Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645832 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1635 -: Април 01, 2015, 10:38:51 am »
Сатин за теб ц.Дама меч/9щ+Асо щитове+Дама чаши-а така хем ще си супер критична и ще отрязваш момците с голяма ножица,хем ти се ще и да си обичана.Ами мъж на хоризонта още няма да има,но се върви в тази посока.Имаш закрила от съдбата заради Асото.В момента се държиш като Дама меч,но вътре си една крехка,нежна и жадна за любов жена  :) Има го желанието за връзка,но още е раничко.Да не би да получиш голяма сума пари? Мисля,че  е възможно.  :38:

дава ти се шанс да си обичана, но с тази дама меч не знам дали ще го приемеш.
също като Тренди мисля, че може да получиш пари/подарък

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1636 -: Април 01, 2015, 10:42:26 am »
ще загърбиш разочарованието и ще си дадеш реална сметка за нещо, въпреки, че ще е болезнено.

благодаря ти :) - щом има някакъв резултат, е добре - тя болката ... свикнах (като че ли) - важно е резултата :) Всъщност, Клер, това се отнася до мъжа или по принцип като цяло фон за месеца - да не е нещо в работата, имам предвид ....

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1637 -: Април 01, 2015, 10:42:34 am »
Изтеглих ти ц.СС/Обесен+4к+Справедливост-пфф много тежки и кармични карти.Хич няма да ти е леко през месеца,възможна е среща с момиче.Ако си обвързан мисля,че ти предстои раздяла
ще си дадеш равносметка за нещо и ще излезеш от някакъв застой. справедливостта не е много хубава карта за емоциии...може да имаш удволетворение по някакъв въпрос. или ти самия да съдиш някой.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1638 -: Април 01, 2015, 10:44:07 am »
благодаря ти :) - щом има някакъв резултат, е добре - тя болката ... свикнах (като че ли) - важно е резултата :) Всъщност, Клер, това се отнася до мъжа или по принцип като цяло фон за месеца - да не е нещо в работата, имам предвид ....
за месеца...нали тегленето е в общ план.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1639 -: Април 01, 2015, 11:38:09 am »
обесен на 3та за въпроси ми е давал тотална промяна на ситуацията.
в месечни нямам наблюдения, но възможно е този крал да се размърда според мен


Kler, благодаря и на теб за прочита, и най-вече за "размърда'.  ;)   :38:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1640 -: Април 01, 2015, 12:17:57 pm »
Изтеглих ти ц.СС/Обесен+4к+Справедливост-пфф много тежки и кармични карти.Хич няма да ти е леко през месеца,възможна е среща с момиче.Ако си обвързан мисля,че ти предстои раздяла
Благодаря ти много, trendy! Явно, че хубави събития няма да има скоро.  ??? ??? ???
А можеш ли да попиташ картите какво да направя,за да променя ситуацията в положителна насока? Не съм обвързан, но някои хора,които смятах за приятели, взеха да ме отбягват, явно съм ги натоварил доста емоционално покрай изчезването на брат ми. Знам, че аз съм виновен за това, но не знам какво да правя, имам чувството, че ще полудея.  :'(

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1641 -: Април 01, 2015, 12:32:19 pm »
Изтеглих ти ц.СС/Обесен+4к+Справедливост-пфф много тежки и кармични карти.Хич няма да ти е леко през месеца,възможна е среща с момиче.Ако си обвързан мисля,че ти предстои раздяла
За каква среща с момиче може да става дума? Положителна или по-скоро не?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1642 -: Април 01, 2015, 02:49:41 pm »
Какво да направиш,за да промениш нещата в положителна насока?
ц.5щ/РЩ+2ч+6к-ами аз виждам да се стабилизираш,даже ще срещнеш нов човек в живота си(ето пак ти показват среща),имай вяра и самочувствие.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1643 -: Април 01, 2015, 07:59:11 pm »
Благодаря много! Странно е това, имайки предвид сегашните обстоятелства, но дано пък да е вярно.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1644 -: Април 01, 2015, 08:42:06 pm »
Развитие на отношения между мен и позната? кулата - 8ж - асо чаши. Странна ми е кулата на първа позиция - нито сме се карали, нито нещо подобно. Но явно ми показва, че се гради върху нестабилна основа и всичко ще рухне, както и стана!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1645 -: Април 01, 2015, 09:13:16 pm »
Май ще имате скандал и ще прекъснете отношенията си.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1646 -: Април 02, 2015, 02:53:24 am »
Изтеглих си три карти Таро, мога ли да помоля за тълкуване. Благодаря. :)

Рицар на жезлите
Асо чаши
Седмица пентакли
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1647 -: Април 02, 2015, 09:12:06 am »
Рени, а какъв е точно въпросът?

Ще може ли някой да ми изтегли карти на въпроса "Струва ли си от финансово естество да остана на сегашната си работа?". Както писах в темата за затъмнението, шефовете ни казаха, че от средата на април ще трябва ние да плащаме всички стоки с изтекъл срок на годност, а в същото време не ни се дава възможност ние да си регулираме доставките. И така излиза, че ще трябва да работим едва ли не без пари.  ???
Цяла нощ съм мислил над това, въобще не ме остави да спя спокойно.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1648 -: Април 02, 2015, 09:23:14 am »
Рени да не би да искаш много от дълго време да пътуваш някъде?

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1649 -: Април 02, 2015, 10:10:46 am »
Рени - по картите(като отчетем, че не е даден въпроса) ми се струва, че има някакво напрежение, нетърпение за нещо(емоционално, ментално). Картите те съветват да се успокоиш и да проявиш търпение(което явно е трудно), защото си в началото на някакъв процес, изграждане на нещо. Не знам дали корелира с въпроса ти - просто като ги видях това ми хрумна. РЖ е бързак - бързо пали, но и бързо гасне.
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "