Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 642554 пъти)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #480 -: Юли 05, 2014, 10:08:46 pm »
Значи никакъв авторитет не е, просто е с по-тъмен цвят кожа и тъмна коса.
Да.
Явно картите са били доста красноречиви.

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #481 -: Юли 05, 2014, 10:36:11 pm »
Мерси Стар.
Той няма никаква връзка с работата ми.
Всичко останало ,може и да е вярно.
Пък и аз вече нямам хъс към него.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #482 -: Юли 05, 2014, 10:52:37 pm »
Той може и да мисли дали да не се пробва (първата карта), но ти не си особено ентсуазирана и с унила нагласа (втората карта). Интересите ви не се срещат. В момента си се фиксирала изцяло върху своите проблеми и вероятно мислиш, че положението ти скоро няма да се промени. Но символизмът на втората карта съдържа зрънце надежда, стига да можеш да го съзреш...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #483 -: Юли 05, 2014, 10:58:37 pm »
Много ви благодаря!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #484 -: Юли 05, 2014, 11:05:25 pm »
И да обобщя в заключение: първата карта е хубава, многообещаваща (може да символизира възможност), втората е депресарска (състоянието, в което пребиваваш), третата сигнифицира мъжа, за който питаш.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #485 -: Юли 05, 2014, 11:31:56 pm »
И да обобщя в заключение: първата карта е хубава, многообещаваща (може да символизира възможност), втората е депресарска (състоянието, в което пребиваваш), третата сигнифицира мъжа, за който питаш.
Така е,пък и аз имам разни познания в тази област.

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #486 -: Юли 06, 2014, 06:44:24 am »
Какво е отношението на О. към мен, след вчарашната случайна среща?

2 чаши
5 пентакли
Крал Мечове

Благодаря ви :)

Eeee четох, четох и не можах да се сдържа. Трите карти се гледат на куп, когато касае един въпрос. Понеже ти питаш, то значи че картите касаят тебе. В общи линии на теб ти се иска, но мъжът срещу теб не иска - това е.


И хич не се лъжи по погледа му или действията му. Мъж риби може и да те гледа "гладно", а в действителност дори и да не му минава през ум каквото и да е било. Просто повечето имат перверзен поглед.  :012:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #487 -: Юли 06, 2014, 09:21:22 am »
Eeee четох, четох и не можах да се сдържа. Трите карти се гледат на куп, когато касае един въпрос. Понеже ти питаш, то значи че картите касаят тебе. В общи линии на теб ти се иска, но мъжът срещу теб не иска - това е.


И хич не се лъжи по погледа му или действията му. Мъж риби може и да те гледа "гладно", а в действителност дори и да не му минава през ум каквото и да е било. Просто повечето имат перверзен поглед.  :012:
Мерси Веще :012:
Искаше ми се,преди месец-два,когато се запознахме....вече не. :012:
В такъв случай какво отразяват картите?

П.С. има ли значение....много време му отделихме

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #488 -: Юли 06, 2014, 10:40:20 am »
Здравей Babyblue,
ще се опитам и аз да интерпретирам комбинацията по въпроса ти.
2чаши, 5 пентакли, Крал меч -  според мен показва, че той е загубил някаква надежда (5 пентакли), осъзнавайки(крал меч) ясно на по-късен етап (вече след срещата-2 чаши) невъзможността за близост (5 пентакли).
Слънчев ден!

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #489 -: Юли 06, 2014, 10:56:46 am »
Какво е отношението на О. към мен, след вчарашната случайна среща?

2 чаши
5 пентакли
Крал Мечове

Благодаря ви :)

Здравей Babyblue! За съжаление, ти не присъстваш в тези карти. Това, което те показват е състоянието на мъжа. Той има свои проблеми, които вече са му дошли до гуша и е крайно наложително да разреши. Възможно е да се надява на чужда помощ, за да го направи и в момента мислите му са насочени в тази посока, не към теб.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #490 -: Юли 06, 2014, 11:01:36 am »
Здравей, Moonlight!
Развитие в проф.план до 3месеца: обърнато асо меч-жрицата-крал чаши.
По тази комбинация според мен се чувстваш изтощена и имаш нужда от почивка. Умствена преумора. Възможно е да си загубила увереност в способностите си. По отношение на финансите – преодоляване на проблеми и постигане на равновесие. Благоприятна промяна в работата. Или смяна на работата. Решаващо запознанство. Външна помощ, протекция от жена. Крал чаши, в някои ситуации, но не винаги показва човек от зодия Рак. На работното място е възможно колега(колежка) да е доста мълчалив/а и да не разкрива емоциите си, но да те разпитва теб за лични неща. Не се предоверявай.
Весел ден!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #491 -: Юли 06, 2014, 12:32:45 pm »
Весо, това ми звучи безумно.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #492 -: Юли 06, 2014, 12:35:27 pm »
sunshineblue,благодаря за коментара.

Веско,на твоя въпрос дръпнах 7чаши-крал жезли-асо пентакли.Нека и другите се включат с мнение,но моят отговор е отрицателен.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #493 -: Юли 06, 2014, 12:45:11 pm »
Весо, искам да те предупредя, че картите вече започват да лъжат, твърде често ги тегля с едни и същи въпроси. Снощи пак теглих карти за брат ти - излязоха абсурдни неща, нямаха нищо общо с естеството на въпроса.

Току що изтеглих две карти с два конкретизиращи въпроса, отговорът отново не е ясен.

Карта 1 - Рицар монети - Стефан станал ли е жертва на злонамерени хора, престъпна групировка, с това ли е свързано изчезването му?

Карта 2 - Двойка мечове, обърната - Как се чувства в момента, в каква посока/къде да го търсим?

Първата карта не дава утвърдителен отговор на твоето предположение. На нея е изобразена една фигура и според мен изчезването му не е свързано с група хора. Тази карта не дава яснота, а само казва, че човекът е в средата на дълъг път.

Втората карта ясно дава да се разбере, че в момента твоят брат не иска да се знае къде е и какво се случва с него. Посланието на тази карта е "Оставете ме на мира!". Също така се свързва със съмнения, неадекватна преценка или неправилно взето решение. Двата меча могат да сочат два фактора, които са го накарали да вземе дадено решение - могат да се изтеглят още две карти за доуточняване, но не знам дали е желателно.

Двете допълнителни карти са Страшният съд (обърната) и Девятка жезли. Ако някой иска, нека ги разтълкува.

Мисля да спра да му гледам за известно време, картите стават все по-объркани.




« Последна редакция: Юли 06, 2014, 12:59:32 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #494 -: Юли 06, 2014, 03:36:30 pm »
Какво ще кажете за естеството на текуща ситуация. Всичките три карти са обърнати :
1.Страшният съд
2.Десятка жезли
3. Паж жезли

Допълнителна карта двойка мечове.

Възможно е питащият да се намира пред някаква равносметка, изпитва съмнения. Не е изключено ситуацията, в която се намира, да е обусловена от неадекватно решение - поел е твърде много отговорности, голямо бреме, опитвал се е да поеме две дини под една мишница и вероятно в някакъв смисъл е надценил възможностите си, не е подходил достатъчно зряло или не е обмислил достатъчно разумно положението, в което е поставен. Но това, което се е случило, вече е в миналото и не търпи промяна.

Двойка мечове - обикновено след тази карта може да се теглят други, за доизясняване. Сама по себе си тя показва текущото статукво - нещо, което вече се е случило и определя състоянието, в което в момента пребиваваме. Човек, който е заел отбранителна позиция или пребивава в състояние на раздразнение, разочарован от нещо, което вече се е случило, но все още не се чувства готов да предприеме действие.





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui