Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621995 пъти)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #615 -: Юли 24, 2014, 11:07:36 am »
Защо точно определена колежка не ми говори при положение,че се и познаваме?
обърната сила-асо меч-обърната 3п.
Според мен, има някаква интрига на работното място или нещо, което е казано, е изтълкувано погрешно - по Асо меча с обърнатата 3 пентакли. Може би, ако я попиташ директно, ще се разберете.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #616 -: Юли 24, 2014, 11:15:04 am »
Изтеглих три карти - бихте ли погледнали?

Бих искала да чуя и странично мнение, безпристрастно и от човек, незаинтересован в резултата.

Зададох следните три въпроса:

1 - Има ли перспектива за оставане на сегашната ми работа? - 5ца жезли
2 - Ще ме вземат ли във фирма Х.? - Жрецът
3 - Ако отговорът на втория въпрос е "да", какъв ще е резултатът, има ли перспектива? - Кралица чаши, обърната

Благодаря предварително!  :)
Лили, според мен ще те вземат във въпросната фирма - Жрецът често значи и протекция, защита от висшестоящ.
Обърната Кралица чаши я тълкувам като прекалена емоционалност - може би е отразила моментното ти състояние, когато си задала въпроса  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #617 -: Юли 24, 2014, 11:22:21 am »
Обърната Кралица чаши я тълкувам като прекалена емоционалност - може би е отразила моментното ти състояние, когато си задала въпроса  :).

Да ви кажа, на мен по принцип ми е присъщо да се отнасям твърде емоционално към професионалния си живот. На работа, в колектива е моето "вкъщи" - един вид компенсация за това, че нямам близки. Затова често се случва да придавам твърде голямо значение на дребните неща, които се случват на работното място. Давам си сметка, че имам склонност излишно да драматизирам. Когато се измести фокусът или се установи относително равновесие между "работа" и "дом", отношението ми също ще се промени. Сега цялата енергия е насочена в професионалния живот, там е фокусът и засега няма какво да го измести.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #618 -: Юли 24, 2014, 11:38:41 am »
Защо точно определена колежка не ми говори при положение,че се и познаваме?
обърната сила-асо меч-обърната 3п.

Не иска да работи с теб, склонна съм наистина да се съглася, че ти завижда за нещо, мисли, че си минала по краткия път за тази работа, докато тя много се е трудела и един вид, нейния труд е останал невъзнаграден.

Изтеглих три карти - бихте ли погледнали?

Бих искала да чуя и странично мнение, безпристрастно и от човек, незаинтересован в резултата.

Зададох следните три въпроса:

1 - Има ли перспектива за оставане на сегашната ми работа? - 5ца жезли
2 - Ще ме вземат ли във фирма Х.? - Жрецът
3 - Ако отговорът на втория въпрос е "да", какъв ще е резултатът, има ли перспектива? - Кралица чаши, обърната

Благодаря предварително!  :)



Перспектива няма, пак ще си продължавате с дребните дразги и по същия начин, реално нищо няма да се случва и нищо няма да се промени. ВЪв фирмата Х ще те вземат, но ми се струва, че очакванията ти за работата пак няма да се оправдаят и ще си доста разочарована като видиш как е и там.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #619 -: Юли 24, 2014, 11:42:39 am »
Ами ако няма никаква перспектива за преминаване на друга длъжност във фирма Х, наистина ще съм разочарована. Сега изборът ми ще зависи основно от заплащането.

То и да няма дрязги в сегашната ми работа, достатъчно е по пет дни в седмицата да гледам тази тъпота - на един метър разстояние от двете ми страни. По цял ден се пощят и демонстративно тракат по клавиатурата, а работата не върви и нищо не се променя.
« Последна редакция: Юли 24, 2014, 11:44:43 am от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #620 -: Юли 24, 2014, 11:44:20 am »
При толкова много идиоти, крачещи по планетата и толкова много връзкари в професионалната сфера, които все изпреварват знаещите и можещите, наистина най-добре може би е да си намериш нещо друго, в което да си влагаш енергията, за да не си тровиш толкова живота с неща, които не можеш да промениш.  :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #621 -: Юли 24, 2014, 12:44:35 pm »
Да де - по-добре на по-ниска длъжност в перспективна фирма и сред ново обкръжение, отколкото да увисна на борсата и да вземам няколко месеца обезщетения. Според мен натам вървят нещата, всичко тук е във висящо положение, просто се отсрочва моментът, в който това ще ни се съобщи официално - "на работа сте до еди коя си дата". Именно от такава конкретика се нуждая, за да си бия камшика и да взема окончателно решение.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #622 -: Юли 24, 2014, 01:23:58 pm »
Жрецът освен с брака го свързвам и с договорните отношения - подписване на договори. Жрецът е институцията, която си дава благословията за даден договор, било брак или трудов договор например.
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #623 -: Юли 24, 2014, 05:27:04 pm »
 :38: Благодаря ви много!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #624 -: Юли 26, 2014, 11:01:51 pm »
Попитах картите, какви събития ще донесе при мен новолунието утре в съвпад с АС.
Излязоха следните:

Крал Жезли
Звездата
Крал Чаши

Как да ги тълкувам?

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #625 -: Юли 27, 2014, 08:25:43 am »
Развитие на работни отношения до края на годината?светът-3ж-дама чаши.Пристрастна съм,но мисля,че нещата ще се развиват в положителна посока.Ще се радвам и на вашите мнения.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #626 -: Юли 27, 2014, 10:39:22 am »
за РЕНИ

Картите се редят под формата на подкова, обърната с краищата надолу:

1. (По средата на върха на подковата) - сегашната ситуация - 2 ПЕНТАКЛИ
2. (Вляво) - какво показваш на другите - 3 ПЕНТАКЛИ
3. (Вдясно) - какво криеш - КРАЛ МЕЧ
4. (Надолу към левия край на подковата) - какво наистина искаш и желаеш-7 ЧАШИ
5. (Надолу към десния край на подковата) - как вървят реално нещата- 8 ЖЕЗЛИ
6. (Долен ляв край) - какво ще се случи - СИЛА
7. (Долен десен край) - какво означава то за теб - ЛУНА
цепено-2 ЧАШИ

Рени,избързах като теглих без да подадеш точен въпрос на таро,но залагам на неговото усещане за твоите съкровени желания.
на мен ми се виждат твърде женски карти,вълнуват те неща свързани с това че си жена,неща които касаят теб и времето.но това само по оБщ поглед от всички карти-имаш си мечти и си ги следваш.
тръгнала си по път ,който си избрала,харесала си го,и си го следваш.
не търпиш критики.
сама си правиш проекти,дори да се струват на някои от хра,че са  въздушни кули,те са си твоите кули...твоите върхове.
 трябва да кажа че се опитваш да изпипвах детайлите,но всичко много бързо минава.дали ти се колебаеш,или нещо не е било толкова важно за днес отвчера,не мога да кажа,но има бърз кадър
искаш да водиш хронология,искаш да следваш  точки,но не става,ти знаеш това и се справяш,имаш това умение да си мулти,да реагираш адекватно в всеки момент.
не,не е като да не е по план,но е бърз,ден за ден план,на момента се решава всичко.
но от някъде се прокрадва една неувереност,може би е от 7ч,8ж,луната-съмненията които не те напускат,но и не пречат на вървежа -помощта е от-КМ,СИЛА,2П,3П-РАБОТА,ДЕЙНОСТ,УМ,БАЛАНС,УВЕРЕНОСТ,ЗНАНИЯ....


кой знае,може и някой мъж се появи и да обърка  плана за работа , с това ''какво да си облека довечера"
 -------1------
-----2------3----
---4---------5----
-6-------------7----
« Последна редакция: Юли 27, 2014, 10:43:37 am от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #627 -: Юли 27, 2014, 11:56:28 am »
Благодаря ,Синие за вниманието и интерпретирането на ,да кажа моментния период-аз рядко имам точно формулирани питания,така че -да,добре си усетила същия. :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

solar

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #628 -: Юли 28, 2014, 07:39:48 pm »
Здравейте!Новичка съм сред Вас и ще бъда благодарна, ако някой направи една подредба за мен. В конкретика ме интересува ще получа ли сумата която ми е дължима през септември, октомври?
е

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #629 -: Юли 28, 2014, 07:51:28 pm »
Здравейте!Новичка съм сред Вас и ще бъда благодарна, ако някой направи една подредба за мен. В конкретика ме интересува ще получа ли сумата която ми е дължима през септември, октомври?
е
Дама пентакли; 10-ка жезли;6-ца пентакли.

Според мен, да, но не ме слушай.  :012: