Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644475 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1770 -: Април 26, 2015, 09:16:59 am »
Чувства на мъж към жена: 7ч-5ж-отшелника.
И, този ми е по-важен въпрос, как ще си изкарам на обучението другия месец? КМ-6ж-9м

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Веди

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 41
  • Credo quia absurdum est...
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1771 -: Април 26, 2015, 02:45:09 pm »
Здравей Скорпионче,
Отдавна не съм писал по форума и също толкова отдавна не съм и се занимавал с картите, но така като гледам, относно първия ти въпрос, чувствата на мъжа са недотолкова чувства, колкото някакво негово вътрешно желание за постигане на някаква идея за връзка. Не виждам как едни такива отношения биха се развили в бъдещето и дори и да има някакво развитие, впоследствие и двамата ще са разочаровани.
За втория въпрос - тръгваш с високи очаквания, но ще се разочароваш, не всичко е такова, каквото изглежда. Съвет - снижи очакванията.
Приятен ден.
Credo quia absurdum est...

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1772 -: Април 26, 2015, 03:11:03 pm »
Много ти благодаря, Веди.
Всъщност нямам никакво желание за това обучение, но трябва да ида... :(
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1773 -: Април 26, 2015, 10:28:25 pm »
Тренди, изтеглих за теб тези карти:


          Десятка чаши                           Слънцето                          Отшелникът



Според мен няма да отидеш.

Сигурно ще имаш занимания с много хора или семейство, роднини. Да не е някаква почерпка?
Ще се опиташ да угодиш на всички, да огрееш всички. Може да ти се стоварят грижи за по-малки деца или ти да се чувстваш радостна като дете. Ще се радваш и раздаваш, но в определено пространство и място. Възможно е да изчерпиш всичките си сили.
И поради тази причина да се оттеглиш на по-късен етап. Или да проявиш плахост за нещо, да ти се иска да се занимаваш с по-духовни неща.
Това поне е скоро и ще имаме обратна връзка. Ако четеш книга във въпросната неделя, да споделиш на каква тематика е.  ;D Дали е свързана с манастири, попове, църква, вяра. Или някакви жени аристократки.

Отидох на мач,но не отидох на водопадите  ;D На мача имаше много малки деца и си изкарах супер,бях радостна като дете  ;D

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1774 -: Април 26, 2015, 11:08:16 pm »
Тренди, за април

2 пенаткли- висшжрец - рицар чаши
цепя на магът

започваш с колебания, но ще намериш разрешение. като цяло хубав месец.ако учиш- може да си ангажирана с това. мисля че може да се появи обожател. :)

Давам ов-целия месец ми беше ангажиран с учене и бях доста емоционална,също така имах колебания,но мисля,че  ги разреших

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1775 -: Април 26, 2015, 11:10:35 pm »
Паж жезли, 9жезли, Магьосника

и тук е валидно същото  :)

Oposit

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 872
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1776 -: Април 27, 2015, 08:29:16 am »
Отидох на мач,но не отидох на водопадите  ;D На мача имаше много малки деца и си изкарах супер,бях радостна като дете  ;D
Втората карта е описала всичко :D Слънцето-в неделя,кон-ритане,футбол,дете на гърба на коня,-децата на мача  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1777 -: Април 27, 2015, 08:56:57 am »
Да. Явно първата карта е била възможността за водопадите, а втората за мача.  ;D
То така излиза. А третата карта е оттеглянето от едната възможност. Най-просто казано.
Радвам се, че си изкарала прекрасно.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1778 -: Април 27, 2015, 12:22:50 pm »
Дали ще може някой да ми изтегли карти на въпроса дали за работата, на която кандидатствах и казаха, че ще ме приемат, смятат да ми пуснат трудов договор? Предварително благодаря на всеки, който се отзове!

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1779 -: Април 27, 2015, 12:39:08 pm »
Дали ще може някой да ми изтегли карти на въпроса дали за работата, на която кандидатствах и казаха, че ще ме приемат, смятат да ми пуснат трудов договор? Предварително благодаря на всеки, който се отзове!
2 пентакли - 2 чаши обърнати - глупак обърнат
цепя на 2ж обърнати

по тези карти мисля, че може и да не почнеш там. или картите показват твоето съмнение по въпроса

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1780 -: Април 27, 2015, 03:07:19 pm »
Сатин за теб ц.Дама меч/9щ+Асо щитове+Дама чаши-а така хем ще си супер критична и ще отрязваш момците с голяма ножица,хем ти се ще и да си обичана.Ами мъж на хоризонта още няма да има,но се върви в тази посока.Имаш закрила от съдбата заради Асото.В момента се държиш като Дама меч,но вътре си една крехка,нежна и жадна за любов жена  :) Има го желанието за връзка,но още е раничко.Да не би да получиш голяма сума пари? Мисля,че  е възможно.  :38:

Болднатото се случи, около дните на тегленето, не мога да направя компромис да съм с някой който не харесвам, само за да има някой. Иначе емоционално беше празен месец, запълвам си времето до минута и гледам да не се отпускам, за да не ме тормози самотата. Финансово беше добре, имаше празен период, но като теглих чертата за месеца съм доволна.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1781 -: Април 27, 2015, 03:26:14 pm »
Клер изтеглих ти-ц.5к/7ч+4к+10м-ами като цяло ще е доста напрегнат месец,ще си концентрирана в отношенията с любимия,мисля,че в началото месецът ще е лежерен,ама към края те виждам уморена,ще ти се наложи да водиш битки,просто съдбата ще те поставя в такива ситуации..
през този месец си имах неприятни моменти, но не бяха кой знае колко фатални. по-скоро аз се филмирах и наистина съм изморена психически. освен това се подложих на интервенция - 4к+10м.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1782 -: Април 27, 2015, 07:55:47 pm »
2 пентакли - 2 чаши обърнати - глупак обърнат
цепя на 2ж обърнати

по тези карти мисля, че може и да не почнеш там. или картите показват твоето съмнение по въпроса
Благодаря много, Kler!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1783 -: Април 27, 2015, 11:21:51 pm »
А Глупакът накрая, при това обърнат, какво показва? Че ще се опитат да ме направят на глупак ли?

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1784 -: Април 28, 2015, 08:16:04 am »
А Глупакът накрая, при това обърнат, какво показва? Че ще се опитат да ме направят на глупак ли?
глупакът обърнат може да показва неосъществено ново начало.