празнуване, тук 3 чаши си е съвсем буквална  :012:
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

kamikadzegirl

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #430 -: Юли 03, 2014, 04:41:03 pm »
Здравейте казвам на всички!Бих ви помолила някой от вас съфорумци да ми направи някоя подредба,защото все още съм начинаеща.Ще Ви бъда благодарна

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #431 -: Юли 03, 2014, 04:52:39 pm »
Здравейте казвам на всички!Бих ви помолила някой от вас съфорумци да ми направи някоя подредба,защото все още съм начинаеща.Ще Ви бъда благодарна
Здравей и добре дошла  :).
Какъв конкретно е въпроса ти ?
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

kamikadzegirl

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #432 -: Юли 03, 2014, 06:15:09 pm »
Кога ще свърши цикълът на на напрежение,безпаричие и проблеми?

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #433 -: Юли 03, 2014, 08:05:44 pm »
Ок,тогава а ако въпросът ми е:Какво ни очаква  с X роден на 24.02.1977 и аз Y родфна на 15.02.1987

Това също не е въпрос за таро, а за астрологична годишна (примерно) консултация на двама ви, която се заплаща!


Не мога да разбера защо си мислите, че тук има врачки, орисници и баячки, които по цял ден се чудят какво да правят, как да се почешат и за собствен кеф и удовлетворение хвърлят карти, боб, овес, пържоли и салати и баят на пъп?!?
« Последна редакция: Юли 11, 2015, 12:36:12 am от wind »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #434 -: Юли 03, 2014, 08:23:12 pm »
Лун-е,

никога не съм била мазница и не обичам да лицемеря! Казвам нещата в прав текст. Който не му харесва, това си е негов проблем. Помисли малко над думите ми и защо съм ги казала и ако пак не си съгласен, то е време да преоцениш приоритетите си  :19:!  Ама ти си детенце - простено ти е, щото имаш още да учиш  :012:.

И още нещо: нито съм го писала на "висок тон", нито съм била груба. Хората от тук, които ме познават, го знаят  ;).
« Последна редакция: Юли 03, 2014, 08:24:51 pm от Вещичка »
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн