Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644743 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1695 -: Април 06, 2015, 06:47:56 pm »
Цитат
Ами според мен 2п не ти дава отговор.Да не ти  е нещо като допълнителна работа?

Ами не, стаж се води ( практика). Но си е на пълен работен ден за няколко месеца ( три )  :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1696 -: Април 06, 2015, 06:59:57 pm »
Двойка пентакли винаги дава дилема колебание, но с Паж Чаши дава положителен отенък на нещата. Може би ще ти хареса работата и ще искаш да останеш там.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1697 -: Април 06, 2015, 07:01:38 pm »
Да и аз си мисля,че ще ти хареса много там,но четох че 2п на последна не дава категоричен отговор

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1698 -: Април 06, 2015, 07:17:59 pm »
Благодаря ви , Тренди и Грег.  :)

Дано да е така. Понеже заплащането е ниско ( като на всеки стаж) и правя еидн вид жертва само заради опита. Та, поне да си струва.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1699 -: Април 06, 2015, 08:02:23 pm »
Ок, Flora! На теб последно дръпнах карти по тази подредба! :)

1. Вие и основните проблеми, които пречат на любовния ви живот - 3 меча
Не се опитвай да живееш толкова дълго с болката, която носиш в сърцето си. Намери начин да я освободиш. Просто прости и я пусни. Обгради се с позитивни хора и можеш да приложиш някакви практики.
И не предлагай сърцето си на тепсия...


2. Повтарящите се поведенчески постъпки, характеризиращи любовния ви живот - 7 жезли
Ами според мен действаш доста неочаквано всеки път!
Но често има една борба за човека, не се отказваш лесно и използваш различни средства...


3. Сферите, в които трябва да израстнете, за да намерите любов - 3 пентакли
Развитието в кариерата, подобряването на социалния статус, срещите с различни хора, с които имаш близки интереси и т.н. ще ти дадат необходимата самоувереност.
Може би точно върху хобитата си трябва да поставиш акцент – опитай!
Не се връщай с мисли към миналото си.
Според мен, след известно време ти предстои среща, просто следи знаците...


4. Сферите, които трябва да промените или обмислите, за да намерите любов - Слънцето
Ти дълбоко в себе си знаеш, какво трябва да промениш и трябва да положиш необходимите усилия! Ако има нещо, което не харесваш, то сега е времето да го преработиш.
Повече положително мислене, всякакви духовни практики биха били от голяма полза, като че ли сега им е момента!
Можеш да използваш енергията на изгрева сутрин...
Дай сила на вярата и доброто!
Ще имаш успех в любовта, вярвай в нея!


5. Сферите от вашата същност, които трябва да изразявате, освободите, за да намерите любов - 7 пентакли + 7 меча
Не зацикляй! Премахни отрицателните и депресивни мисли! Премисляй действията си!
Внимавай все пак за някаква двойнственост, измама и използване с някаква цел от някого.
Получиха се 3 седмици и 2 двойки – добър късмет от една страна и повечко желание за постояннство във вразките трябва да има!


Успех

Романтика, страшно много ти благодаря.  :58: Имаш много голяма интуиция и талант при  картите . Ти не беше ли с  рибешка луна в 12-ти дом, или бъркам ?

Много е точно всичко, което казваш, а по-лошото е може би, че ми е напълно ясно. Например това с пускането, преди време бях доста зациклила върху една ситуация и направо се дразнех на себе си, че не мога на 100 процента да я зачеркна . Но плутон " за щастие" и  той е в петодомния кюп, че и У5. От там и този мазохисъм.

За духовните практики- от няколко месеца ме е обзело желанието да се запиша на йога, мисля в скоро време да го направя. Вчера търсих една камара клипчета в нета за хармонизиране на чакрите, упражнения и тн. Правих дори някои и бая се разтегнах  :012: Преди време си правих периодично  един аура тест и все ми излизаше, че 1-ва и 2-ра чакри са ми недостатъчно активни, а 5-та и 6-та пък суперактивни.

И аз мисля, че след известно време предстои среща, така ги усещам нещата  :012: Транзитен плутон( У5) е на 1гр от съвпад с нат. ДЦ. Прогресивна венера е на градус от точна опозиция с нат.уран и тн. А и ми предстои сатурново завръщане в 5-ти дом ( сатурн У7).

Цитат
Не зацикляй! Премахни отрицателните и депресивни мисли! Премисляй действията си!

Така е . За съжаление доста бях заклила последната година и нещо, най-вече заради работата, която ми носеше изключетелно мн. стрес и неприятни емоции. Не ми харесваше, но се налагаше да я върша. Изведнъж рязко се отделих от предишната ми среда, нямах време за себе си, за хобита, за почивка. Това ми се отрази и мн зле психически, станах много нервна, раздразнителна, нямах желание много за развлечения и др . подобни. Но сега и дирекционната луна от няколко дни влезе в лъв, усещам една много по-положителна енергия. През март влязох и в антардаша на марс, който ми е в 7ми дом в индийската карта и У10. Надявам се вече на проф. успехи. Антардашата на луната ( започнала през ноември 2013 и звършила края на февр 2015) беше меко казано  отвратителна .
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1700 -: Април 06, 2015, 08:07:34 pm »
witch, изтеглих ти Императорът, Паж Пентакли и Справедливостта. Но за съжаление не мога да ги тълкувам.  :(
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1701 -: Април 06, 2015, 08:12:18 pm »
Ми и аз гледам разни тълкувания в нета  :012: Иначе имам карти и книжка, ама тази книжка нещо хич я няма. Или поне на мен обясненията там не ми се струват много добри, без добри насоки и тн.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1702 -: Април 06, 2015, 08:16:26 pm »
Седмични: 8жезли - силата - умереността.
С нетърпение очаквам да мине прегледът на баща ми, а в работата ще помагам на колежка и така ще имам възможност да науча нещо ново и полезно.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1703 -: Април 06, 2015, 08:25:29 pm »
С пажа го позакъсах :012: но продължаваме напред  :012:

Ей го пажа:

ТЪЛКУВАНЕ

права: сериозен млад човек, който буди доверие; чести, но желани промени в живота; реална възможност за започ­ване на нещо ново; старание; настойчивост; целеустреме­ност; за да се развият творческите способности, са необ­ходими време и грижи; ново хоби; идеализъм в любовта

обърната: пропуснати добри шансове в кариерата или лю­бовта; липса на въображение и чувство за хумор; некон­тактност; разточителност
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1704 -: Април 06, 2015, 08:28:29 pm »
Флора виждам обучение,явно фирмата ще го изисква от теб..така си обяснявам ПП

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1705 -: Април 06, 2015, 08:34:23 pm »
Флора виждам обучение,явно фирмата ще го изисква от теб..така си обяснявам ПП

Да, по принцип е планувано да науча някои неща. Ако е така,  би било добре.  :)

Скорппионче, аз мисля че картите са отражение на твоите притеснения за прегледа на баща ти. За съжаление не знам в каква насока. Но според мен трябва да запазиш самообладание , да не даваш емоциите да вземат превес над разума. Може да зададеш върпос как ще мине прегледа на баща ти с таро.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1706 -: Април 06, 2015, 08:37:04 pm »
Скорпионче картите те съветват да се успокоиш,да забавиш темпото,да не даваш превес на вътрешните ти страхове,може и да тичаш напред-назад по задачи...

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1707 -: Април 06, 2015, 08:55:24 pm »
Flora, мдааа с такава Луна съм. В момента и прогресивната е там, но вече в 1-ви дом, в 15 гр.
Интуицията ми се увеличи наистина и мисля, че е от тр. Нептун върху нат. Меркурий в риби, в 1-ви дом ::)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1708 -: Април 06, 2015, 09:04:51 pm »
Flora, мдааа с такава Луна съм. В момента и прогресивната е там, но вече в 1-ви дом, в 15 гр.
Интуицията ми се увеличи наистина и мисля, че е от тр. Нептун върху нат. Меркурий в риби, в 1-ви дом ::)

По принцип луните в 12-ти дом са много интуитивни, да не говорим ако са  водни ( най-вече в риби и рак)  :)

Аз също съм с меркурий в риби и мисловните ми модели не са изградени на логика, а на интуиция. Моята луна е в рак, в 12-ти и опозиция нептун- пак се ръководя основно от интуицията. Като взема да мисля уж "логично" , взимам грешно решение.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1709 -: Април 06, 2015, 11:31:08 pm »
Ще бъда ли доволна от условията в Х? Х е работа  :017: и не е нещо ново, но ще има нови неща, повече отговорности и т. н. Та като цяло ще остана ли доволна?

Императорът, Паж Пентакли и Справедливостта

witch111,

Това ли е въпросът?

Според мен, на въпросното работно място си със стабилни позиции. Може би ще има промяна в заплащането по Пажа и да се налагат нови умения, както е написала Тренди. По Справедливостта - да има допълнително споразумение към трудовия договор... Ясен отговор дали ще си доволна или не, мисля, че няма по тези карти!