Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644465 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1710 -: Април 07, 2015, 07:18:39 pm »
Седмични: 8жезли - силата - умереността.
С нетърпение очаквам да мине прегледът на баща ми, а в работата ще помагам на колежка и така ще имам възможност да науча нещо ново и полезно.

Както писах и в темата за хорарите - бащи ми е попаднал на неподходящ специалист.
А в работата някои навляци продължават да ми пилят нервите, но за сега - изненадващо! - проявявам търпение!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1711 -: Април 08, 2015, 07:43:02 pm »
Развитие на отношения между мен и Р? Мислех, че създавам приятелство, но май се оказа поредната използвачка?  :(
жрицата - императора - 6п.

Сподели ми доста пикантни истории от личния си живот и може би заради това има що-годе някакво отношение към мен. Вероятно от страх да не би да ги разкажа, а мен лично такива работи въобще не ме интересуват. Мисля че и картите това описват. Ще се радвам и на вашето мнение.

Стана пак един гаф заради друга колежка и не стига че тая същата е виновна, ами и сърдита ми го раздава!!! Майната им! Ще развивам вече сев. възел в овен, не южния във везни!!!!!!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1712 -: Април 08, 2015, 07:54:56 pm »
Цитат
Стана пак един гаф заради друга колежка и не стига че тая същата е виновна, ами и сърдита ми го раздава!!! Майната им! Ще развивам вече сев. възел в овен, не южния във везни!!!!!!

Майната ми, действай на принципа"каквото повикало, такова се обадило"  :) И те тогава ще си променят отношението. А може сега да ти се случват такива ситуации, които нарочно и принудително да те  теглят към  СЛВ, все пак той трябва да се развива в този живот, а не южния.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1713 -: Април 18, 2015, 04:11:10 pm »
СС постоянно ми излиза за отношения.Как мислите означава ли край или възстановяване на отношения?

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1714 -: Април 18, 2015, 06:25:02 pm »
Има ли някой желание да ми изтегли карти какво да очаквам през май в емоционален план?  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1715 -: Април 18, 2015, 07:13:49 pm »
Тренди, аз ти изтеглих. Останах малко изненадана.
Помня, че съм ти теглила и преди.  ;D Сама ще разбереш за изненадата.

Изтеглих следните карти за теб:
   
       Паж мечове                             Влюбените                              Крал мечове
 


Голям темперамент, желание за доказване, ще имаш нужда от битки или сама ще се въвличаш в такива.
Навярно в началото на месеца ще подходиш с наивност и без особена подготовка. В край на месеца ще си малко по-мъдра, но все така настроена за доказване.

Имаш ли раздвоение между двама мъже - млад и по-стар?

Сякаш ти предстои пътуване, което ще накара душата ти да лети щастливо. Но може да проявиш инат, да не искаш да отстъпиш от мнението си. Използвай острите думи по-умерено.
След конфликтите ще има и примирие, ще ти е по-спокойно, щастливо, ще се радваш на блага. Но вътрешно може да си раздвоена.
Отиди на концерт... С приятел. Може да ти донесе щастие подобно занимание.
Накрая думата ти ще тежи повече, ще я изричаш с увереност. Но нека не се превръща в заповед за другите, за да не останеш сама в своята крепост.

Предвещавам ти вести, писмо или новини. Относно много емоции или сексуални теми. Сякаш от по-млад или по-наивен човек.

Май месец ще си много огнена, разпалена или с желание да се докажеш. Така го усещам аз, Тренди. Вярваш в нещо и явно си мислиш, че държиш силен коз в ръцете си.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1716 -: Април 18, 2015, 07:26:13 pm »
Благодаря,Ема с удоволствие чета тълкуванията ти  :38: Значи нямам раздвоение между 2 мъже,по-скоро ПМ съм аз  ;D,явно разума ще е на преден план с тия мечове,ама те са и в резон с мен.Наложила съм си воля да не се поддавам на чувствата си.За мое огромно съжаление в моя свят има един Крал меч,но работя по въпроса да го изгоня от сърцето си  ;D ;D и мисля,че ще успея.Дааа явно наистина ще проявя инат,но така трябва,време е да сложа нещата в ред.Ема продължавай в същия дух.Аз рядко правя комплименти,но имаш рядък талант,развивай го  :38: :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1717 -: Април 18, 2015, 07:43:43 pm »
Витцхе,  :D за теб изтеглих следните карти:


                Осем меча                          Смъртта                             Девятка жезли





Затворила си очите си за някои истини. Може би от страх или се чувстваш зависима от нещо или някой. Сякаш си провела някаква битка, изминала си дълъг и труден път, аскетично време, а сега те е страх да погледнеш резултатите.
Трябва да се справиш със своята несигурност. Пред теб има достатъчно оръжие, за да достигнеш до успех, да премахнеш оковите, които те спират.
Заради това положение на страх може дори да отслабнат силите ти във физически аспект. Предстои ти промяна. Но тя ще дойде след като полежиш/се усамотиш, охладиш мислите. Лечебен сън. Смъртта е интересна карта. Всеки път различно нещо ми говори. Виж как жената държи цвете в ръката си. На мен ми прилича на крем/лилиум. Цвете с история, с легенди. Какво има в миналото, което те тревожи? Някоя стара хронична болест? Лекарството и отровата са в дозата... Внимавай какво приемаш.
Имаш своите ангели, които те пазят.
След изпитанията идва и победа - не много лесна. Ще напуснеш мястото, което те кара да се чувстваш като затворник.
Ще имаш бавен напредък, навярно ще затвориш устата на всички, които 'лаят' срещу теб. Промени с вътрешно и външно проявление, но ще те карат да се чувстваш по-уверена и стабилна.


Тренди, благодаря за хубавите думи.  :38: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1718 -: Април 18, 2015, 08:02:04 pm »
Витцх(фешън име имаш вече), ще се справиш.
След всичко ще се чувстваш освободена, сякаш яхнала собствените проблеми и водеща ги към пътеки, които за теб са изгодни.  :38: Обещавам.  :-*

Благодаря и на теб. Мили сте с мен.  :38: :-* :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1719 -: Април 18, 2015, 08:08:24 pm »
Емс сега се сетих,че май месец имаме празник на града и ще ходя на концерт   ;)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1720 -: Април 18, 2015, 08:38:08 pm »
И аз така си мисля, Тренди, ще слушаш музика.  :38: Съветвам те да отидеш. Може би има нещо важно за теб там.  :38: На картата с влюбените има птица в клоните на дърветата. Заради това помислих, че ти предстои да слушаш музика, песни, концерт. Което ще е значимо за теб, защото птицата е над жената, има ангел, който е посочил жената и е обърнат с тяло към птицата.


Витхце, пак ще се върна на Смъртта. Според мен точно там е разковничето. Заради белият крем в ръката на жената - цвете с упойващ аромат, помислих си, че имаш нужда от почивка, да поспиш лечебно. Но луковиците на цветето са отровни - лекарството може да е отрова, ако се прекали с дозата.
На картата има снежинки - нужно ти е охлаждане. Но нека не е измръзване. Може би отстраняване е по-точната дума.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1721 -: Април 18, 2015, 11:26:23 pm »
Аз реших да си изтегля "соларни" карти за новата  година .

Паднаха ми се Паж Жезли , Влюбените и Паж пентакли ( обърната). Какво е значението тук на обърнатата карта ( и на другите)?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1722 -: Април 19, 2015, 10:22:05 am »
Развитие на отношения между мен и Р? Мислех, че създавам приятелство, но май се оказа поредната използвачка?  :(
жрицата - императора - 6п.

Сподели ми доста пикантни истории от личния си живот и може би заради това има що-годе някакво отношение към мен. Вероятно от страх да не би да ги разкажа, а мен лично такива работи въобще не ме интересуват. Мисля че и картите това описват. Ще се радвам и на вашето мнение.

Продължение...
Ставам сутринта в супер готино настроение и ми се съобщава, че тази същата пуснала доста интересни истории по мой адрес...  :-\ :-\ :-\
Не вярвах, че една жена би паднала толкова ниско!!!!  :lol_hitting:
Това е краят на отношенията ни - ако въобще мога да кажа, че е имало някакви отношения.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1723 -: Април 19, 2015, 11:13:20 am »
Emma, може ли и на мен да ми хвърлиш едни карти?  :)

Вчера изтеглих няколко карти, зададох въпроси, но картите бяха толкова объркани, въобще нямаха нищо общо с въпросите.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1724 -: Април 19, 2015, 12:02:11 pm »
Седмични: 7ж - 7ч - 7м.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Скорпионче за теб изтеглих ц.Дявол/Маг+Звезда+Дама чаши-ауу все големи аркани и то какви  :-\ Внимавай за задкулисни игри,измами!Отваряй си очите на 4 и не се доверявай много,много.Ще има доста разтърсващи емоции при теб.Много емоционална  и ранима ще бъдеш през април.Моят съвет е  каквото и да става не си показвай чувствителността,бъди твърда!  :38:


 :72: Приятелства, предателства и свръх емоции имам в изобилие.  :012:
« Последна редакция: Април 19, 2015, 12:05:31 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."