Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644328 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1620 -: Март 31, 2015, 09:28:55 pm »
Нали сте мои хора ще ви направя подарък  :38: само да пишат кои искат да им гледам за април  :)

И аз, и аз.  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1621 -: Март 31, 2015, 09:29:22 pm »
Рени за теб-ц.Висша жрица/Крал щитове+6к+Обесен-по-скоро април ще е пасивен месец за теб.Искаш отговори,но на интуитивно ниво ти си ги знаеш  :)Мисля,че ще си отдадена на хобитата си.Май ще очакваш действие от определен мъж,но той ще се прави на велик и ще ти демонстрира самочувствие.Ще има застой,но пък те виждам да си отдадена на астрологията повечко  :38:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1622 -: Март 31, 2015, 09:33:12 pm »
Благодаря, Trendy !  :38:
Не обичам пасивни периоди, но...офф, да нали току-що Марс влезе в Телец. :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1623 -: Март 31, 2015, 09:35:17 pm »
Скорпионче за теб изтеглих ц.Дявол/Маг+Звезда+Дама чаши-ауу все големи аркани и то какви  :-\ Внимавай за задкулисни игри,измами!Отваряй си очите на 4 и не се доверявай много,много.Ще има доста разтърсващи емоции при теб.Много емоционална  и ранима ще бъдеш през април.Моят съвет е  каквото и да става не си показвай чувствителността,бъди твърда!  :38:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1624 -: Март 31, 2015, 09:36:41 pm »
Скорпионче за теб изтеглих ц.Дявол/Маг+Звезда+Дама чаши-ауу все големи аркани и то какви  :-\ Внимавай за задкулисни игри,измами!Отваряй си очите на 4 и не се доверявай много,много.Ще има доста разтърсващи емоции при теб.Много емоционална  и ранима ще бъдеш през април.Моят съвет е  каквото и да става не си показвай чувствителността,бъди твърда!  :38:

Благодаря ти отново! И само ще добавя.... пак лииии?  :012:  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1625 -: Март 31, 2015, 09:41:24 pm »
Хепи за теб сега ц.Асо копия/5ч+Звезда+3м-ех,Хепи уж искаш да се излекуваш,виждам желанието ти,ама все те тегли към онзи мъж.Ще си страдаш за него и през този месец,но виждам и процес на лекуване при теб,но ще отнеме повечко време.Звездата обхваща период от 1,5-2 години.Нови енергии навлизат при теб.Не ти е комфортно на душата,Хепи.Много болка има в теб.Трудно ще ти е,но ще се измъкнеш,спокойно!Ти си боец!  :38:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1626 -: Март 31, 2015, 10:11:05 pm »
Тренди, искаш ли да ми изтеглиш карти за април, моля  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1627 -: Март 31, 2015, 10:33:34 pm »
Сатин за теб ц.Дама меч/9щ+Асо щитове+Дама чаши-а така хем ще си супер критична и ще отрязваш момците с голяма ножица,хем ти се ще и да си обичана.Ами мъж на хоризонта още няма да има,но се върви в тази посока.Имаш закрила от съдбата заради Асото.В момента се държиш като Дама меч,но вътре си една крехка,нежна и жадна за любов жена  :) Има го желанието за връзка,но още е раничко.Да не би да получиш голяма сума пари? Мисля,че  е възможно.  :38:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1628 -: Март 31, 2015, 11:08:10 pm »
Благодаря Тренди, те подобни тенденции вече са се заформили  :) Ще разкажа в края на месеца  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1629 -: Март 31, 2015, 11:38:54 pm »
Може ли някой да ми изтегли карти какъв ще бъде месец април за мен в емоционален план? Много ви моля, изключително важно е за мен! Благодаря предварително на всеки, който се отзове!

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1630 -: Април 01, 2015, 09:58:20 am »
Може ли някой да ми изтегли карти какъв ще бъде месец април за мен в емоционален план? Много ви моля, изключително важно е за мен! Благодаря предварително на всеки, който се отзове!

Изтеглих ти ц.СС/Обесен+4к+Справедливост-пфф много тежки и кармични карти.Хич няма да ти е леко през месеца,възможна е среща с момиче.Ако си обвързан мисля,че ти предстои раздяла

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1631 -: Април 01, 2015, 10:21:55 am »
Хепи за теб сега ц.Асо копия/5ч+Звезда+3м-ех,Хепи уж искаш да се излекуваш,виждам желанието ти,ама все те тегли към онзи мъж.Ще си страдаш за него и през този месец,но виждам и процес на лекуване при теб,но ще отнеме повечко време.Звездата обхваща период от 1,5-2 години.Нови енергии навлизат при теб.Не ти е комфортно на душата,Хепи.Много болка има в теб.Трудно ще ти е,но ще се измъкнеш,спокойно!Ти си боец!  :38:

Благодаря, тренди .... :) то, какво да коментирам .... така е, искам, но ми е много трудно. Но пък вие нали сте наоколо - ще помагате :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1632 -: Април 01, 2015, 10:32:50 am »
Рени за теб-ц.Висша жрица/Крал щитове+6к+Обесен-по-скоро април ще е пасивен месец за теб.Искаш отговори,но на интуитивно ниво ти си ги знаеш  :)Мисля,че ще си отдадена на хобитата си.Май ще очакваш действие от определен мъж,но той ще се прави на велик и ще ти демонстрира самочувствие.Ще има застой,но пък те виждам да си отдадена на астрологията повечко  :38:

обесен на 3та за въпроси ми е давал тотална промяна на ситуацията.
в месечни нямам наблюдения, но възможно е този крал да се размърда според мен

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1633 -: Април 01, 2015, 10:34:22 am »
Скорпионче за теб изтеглих ц.Дявол/Маг+Звезда+Дама чаши-ауу все големи аркани и то какви  :-\ Внимавай за задкулисни игри,измами!Отваряй си очите на 4 и не се доверявай много,много.Ще има доста разтърсващи емоции при теб.Много емоционална  и ранима ще бъдеш през април.Моят съвет е  каквото и да става не си показвай чувствителността,бъди твърда!  :38:

емоционален месец. може сама да се вкарваш във филми  ::)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1634 -: Април 01, 2015, 10:35:57 am »
Хепи за теб сега ц.Асо копия/5ч+Звезда+3м-ех,Хепи уж искаш да се излекуваш,виждам желанието ти,ама все те тегли към онзи мъж.Ще си страдаш за него и през този месец,но виждам и процес на лекуване при теб,но ще отнеме повечко време.Звездата обхваща период от 1,5-2 години.Нови енергии навлизат при теб.Не ти е комфортно на душата,Хепи.Много болка има в теб.Трудно ще ти е,но ще се измъкнеш,спокойно!Ти си боец!  :38:

ще загърбиш разочарованието и ще си дадеш реална сметка за нещо, въпреки, че ще е болезнено.