Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 621771 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #645 -: Юли 31, 2014, 01:50:46 pm »
за пълнолуние и новолуние ми е излизала висша жрица / права и обърната за новолунието/. но самата карта я дават пълнолуние за права карта. за квадратура...ще ми е интересно дали ще работи това.
иначе до 2 седмици може да се наложи да го предизвикат - заради император и 8 пентакли. 2м пък задържане..само предполагам, разбира се. :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #646 -: Юли 31, 2014, 01:51:38 pm »
Да ви кажа, по мои наблюдения знакът на Луната в картата на новороденото е трудно предсказуем, понякога няма много общо с майката, особено ако са няколко деца. В други случаи има и буквални съвпадения.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #647 -: Юли 31, 2014, 02:11:07 pm »
за пълнолуние и новолуние ми е излизала висша жрица / права и обърната за новолунието/. но самата карта я дават пълнолуние за права карта. за квадратура...ще ми е интересно дали ще работи това.
иначе до 2 седмици може да се наложи да го предизвикат - заради император и 8 пентакли. 2м пък задържане..само предполагам, разбира се. :)
Тя ще ражда със секцио, но не е определила дата. Може наистина, ако се проточи бременността да се наложи да избира.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #648 -: Юли 31, 2014, 02:14:04 pm »
Да ви кажа, по мои наблюдения знакът на Луната в картата на новороденото е трудно предсказуем, понякога няма много общо с майката, особено ако са няколко деца. В други случаи има и буквални съвпадения.
И двамата родители са Водолеи, детето е първо и ще е противоположния знак - Лъв. Сега, ако се роди на пълнолуние и Луната е във Водолей ще е невероятно съвпадение  :).
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #649 -: Юли 31, 2014, 02:15:35 pm »
Да ви кажа, аз гледам к5 на двамата родители за първо дете - знака на к5, знака на управителя и дома на управителя на кой знак съответства и все един от тия знаци ще е лунния, поне до колкото съм видяла. Даже на жени, които ще раждат естествено, съм им познавала датата именно като си направя тези сметки.  :012: :012: :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #650 -: Юли 31, 2014, 02:19:17 pm »
И двамата родители са Водолеи, детето е първо и ще е противоположния знак - Лъв. Сега, ако се роди на пълнолуние и Луната е във Водолей ще е невероятно съвпадение  :).

Всъщност сега правиш много важно уточнение - раждането ще е със секцио, затова изборът зависи от нея.

Освен ако не чака до последния момент и не получи контракции - нали в такива случаи се прави спешно секцио?
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #651 -: Юли 31, 2014, 02:22:39 pm »
Мисля си, че картите са отразили жената и нейната настоятелност по жезлите. Какви са им взаимоотношенията към момента?
Просто познати. :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #652 -: Юли 31, 2014, 02:27:11 pm »
Всъщност сега правиш много важно уточнение - раждането ще е със секцио, затова изборът зависи от нея.

Освен ако не чака до последния момент и не получи контракции - нали в такива случаи се прави спешно секцио?
Да, тя така ми каза - ще чака до последно, няма тя да определя датата, но раждането ще е със секцио по медицински причини / заради възрастта.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #653 -: Юли 31, 2014, 02:30:11 pm »
значи по картите би могло и да се каже, че ще е когато лекарят реши да си свърши работата

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #654 -: Юли 31, 2014, 02:35:13 pm »
Да ви кажа, аз гледам к5 на двамата родители за първо дете - знака на к5, знака на управителя и дома на управителя на кой знак съответства и все един от тия знаци ще е лунния, поне до колкото съм видяла. Даже на жени, които ще раждат естествено, съм им познавала датата именно като си направя тези сметки.  :012: :012: :012:
Ха, Тъндър, много интересно - в моята карта няма никакви съвпадения, но в картата на съпруга ми си е точно показано по твоя метод  / за детето /. Той има Козирог на К5, Сатурн е в Близнаци, 9ти дом. Синът ми е слънчев Близнак, с Луна в Стрелец, че даже и при него Сатурн е в 9-ти дом  :-\
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

solar

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #655 -: Юли 31, 2014, 02:37:17 pm »
Може ли отговор на конкретен въпрос?
Как ще премине срещата ми днес в 17 часа?
Благодаря предварително. :)

ThuNdeRGoDDeSS

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1087
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #656 -: Юли 31, 2014, 02:43:28 pm »
Ха, Тъндър, много интересно - в моята карта няма никакви съвпадения, но в картата на съпруга ми си е точно показано по твоя метод  / за детето /. Той има Козирог на К5, Сатурн е в Близнаци, 9ти дом. Синът ми е слънчев Близнак, с Луна в Стрелец, че даже и при него Сатурн е в 9-ти дом  :-\

Метнало се е детето на баща си.  :012: :012: По принцип като ме помолят да им направя някакво такова изчисление, гледам като влязат в деветия месец горе-долу какви конфигурации ще има, къде ще са планетите, има ли някакви стелиуми нещо, което би могло да изпълни функцията на някои от тези знаци от хороскопите на двамата родители - примерно майката има Козирог на к5, но като ще ражда, има Венера, Меркурий и Плутон в Козирог, бих предположила че едва ли повече Козирог ще се появи, но зависи колко е подчертан един фактор и в хороскопа на родителите - Примерно ако на тая същата жена Сатурна й е в Козирог, това увеличава вероятността за повече Кози неща в хороскопа на детето или пък примерно тя има к5 Козирог, а на мъжа й у5 е Козирог, пак става по-влиятелно.  :)

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #657 -: Юли 31, 2014, 02:50:23 pm »
Метнало се е детето на баща си.  :012: :012: По принцип като ме помолят да им направя някакво такова изчисление, гледам като влязат в деветия месец горе-долу какви конфигурации ще има, къде ще са планетите, има ли някакви стелиуми нещо, което би могло да изпълни функцията на някои от тези знаци от хороскопите на двамата родители - примерно майката има Козирог на к5, но като ще ражда, има Венера, Меркурий и Плутон в Козирог, бих предположила че едва ли повече Козирог ще се появи, но зависи колко е подчертан един фактор и в хороскопа на родителите - Примерно ако на тая същата жена Сатурна й е в Козирог, това увеличава вероятността за повече Кози неща в хороскопа на детето или пък примерно тя има к5 Козирог, а на мъжа й у5 е Козирог, пак става по-влиятелно.  :)
Наистина се е метнал на баща си, визуално е негово копие, нищо че уж синовете приличали на майките си.
Сега ще разгледам и други карти - имам приятелка с 2 дъщери, едната прилича на нея, а другата на баща си, да видим, дали ще открия още съвпадения  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

solar

  • AstroDelete
  • Newbie
  • *
  • Публикации: 23
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #658 -: Юли 31, 2014, 02:54:46 pm »
Може ли отговор на конкретен въпрос?
Как ще премине срещата ми днес в 17 часа?
Благодаря предварително. :)

Таня, би ли хвърлила карти за моя въпрос? Виждам,че си сред онези,които отговарят компетентно по темата.

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #659 -: Юли 31, 2014, 03:01:52 pm »
Таня, би ли хвърлила карти за моя въпрос? Виждам,че си сред онези,които отговарят компетентно по темата.
А, компетентно, виж колко пъти съм допускала грешки  :57:.
7 пентакли, Асо жезли, Асо пентакли - нещо, което се е проточило / отлагало във времето ще намери своята реализация. Добре ще мине срещата според мен  :)
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама