Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644351 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1260 -: Януари 12, 2015, 12:08:45 pm »
Лилииии, :-\ :-\ :-\ всяка дума право в десетката!!!Благодаря за помощта и на теб,и на Клер.

 :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1261 -: Януари 12, 2015, 12:19:56 pm »
Какво предстои на един приятел в любовен план в следващите 2м?
ц.Дявол/Им-ца+8м+Справедливост-дали няма да започне връзка

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1262 -: Януари 12, 2015, 05:36:10 pm »
Какво предстои на един приятел в любовен план в следващите 2м?
ц.Дявол/Им-ца+8м+Справедливост-дали няма да започне връзка

Или е насочил вниманието си към някоя обвързана дама?С тези 8м не вярвам да предстои някакво раздвижване в любовен план.
Аз бях попитала към момента как се развива любовният живот на мъж?10ч-6ч-дама чаши.Много вода,много емоции...и по тази комбинация си мисля,че ще се върне жена от миналото му.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1263 -: Януари 12, 2015, 05:41:58 pm »
Аз бях попитала към момента как се развива любовният живот на мъж?10ч-6ч-дама чаши.Много вода,много емоции...и по тази комбинация си мисля,че ще се върне жена от миналото му.

Хармония, покой, сега е на романтична вълна, но като че ли е твърде замечтан, липсва огънче, динамика, драйв.

Картите са хубави, но ако търсим леко по-негативно значение, може да се тълкува като стагнация/циклене във връзка, която го устройва.

Ако няма връзка към този момент, картите могат да говорят за пасивност, мечти, блянове, но липсва действие, нищо не предприема.

« Последна редакция: Януари 12, 2015, 05:45:12 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1264 -: Януари 12, 2015, 08:15:31 pm »
А по моите въпроси може ли да изтегли някой карти, плийз!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1265 -: Януари 12, 2015, 08:28:39 pm »
Скорпионче това твой въпрос ли е или си изтеглила карти за моя приятел,защото малко не стана ясно,иначе по твоите карти мъжът ще се върне към жена,с която е има нещо,ама то ще е някакво краткотрайна емоция по 10ч

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1266 -: Януари 12, 2015, 08:46:30 pm »
А по моите въпроси може ли да изтегли някой карти, плийз!

Весо, толкова силно се притесняваш, че и картите не дават директен отговор на въпроса ти, но много ясно показват страховете ти.

По трите въпроса се паднаха следните карти: 1 - Дявол, 2 - 9ка мечове, 3 - 3ка монети.

По въпроса за заплатата мисля, че прекалено се страхуваш и се чувстваш зависим, в безизходна ситуация и това кара съзнанието ти да рисува песимистични сценарии в най-черни краски.

По въпроса за евентуалното налагане на финансова санкция /заплащане стойността на стоката/ мисля, че пак са показани твоите страхове и съмнения. Чувстваш се отчаян, безпомощен. Но може би нямаш основания чак толкова да се притесняваш, картата не е свързана пряко с финанси, не виждам никаква връзка с парите.

По въпроса как да постъпиш в тази ситуация картата също не дава директен отговор, а косвени препратки. И все пак може да се каже, че ръководството те цени /не големите незнайни шефове, а преките началници/, считат те за добър изпълнител. Също така картата казва, че можеш да намериш изход от ситуацията, ако потърсиш съдействие и не действаш сам. Картата може индиректно да намеква за това, че е време да развиеш и други умения, да си разшириш компетенциите /това би могло да бъде и знак да потърсиш друга, по-добра работа/, но ми се струва, че мястото, където работиш, не предполага такова развитие.

Изтеглих още една, обобщаваща карта със следния въпрос: "Ще завърши ли ситуацията в негова полза?". Падна се Страшният съд. По принцип тази карта говори за разрешаване на проблема, но се е паднала обърната - може да стане с повече препятствия или да речем, че дори ако проблемът се реши в твоя полза, за в бъдеще батакът в твоята служба може да продължи, т.е. не си застрахован от други такива грешки, които се случват не по твоя вина.




Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1267 -: Януари 12, 2015, 09:02:22 pm »
Скорпионче това твой въпрос ли е или си изтеглила карти за моя приятел,защото малко не стана ясно,иначе по твоите карти мъжът ще се върне към жена,с която е има нещо,ама то ще е някакво краткотрайна емоция по 10ч

мнението ми по твоите:
Или е насочил вниманието си към някоя обвързана дама?С тези 8м не вярвам да предстои някакво раздвижване в любовен план.

Другата комбинация 10ч-6ч-ДЧ аз я бях дръпнала за друг мъж. :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1268 -: Януари 12, 2015, 09:03:09 pm »
Благодаря ти много, Лили!
Тези дни много мисля дали няма да е по-добре се махна от там. Започва вече да ми писва.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1269 -: Януари 12, 2015, 09:22:12 pm »
Реших и аз да си тегля няколко карти за неволите в службата. Сега ще си ги тълкувам сама, но ще се радвам на странично и по-обективно мнение.

Всичко наред ли ще е в службата? - 9ка мечове - и в моя случай има много страхове и излишни притеснения

Колко време ще продължи ситуацията с неплащането? - 9ка чаши - говори за пълнота и успех, а също така за завършване на нещо /надявам се скоро де има развръзка по въпроса/

Ще има ли по-нататък финансови проблеми във фирмата? - Кулата - да, със сигурност ще има сътресения. При други обстоятелства дори бих предположила фалит с тази карта, но не и за такава голяма холдингова структура. Не е изключено да има преразпределяне на капитала в дружествата, става въпрос за много свързани лица и участия, за които обикновените служители няма как да знаят.

Какво ще ми донесе престоят в тази фирма? - 2ка монети - картата говори за това, че каквото и да предприема, ситуацията за мен няма съществено да се промени, не и на това място. Дали работата ми в това дружество ще е загуба на време не може да се каже със сигурност, но няма да донесе и кой знае какво кариерно развитие. Но от финансова гледна точка би трябвало да съм доволна от заплатата, която получавам.


Има ли други тълкувания?  :)

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1270 -: Януари 13, 2015, 07:38:35 pm »
Защо не ми отговаря на съобщенията?
ц.7ч/РМ+3ч+Дама жезли-сякаш ми е обиден и гневен,по 7ч сякаш се е вкарал в някакъв филм

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1271 -: Януари 14, 2015, 11:12:37 pm »
Лили, според мен трябва да оставиш на страна страховете и притесненията (поне не ги мисли толкова), така или иначе ти ще си получиш парите. Каквото има да става, ще става и вероятно ще е внезапно. Според мен основното е да се научиш да балансираш, а не да се луташ безкрайно... Според мен е възможно да има и доп. приход от друго място.

trendy, според мен е зает...

Дано да не ви подвеждам, момичета! В последно време хич ме няма с Тарото  ::)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1272 -: Януари 15, 2015, 11:40:26 am »
Хайде малко ОВ:

Да помоля и аз за един въпрос - постоянно си мисля за смяна на работата (нещо, което да ми харесва), но соларите нещо не са подходящи, та .... малко указания от друг източник :)

Подходящо ли е да си сменям работата тази година? (аз не мога да изтегля карти)

Хепи, изтеглих ти:
6-ца жезли; паж пентакли - обърната; Императорът

Пък тарото, за разлика от хорара, предполага повече възможности.

Първата карта дава успех, особено след положени усилия.

Втората се свързва с положителни новини, с възможност да се сключи договор, да се получи някакво предложение или пари. Но е обърната - тук може да има или някакво забавяне, или нещо да не устройва питащата, ако е свързано с пари, възнаграждение.

За третата карта предполагам, че е свързана с някакъв влиятелен мъж, началник или потенциален работодател.

Според мен възможността да си намери хубава работа ще зависи от усилията, която ще положи, ще трябва да е по-инициативна и дейна. Евентуално би могла да разчита и на някои полезни контакти, но както казах, е възможно да прецени предложението, което ще получи, за не особено изгодно или да сметне, че не е кой знае колко по-добро от сегашната й работа.

Хепи, да не вземат да ти предложат по-висока длъжност?
Като цяло и трите карти са добри и предполагат положително развитие в професионален план, само се колебая за втората, защото се е паднала обърната. Ако беше в право положение, можеше да предполага и увеличение на заплатата, някакъв допълнителен бонус.

Според мен не е изключено по-добри възможности да дойдат за теб след разширяване дейността на фирмата. Дори ми се струва, че от това ще спечелиш и ще е в твой интерес.

Хепи, тогава я си стой на з-ка. Стига положението да не е станало съвсем непоносимо, ама ти си знаеш най-добре.  :)

В тази връзка изтеглих три карти и зададох следните три въпроса:

1 - какво ще е развитието, ако остане в сегашната фирма? - Рицар жезли
2 - как ще е, ако напусне и започне на друго място? - Рицар мечове, обърната
3 - какво решение да вземе, което да е в нейна полза? - Осмица пентакли

Първата карта предполага успех и развитие, ако си по-инициативна и енергична.

Втората карта загатва за някакъв конфликт, евентуални разногласия. Също така може да предупреждава да не се вземат прибързани и необмислени решения.

Третата карта говори за това, че е желателно да се усвояват нови навици - в твоя случай това може да означава и нови перспективи при евентуално разширяване на дейността. Струва ми се, че в тази насока ще имаш успех. Просто върши своята работа, по възможност гледай да научиш нещо ново и усилията ти ще се увенчаят с успех.

а сега развитието:

-  Нова работа така и не се получи - където и да споменавах, че търся, каквото и да правех, все "удрях на камък"

-  От октомври се наложи наистина да се напъна и да се концентрирам в малко по-различен аспект от работата. Направих го, макар и с неголямо удоволствие и резултатите бяха добри - най-малкото шефа беше доволен. Предстои ми още малко трансформация, но важното е, че съм на правилния път :)

-  Принципно шефа имаше една идея, с която да разшири дейността си тук в БГ, но тя не се осъществи. Но пък възникна нова, която не касае шефа, но пък касае мен - "продаде ме" частично на една друга фирма, в която се предполага, че ще правя това, което ми харесва и работното ми време ще бъде поуплътнено с приятни неща (или поне така си мисля) - в момента се започват нещата - за съжаление ще е по ретро Меркурий, но ... да видим.

като цяло, благодарна съм, че ви има и че можех да обсъждам с вас проблемите си и така да постъпя по-правилно :)

да сте живи и здрави, благодаря  :08:
« Последна редакция: Януари 15, 2015, 11:42:40 am от Happy58 »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1273 -: Януари 16, 2015, 11:22:46 am »
Някой теглят ли му се карти  :)

Кой и защо ми звъни със скрит номер, вечер късно?

п.п.
Ха, мъж е, проговори, но не ми каза кой е и аз изнервих и му пожелах приятна вечер, сега ми е още по-любопитно.
Първо мислех, че е някоя побъркана жена  ;D

Тоя е психопат и перверзник, продължава да звъни. Ако не вдигна не спира със звъненето.

Някой ще изтегли ли карти пак "Кой ми се обажда, основателни ли са ми опасенията"

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1274 -: Януари 16, 2015, 12:09:49 pm »
А защо перверзник?  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui