Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644477 пъти)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1740 -: Април 20, 2015, 01:31:48 pm »
Относно този коментар мога да се включа с лек анализ на 29.
а 29 какво е в случая?

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1741 -: Април 20, 2015, 01:45:17 pm »
а 29 какво е в случая?

дата на раждане на Стар

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1742 -: Април 20, 2015, 01:48:10 pm »
дата на раждане на Стар
в такъв случай и на мен ще ми е интересно за 29  :)

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1743 -: Април 20, 2015, 02:11:45 pm »
в такъв случай и на мен ще ми е интересно за 29  :)

в темата за нумерология

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1744 -: Април 20, 2015, 02:15:11 pm »
Emma, не трябва ли човек сам да си тегли картите, когато му се гледа?
Ако не е задължително, виж там в тестето какво показват за мен картите  :)

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1745 -: Април 20, 2015, 02:31:59 pm »
Emma, не трябва ли човек сам да си тегли картите, когато му се гледа?
Ако не е задължително, виж там в тестето какво показват за мен картите  :)
не. даже понякога е по-добре друг да тегли, защото човек към собствените си проблеми е по-емоционален и може да повлияе на картите.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1746 -: Април 20, 2015, 03:25:46 pm »
не. даже понякога е по-добре друг да тегли, защото човек към собствените си проблеми е по-емоционален и може да повлияе на картите.
да, сега се сетих, че по филмите съм гледала, че гледачката разбърква и вади картите, а клиентите седят срещу нея в очакване какво ще им каже  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1747 -: Април 20, 2015, 05:47:09 pm »
Ще изтегля за Тренди и Акрукс също.

А сега за Клер. Позволих си да направя партньорска малка подредба и нея ще тълкувам.
Интересни карти се паднаха. Следи картинките и значението: 1 - питащ, 2 - партньор, 3 - състояние на връзката, 4 - развитие на връзката.

       Девятка пентакли                      Паж пентакли                          Седем меча                          Двойка чаши




Получи се интересно. Картите, които определят теб и него са много сходни, а и мъжкото и женското начало са си на място.

И двамата сте насочени към материализиране на някаква идея, към комфорт в отношенията, задоволяване на нуждите, стабилност.
Може би ти си по-творчески настроена, имаш идеи, интересуваш се от изкуство, стремиш се към красота. Да не си получила наследство или някакви парички? Сякаш имаш повче ресурси от него - дали е талант, финансови или нещо, което притежаваш, емоция - но в теб го има в изобилие.
Смяташ, че сега е момент да напълниш кошничката си с благата, за които си работила. Изпълнена си със светли идеи, вяра, надежда. Но нека не си прекалено вгледана в собствения образ, в личните си нужди.
Има ли човек около теб, който има остър език, дава ти насоки? Дали е изцяло информиран за всичко около ситуацията?
Жената държи сокол в ръката си. А в човката на сокола има клечка според мен - искаш да свиеш гнездо... Колко тематично.

А той да не е изоставил някакъв курс на обучение? Заради работа, парички, от ленивост? При него сякаш промените се случват малко по-бавно, изисква се време, за да се задейства. Сякаш му е необходима голяма причина, за да направи някаква промяна. Да не очаква някаква новина? Мъжът от втората карта е обърнал поглед към агнел. Може би също има своите съветници, които и да са с добри цели, може да не са информирани правилно.

Третата карта отново ме навежда на мисъл, че има някаква неяснота или някой се опитва да подлива вода в отношенията ви с подмолни, неискрени действия. Което може да създава усещане за недоверие, по-малко вяра в доброто развитие на ситуацията.
Да няма някой слънчев Лъв намесен?

Все пак последната карта за мен е много хубава. След изпитанията и гледането в различни посоки, мъж и жена са заедно, под арка, а зад тях има къщичка и домашно стопанство.

Може да получиш предложение за брак или съвместно съжителство - връзката да прерасне в сериозна.
На последната карта има паун и някакъв кръг, паничка. Паунът символизира цялост, единство. Кръгът навява мисли за халка, за вярност, за вечност. Мъжът и жената вдигат тост, чашите им са пълно - има емоция.

Според мен ще заживеете заедно, Клер. Може би ти си с по-поетичната душа, а той е по-прагматичен.
Сега по-скоро за него е важно да добие някакви знания, да се обучи на нещо - дали опит от живота, дали да получи диплома някаква.
В картата, която го определя, има овен на заден план - видимо с големи рога, с голяма козинка - стар овен. Явно му трябва мъдрост или подкрепа от някой по-възрастен, повече живял.
Докато на картата, която определя теб, има туфичка с нарциси - дали не гледаш по-често собствения си образ, отколкото неговия? При теб също има агне, но е по-игриво, в движение. И птицата, която жената държи е граблива, хищна. Може би си настроена малко по-войнствено от него.

Имаш ли усещането, че на моменти ти е обърнал гръб и има по-важни занимания от теб?



I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1748 -: Април 20, 2015, 06:27:39 pm »
Тренди, изтеглих за теб тези карти:


          Десятка чаши                           Слънцето                          Отшелникът



Според мен няма да отидеш.

Сигурно ще имаш занимания с много хора или семейство, роднини. Да не е някаква почерпка?
Ще се опиташ да угодиш на всички, да огрееш всички. Може да ти се стоварят грижи за по-малки деца или ти да се чувстваш радостна като дете. Ще се радваш и раздаваш, но в определено пространство и място. Възможно е да изчерпиш всичките си сили.
И поради тази причина да се оттеглиш на по-късен етап. Или да проявиш плахост за нещо, да ти се иска да се занимаваш с по-духовни неща.
Това поне е скоро и ще имаме обратна връзка. Ако четеш книга във въпросната неделя, да споделиш на каква тематика е.  ;D Дали е свързана с манастири, попове, църква, вяра. Или някакви жени аристократки.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1749 -: Април 20, 2015, 06:32:48 pm »
Ами ще ходим с роднини до един водопад,ох за книги хич нямам време сега.Ей как ми се ходи само,аз откога го чакам този мач,ама с Отшелника няма да стане.Макар че е късно мача,може и да ги съчетая нещата....ще видим.Благодаря,Ема отново  :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1750 -: Април 20, 2015, 06:44:32 pm »
Колко интересно, Тренди. Като гледах първата карта със семейството, а на заден план къщичка, помислих си, че ще ходите някъде на пикник сред природата.
Ама така е, нали все филтрирам мислите си. Пък то било вярната посока...  :08:

Дано успееш, макар да си мисля, че ще си изморена.

Другото интересно е дъгата на първата карта. Дъга и чаши с течност - вода... То си крещяло, че е водопад. Нали на водопадите има дъга често.

Благородно завиждам.

Аз чакам май месец с нетърпение. Пазете се планини, идвам!
Поне да нащракаш снимков материал, за да оплакнем очички.  :38: :38: :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1751 -: Април 20, 2015, 10:03:18 pm »
Акрукс, аз не давам на всеки да се докосва до картите ми. Даже много рядко позволявам - при изключителни моменти.  ;D

За теб изтеглих следните карти:

         Тройка пентакли                      Рицар чаши                                 Девятка чаши



Картите са много интересни. При други обстоятелства щях да те засиля с една бременност, но според мен става въпрос за нещо, което ще се роди от твоите усилия.  ;D

Първата карта приемам като указание, че някакво твое усилие, труд, работа с творчество или креативност ще бъдат заплатени или материализирани. Може да получиш подкрепа от духовен човек, от някой аскет или да си наблюдавана от някой, който е със светла душа. Ходила ли си скоро на църква? Защо не отидеш? Направи нещо с ръцете си за дома, декорация или украшение.
Някаква меркуриева личност или по-млад от теб човек/мъж, може да има намерения към теб, емоции или да иска да те закриля. Може да те следи или да иска да ти изпрати вест. Емоциите могат да са прикрити зад нещо материално, нещо красиво, блестящо, което грабва окото.
Май ти предстои някаква забава и изпитване на удоволствие. Може би среща с приятелки. Може да поклюкарствате. Но нека не се задавите с някоя лоша мисъл.
С толкова чаши и вода ще имаш емоции по някое твое творение или бременност.
Но по-скоро се стреми да не преминеш границите на разумното, да минеш мярката си.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1752 -: Април 20, 2015, 10:14:50 pm »
Emma, Уран и Нептун ли отвориха тази врата ( вдъхновението, с което интерпретираш картите) ?  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1753 -: Април 20, 2015, 10:41:39 pm »
Не, не мисля. Те са си отворени.
Нещо по самочувствието дойде. Аз си мисля, че наближаващата смяна на прогресивен Асц. Има намерения да става Овен.

Това не е нещо, което съм нямала и сега да е дошло. Това е нещо, което съм имала, но сега намирам смелост в себе си да се наредя сред знаещите, без значение, че нямам знания в общоприетия смисъл.
А иначе за картите е от скоро, така е. Но говоря по-общо като споделянето на усета си, без значение в коя окултна насока.

Много дълго време бях 8 дом, Рени. Сега много ми харесва да съм 1 дом. Знам, че ме разбра.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1754 -: Април 20, 2015, 10:43:05 pm »
Акрукс
За теб изтеглих следните карти:
         Тройка пентакли                      Рицар чаши                                 Девятка чаши
Картите са много интересни. При други обстоятелства щях да те засиля с една бременност, но според мен става въпрос за нещо, което ще се роди от твоите усилия.  ;D
Първата карта приемам като указание, че някакво твое усилие, труд, работа с творчество или креативност ще бъдат заплатени или материализирани. Може да получиш подкрепа от духовен човек, от някой аскет или да си наблюдавана от някой, който е със светла душа. Ходила ли си скоро на църква? Защо не отидеш? Направи нещо с ръцете си за дома, декорация или украшение.
Някаква меркуриева личност или по-млад от теб човек/мъж, може да има намерения към теб, емоции или да иска да те закриля. Може да те следи или да иска да ти изпрати вест. Емоциите могат да са прикрити зад нещо материално, нещо красиво, блестящо, което грабва окото.
Май ти предстои някаква забава и изпитване на удоволствие. Може би среща с приятелки. Може да поклюкарствате. Но нека не се задавите с някоя лоша мисъл.
С толкова чаши и вода ще имаш емоции по някое твое творение или бременност.
Но по-скоро се стреми да не преминеш границите на разумното, да минеш мярката си.
Благодаря, Емма!
На църква последно бях на великденската литургия, иначе редовно ходя, всъщност от фамилията само аз ходя и се случва да взема причастие, този път не успях, защото си наруших поста покрай идването на голямата ми дъщеря и събиране на софра с членове на семейството и бъдещи такива. Творчески продукт има, даден е за отпечатване още зимата и в близките месеци все ще излезе от печат, но от там пари не се очакват- ако си върна отчасти вложените от мен пак добре, а иначе имам в проект творба, за която все не смогвам да се захвана- емоционално жени от семейството ме товарят,  а пред белия лист трябва да се седне с чиста и ясна мисъл... Чашите, които са на третата  карта не са просто чаши, а потири- потир е чаша за причастие, извор на живот- от нея се дава с малка лъжичка вино (христовата кръв) с троха хляб (неговата плът).
 Този на белия кон ми е интересен- моят мъж е по-млад с две години, но няма кон- големият зет е кралски гвардеец, но вече не е на бял кон, а на кафяв, и двамата са с АС дева, но мъжът ми е с лъвска Луна и си пада по рицарските жестове и подаръци, та вероятно е той :). Първата карта обаче е много символична, но не ми се изпада сега в подробности, касаещи и други хора около мен... Ще докладвам след време...
« Последна редакция: Април 21, 2015, 11:48:57 am от akruks »