Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644657 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1830 -: Май 04, 2015, 09:46:45 am »
Вече си знам.  :012:

Картите са Златно таро.
Закупих ги от този сайт: http://www.tarotbg.com/taro-karta/zlatno-taro.html
Дамата е много отзивчива, мила, коректна и бърза. Не я познавам, просто си поръчах картите от този сайт.

Друго какво да кажа за тях.... С това темпо, голям оборот направихме на жената, вече няколко човека изявиха желание. Има ги и в други електронни магазини, засичала съм ги, но не помня в кои. Поръчах си от нета, защото около мен няма читаво място с голям избор. А си ги бях харесала.

Ще изтегля и за Клер.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1831 -: Май 04, 2015, 09:51:43 am »
Следобед ще продължа с картите, сега ми се налага да изляза.

Следващите по записали се в темата са Весо и Клер.
 :38:

Витхцето пляска с опашка и не знае какво иска все още.  :012: :012: :012: :012: :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1832 -: Май 04, 2015, 10:19:20 am »
Ема, може ли и за мен, моля  :38:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1833 -: Май 04, 2015, 12:38:15 pm »
Може и за двете.
 :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1834 -: Май 04, 2015, 01:16:52 pm »
И аз ще се включа в месечните подредби.

Започвам с Хепи. До край на деня ще се опитам на всички желаещи да изтегля карти.

За Хепи изтеглих

           Паж чаши                             Обесеният                              Шестица пентакли



Има някаква емоция в теб, за която искаш да говориш. Може да напишеш нещо или да получиш нещо като вест, което е свързано с емоции.  Някой ще се опитва да ти каже нещо или ти ще си се вгледала в него толкова силно, че няма да виждаш и чуваш всички останали.
Сякаш ти предстои някаква промяна, която е свързана с емоциите, с чувствата. Светът ти ще се обърне с краката нагоре - колко тематично.
Може би трябва да се отсраниш за малко от обществения живот или от нещата, които силно те вълнуват. За да премислиш, да се уединиш и потърсиш важното за себе си. Ще видиш някои събития по нов начин. Ще трябва да преговориш уроците за желанията и егото, за кое си струва да настоваме и от кое да се отдръпнем. Прояви търпение и се опитай да промениш из основи нещата, които смяташ за спънка(или не смяташ, но ще приемеш като необходими за трансформация, ако се отдръпнеш от себе си и се самоанализираш).
Накрая ще усетиш себе си хармонизирана и възнаградена за положените усилия. Не забравяй да дадеш, ако имаш повече. И да пожелаеш, ако си нямаш нещо.  :-*

Орисвам те на среща, която ще преобърне досегашните ти модели. Среща с мъж, жена, приятел, враг - каквото е, то ще е важно. След него ще се уединиш, размислиш, ще си дадеш малка почивка, за да пренаредиш всичко в себе си.

Не забравяй да даваш и да искаш. Ако имаш повече - сподели. Ако нямаш нещо - пожелай.  :-* :58:

Уау, тенкю :)  :58:

Емс, много сложно ме ориса, бе момиче :) ....
И на предни карти ми излизаше необходимостта от усамотяване и обмисляне ... ох, нека мине тази седмица и ще го мисля почивните дни :) - освен ако не се случи без да се съобразява с моите мисли и планове :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1835 -: Май 04, 2015, 01:48:35 pm »
Такаа не мога да разбера защо ме преследват Рицар пентакли и 3ч за чувства на един човек към мен при условие, че отдавна не поддържаме контакт. Рицарят за мен си е човек с много сериозни намерения, и какво правят 3ч тук-тя е много комуникативна карта и носи наслада от общуването, а в действителност такова няма вече от месеци. Може би е приятелски настроен по тези карти??  :017:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1836 -: Май 04, 2015, 02:00:24 pm »
да, странно...той обвързан ли е?
3 чаши може да са флирт, неангажираща връзка. рицар пентакли може и нищо да не прави, само да си чака добронамерено подходящия момент. по принцип едното не изключва другото....може и да няма против за нещо неангажиращо, ако се навиеш

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1837 -: Май 04, 2015, 02:12:18 pm »
Не е обвързан ама е странно защо примерно не излязат Отшелник,Обесен? Не мога да си я обясня 3ч-ако има контакт хубаво да излиза, ама ситуацията е друга. Както и на хорарите все излиза, че ще се срещнем или ще общуваме, а изобщо не съм го виждала от декември. Наистина ми е странно и не мога да си го обясня.  :017:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1838 -: Май 04, 2015, 02:15:26 pm »
може и да отразяват желанието ти картите. но за хорарите не знам.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1839 -: Май 04, 2015, 02:19:30 pm »
Не и други като са ми теглили пак излизат тези карти  :012: Абе както и да е, просто исках да си обясня защо така се получава, ама явно няма да се получи  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1840 -: Май 04, 2015, 02:33:30 pm »
Утре ще ми изследват хормоните на щитовидната жлеза, та попитах дали ще бъдат добри резултатите?
ц.Рицар копия/Колесница+Влюбени+Крал чаши-мисля,че ще са добри и няма да има някакъв сериозен проблем

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1841 -: Май 04, 2015, 02:37:09 pm »
и аз мисля, че ще са добри. само кралят малко ме приеснява, защото може да показва лекарства.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1842 -: Май 04, 2015, 02:40:40 pm »
Да, а пък и ми изглежда и отчаян.Може и да показва,че ще ме пратят на специалист  :017: До края на седмицата ще дам ов. Благодаря, Клер  :)

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1843 -: Май 04, 2015, 02:50:29 pm »
Много ви благодаря, момичета! :-* :58: Благодаря ви, Сатин, Клер и Ема!

Не е леке момчето, приятел е. Преди бяхме паж чаши един за друг, сега аз съм нещо кралица мечове (както излезе в предна подредба на Клер за мен от преди 3 месеца), а той - рицар мечове. Много сме резки и студени един с друг на моменти.
Действително сънят ми е нарушен - транзитен Сатурн (у12) върху натална Луна (у6).
Служебно засега нямам притеснения - доста задачи, но не са нови за мен. Не е нещо, което досега не съм правила.
Ще дам обратна връзка като има развитие по майските събития.
Отново ви благодаря!!! :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1844 -: Май 04, 2015, 05:51:15 pm »
А на мен може ли още някой да ми изтегли карти за месец май?  ::) Иска ми се да чуя още едно мнение.

Ред е на Весо.
Интересни карти ти изтеглих.
   
      Асо пентакли                        Колелото на съдбата                    Асо чаши




Весо, много аса... Първата ми мисъл беше, че трябва нещо да направиш.
Ще има ресурс, нещо за материализиране, което ще е водещо през периода. Ако очакваш нова работа, може и да я получиш. Сега е момент да получиш възможност за реализация, някой да ти подаде ръка или да си възнаграден за усилия. Наслади се на цветовете около себе си, почувствай се силен.
И не забравяй, че всичко в живота е преходно. След доброто идва лошо. А след него пак добро. Предстои ти някаква промяна, ще завършиш нещо, ще започнеш друго. Колелото се движи от хората, които имат смелост да летят високо. От хората, които имат доблест, кураж. И от хората, които могат да са постоянни. Не и без помощта на вярата, милосърдието. Всичко в живота ни е цикъл. Не забравяй да се порадваш на красивата гледка, когато си най-високо на виенското колело. Но и не тъжи, когато то се спуска надолу.
Бъди добър към родителите си.
В края на периода може да получиш вест, която да те направи силно емоционален. Може някакво съобщение да докосне скрити твои емоции, които да прелеят, да излязат на показ. Това може да създаде желание в теб да отстояваш позициите си.
Успех.

Да не обмисляш да се върнеш на някаква стара работа?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.