Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621944 пъти)

sunshineblue

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 38
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #495 -: Юли 06, 2014, 03:53:34 pm »
Здравей, starinthenightsky!

Понеже въпросът не е конкретно поставен, мисля, че картите описват протакане, забавяне. Също и нежелание, съпротива за  захващане с работата бодро и енергично.  Нужда от някакъв план за предвижване напред. Осъзнаване на болезнена истина, дълго пазена тайна. Преумора.  Възможно е ако картите касаят определено лице, то да не действа съобразно възрастта си, а от време на време да се вдетинява, да хленчи.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #496 -: Юли 06, 2014, 05:24:47 pm »
Може ли на мен някой дами изтегли 3  карти ( моите не са в мен сега) за въпроса : Как ще прочете събеседването утре ?  O:-)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #497 -: Юли 06, 2014, 06:13:41 pm »
Може ли на мен някой дами изтегли 3  карти ( моите не са в мен сега) за въпроса : Как ще прочете събеседването утре ? 

Още преди да изтегля 3 карти, изпадна една карта, докато пренареждах колодата с ръце.
Асо монети - счита се за най-благоприятна карта след Малките аркани. За тази карта се казва, че древните египтяни, ако се паднела, спирали по-нататъшното разглеждане, тъй като се считало, че тази карта прави резултата като цяло благоприятен.

Карта 1 - 9ка монети - как ще протече събеседването
Карта 2 - 5ца жезли, обърната - какво ще е отношението към теб
Карта 3 - 9ка мечове, обърната - какъв ще е крайният резултат

Първата карта може да символизира и човека, който ще те изпитва. При всички положения са намесени финансови въпроси. Това първо събеседване ли ще е или на него ще се обсъждат конкретни условия?

На конкурсна основа ли е събеседването? Какво знаеш за конкуренцията? Според мен имаш конкуренти и трябва да се представиш в най-добрата възможна светлина, да можеш да докажеш предимствата си. Приеми го като предизвикателство, но не преигравай. :)

За съжаление третата карта не е особено благоприятна. Или нещо в условията може да не ти хареса и сама да се откажеш, или нещо в отношението по време на това събеседване да създаде чувство на неувереност у теб.

А защо тогава е изпаднало Асо монети? Може би загатва, че каквото и да се случи, резултатът ще е за твое добро.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #498 -: Юли 06, 2014, 06:42:33 pm »
Lillie,

страшно ти благодаря за карите и анализа ( да кажа леката ръка, дано)  :)

Интервю за работа е утре и ми е много важно. Преди 3 седмции изненадващо ми се обадиха, точно на пълнолунието. Пълнолунието в стрелец ми беше абсолютно точни върху натален уран и в тригон със слънцето. Става въпрос за мечта ако стане.Позицията е в много голяма, престижна и международна медия . Честно казано страшно се изннадах, че ми се обадиха, при положение, че за 7-8 месеца досега получавах само отказ след отказ на много по-незначително места ( дори до интервюта не можех да стигна). Проблемът е , че в областта има страшно много конкуренция и то качествена, и друга голяма част с железни връзки, а аз нямам никакви и се състезавам с тукашни (което прави задачата почти невъзможна). Много ми се иска да стане, дори само за да си напусна сегашната работа, която тотално ми е дотегнала. От февруари месец съм в среда , която изобщо не е моята ( макар и за много хора да си е "мечтана работа"). основния фактор беше, че там стана първо, а на мен ми трябваше бързо рабата заради финансите. От тогава се едно се закучи положенето и ни напред, ни назад. Тази цялата енергия която влагам и идващата демотивация накрая ми докараха и здравословни  проблеми ( а може би е ефекта на лунното затъмнение от рождения ми ден и съвпада на кету със слънцето в момента ). Развалих си чревната флора, на пръв поглед сиг не толкова сериозен проблем, обаче в ежедневието ми се отразява доста зле. Сега пия пробиотици и един екстракт от грейфрут, за да си посдиля достатъчно имунната система. Не знам, такова нещо не ми се беше случвало, макар че предишни години отново съм имала много стресови ситуации. Да отбележа, че това сигурно е и ефекта от квадрата на уран с асц, ей така от нищото. В момента квадрата е точен, а симптомите почнаха от края на май месец. И една такава непрестанна умора. Чувствам, че ми трябва почивка, отпуска и най-накрая да се махна от скапаната ми работа.

Дано изпадналата карта е за добро.По обърнатата 9-ка мечове- може да касае заплащането, което хич няма да е много. Позицията е за една година,но се води нещо като стартова и вид квалификация , та затова не е като нормалното заплащане. Но това макар и да е минус, не ме притеснява толкова. Аз не работя главно за пари, не ми е това основния мотиватор. Мога и по-свито да го карам и пак ще се оправя.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #499 -: Юли 06, 2014, 07:01:08 pm »
Желая ти успех, ако наистина това желаеш!  :)

Може и да не съм разтълкувала правилно третата карта, знам ли... Или трите да не съм успяла да ги свържа в едно, да синтезирам. В интерес на истината, когато ги изтеглих, не бях много концентрирана - цял ден мисля за какви ли не неща и върша по няколко неща наведнъж.

Защо пък в медия - това ли те влече? Там конкуренцията наистина е жестока и повечето ползват връзки и контакти, трудно е да навлезе човек, който не е бил в тоя бранш или, ако навлезеш, започваш от най-ниската позиция. Ако смяташ, че имаш нужните качества за работа в тази среда, защо пък не - пробвай!  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #500 -: Юли 06, 2014, 07:34:11 pm »
Въпросът е по-скоро какво може да "отблагороди" тази ситуация довела до преумора ?

Не мога да разбера въпроса.

Ако искаш, тегли още две карти - щом се е паднала двойка мечове, "имаш право" на още две.  ;)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #501 -: Юли 06, 2014, 07:52:29 pm »
Искате ли да разтълкувате и моите карти?

Може и да съм предубедена, но двете последни ми се струват обещаващи. За първата посланието е ясно - каквото и да се случва там, вече ми е втръснало.  :)

Зададох три въпроса - на този етап те най-силно ме вълнуват:

Карта 1 - Четворка чаши - каква е ситуацията в сегашната ми работа, все още има ли някакъв шанс?

Карта 2 - Императрица - Ще си намеря ли скоро работа, която да ме удовлетворява?

Карта 3 - Светът - До края на годината предстои ли значима промяна, която по някакъв начин да обърне живота ми?

ПП. Майчински засега не планирам, ако гледате втората карта.  ;D



« Последна редакция: Юли 06, 2014, 07:56:17 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #502 -: Юли 06, 2014, 09:29:20 pm »
Искате ли да разтълкувате и моите карти?

Може и да съм предубедена, но двете последни ми се струват обещаващи. За първата посланието е ясно - каквото и да се случва там, вече ми е втръснало.  :)

Зададох три въпроса - на този етап те най-силно ме вълнуват:

Карта 1 - Четворка чаши - каква е ситуацията в сегашната ми работа, все още има ли някакъв шанс?

Карта 2 - Императрица - Ще си намеря ли скоро работа, която да ме удовлетворява?

Карта 3 - Светът - До края на годината предстои ли значима промяна, която по някакъв начин да обърне живота ми?

ПП. Майчински засега не планирам, ако гледате втората карта.  ;D

Ситуацията в сегашната ти работа е мега отегчителна и си направо отвратена.

Ще си намериш работа, защото императрицата символизира изобилието на материалното. Тя е майката Земя, която е плодотворна и раждаща.

До края на годината може и зад граница да духнеш  :012:, но ако не то ще бъдеш доволна от себе си.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #503 -: Юли 06, 2014, 09:32:36 pm »
Благодаря, Веще, и на мен картите ми се струват преобладаващо благоприятни.

За първото и без да гледаме картата се знае. Дори ако в сегашната служба ситуацията рязко се обърне (в което вече не вярвам - нека сме реалисти, не идеалисти  ;D), аз за себе си вече отдавна съм решила, че не мога да работя в този екип, освен ако не си поставя цел да деградирам.  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #504 -: Юли 06, 2014, 09:54:56 pm »
Имах предвид две карти за двойка мечове - обикновено това са двата фактора, които следва да се вземат под внимание, да се анализират по-детайлно. Но както и да е, и три са ок. :)
Ще отговоря малко по-късно...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #505 -: Юли 06, 2014, 10:18:59 pm »
Някои тароведи вземат предвид тази карта като моментно състояние на питащия

Или ако случайно някоя изпадне от колодата, преди да си изтеглил.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #506 -: Юли 06, 2014, 10:46:00 pm »
Имам предвид нещо в ситуацията, което да я промени, "развърже" към по-добро ?

Теглих пак. Интересното е че първата карта пак е голям аркан - Колесницата, втората е петица мечове, а третата шестица мечове.


Първата карта говори за предстоящи промени, също така и за приключил етап или предстоящо приключване на някаква ситуация в живота. Време е да си поставиш нови цели, но преди да поемеш в тази посока трябва да разчистиш всичко, което те спъва и пречи на твоето развитие. Затваряш вратата към миналото, хващаш "юздите" и тръгваш без да се обръщаш назад.

Но за да се реализира пътят на промяната, зададен от първата карта, трябва да се изпълнят условията на втората и третата. Тези карти говорят за това, че вече се вижда краят, изходът от тежка или неудовлетворяваща ситуация, просто трябва да я "пуснеш" да си ходи и ти самата да тръгнеш "на път" - в търсене на нови и по-добри възможности. Тези две карти съветват да се опиташ да преодолееш пораженческа нагласа, усещането за провал или бремето на изживяно разочарование и да заемеш стартова позиция.

Ако въпросът е свързан със служебни промени, картите загатват за ново начало, но след доброволно излизане от ситуация, която не те удовлетворява. Това може да предполага и ориентация към друга длъжност, друга компания, друго поприще...

В случая най-голямата пречка по пътя към промяната е деструктивното и депресарско мислене - това е "сянката", с която трябва да се справиш.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #507 -: Юли 07, 2014, 12:19:31 am »
Лили, почти нямам познания по таро ( въпреки, че имам карти), но ми се струва, че по втория въпрос може да имаш помоя от жена и с нейна помощ да намериш работа .

По първата карта- както казва Вещичка , сегашната ситуация носи доада, няма фи желаните промени. Обаче гледам и др значение на картата - предчувствие. Един вид имам чувството, че предчувстваш скорошния край и той е неизбежен.

Цитат
Значение второ:   
Предчувствие, новост, нови указания, нови взаимоотношения.


По третата карта : Трите  значения от един сайт за тълкуване :

Цитат
Значение първо:   
Сигурен успех, път, пътешествия, изход, емиграция, бягство, смяна на местожителството.
Значение второ:   
Леност, стагнация, но и постоянство, издръжливост.
Значение трето:   

Значение в КАБАЛА
Светът представлява краят на търсенето, когато целта вече е постигната. Владеете себе си и обстоятелствата около вас. Тази карта символизира кълновете на нови стремежи, когато пътуването в търсене на собствената личност ще поеме по кривата на нов цикъл.

Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #508 -: Юли 07, 2014, 07:09:14 am »
Попитах каква ще е новата седимица за мен в общ план.

9 жезли
Звездата
Справедливост

Трябва да оставя нещата така и да не правя промени или?
Да си върша рутинните задачи,и да търся златната среда.
ПРавилно ли тълкувам? ::)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #509 -: Юли 07, 2014, 08:36:48 am »
Флора, благодаря за тълкуването.  :)

Нямам позната жена, която да ми помогне в тази насока, а и като цяло никога не са ми помагали.

Да видим какво ще стане, още съм като в мъгла и не съм решила към каква проф. сфера да се ориентирам, а и като гледам обявите, изборът не е голям. Има една агенция - Менпауър, чували ли сте за тях? Чудя се дали пък не могат да предложат по-добри варианти...

---
Ох, ще падна от смях! Теглих една карта с въпрос как ще мине предстоящата седмица. И се падна послание, което беше много близо до "борба с вятърни мелници". Нищо ново под слънцето!  :043:

« Последна редакция: Юли 07, 2014, 09:29:43 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui