Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644669 пъти)

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1860 -: Май 08, 2015, 09:46:14 am »
Здравейте преди няколко дни останах без работа и ми се иска да знам , ще успея ли скоро да си намеря такава или ще мине доста време докато пак си намеря работа .Благодря предварително за отговорът.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1861 -: Май 08, 2015, 11:05:28 am »
Утре ще ми изследват хормоните на щитовидната жлеза, та попитах дали ще бъдат добри резултатите?
ц.Рицар копия/Колесница+Влюбени+Крал чаши-мисля,че ще са добри и няма да има някакъв сериозен проблем

Ов-всичко е в нормата, обаче ще си остане загадка защо отслабнах и не мога да си повиша кг като ям безразборно и изпитвам непрестанна жажда, а захарта ми е нормална. Хубаво Сатъра в 1 дом показва отслабване ама не ми се вярва да се запазват кг след като мине във 2-ри.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1862 -: Май 08, 2015, 11:16:06 am »
Ов-всичко е в нормата, обаче ще си остане загадка защо отслабнах и не мога да си повиша кг като ям безразборно и изпитвам непрестанна жажда, а захарта ми е нормална. Хубаво Сатъра в 1 дом показва отслабване ама не ми се вярва да се запазват кг след като мине във 2-ри.

опитай тогава да си направиш режим на хранене - без значение какъв - просто режим. А водата - може и да не я мислиш - аз съм така на периоди - или изпивам по 2-3 литра дневно или не се сещам за вода. Не ти знам аюрведичните показатели, но може да си предизвикала ватата - сухота/студ/нервност (отговаря на Сатурн в 1 дом) и от това да пиеш много вода - хич не ме питай, къде отива :) . След това, което си преминала, няма да се учудя, ако се окаже така. Сега ти трябва режим и водичка - даже ако е топла, още по-добре.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1863 -: Май 08, 2015, 11:21:59 am »
Хепи сега съм на режим биричка  ;D ,че много ме ядоса лекарката. Явно човек не трябва да ходи да си проверява стойностите. Захарта ми  е 4,9,ФТ4-17,36,hTSH-0,83- в норма са си. Накрая ще си ям каквото искам и хич няма да гледам никви кг.  :72:

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1864 -: Май 08, 2015, 07:58:52 pm »
Това 4.9 как го измерихте? За точен индекс-3 пъти дневно на гладно (май 2ч преди теста)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1865 -: Май 08, 2015, 08:14:44 pm »
Как да го склоня да одобри  начинанието ми? 3п - жрицата - кулата
Ох, последната карта... май няма смисъл???

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1866 -: Май 08, 2015, 08:24:43 pm »
Здравей Ема току-що кандидатствах за Деловодител в една адвокатска компания. Свободните места са две!Въпроса ми е ще бъда ли допусната до интервю и има ли възможност мен да изберат!Благодаря за отговора!!!

Здравей, Сиси.

Изтеглих ти следните карти по въпроса с интервюто.

           Четворка жезли                        Смъртта                             Страшният съд




Интерсното е как 4 жезли визуално описва ситуацията. Жезлите са разделени на две места по два. Две работни места. Направени като портал - очаква се нещо и някой да влезе между тях. Зад жезлите има много хора, а между тях 3 жени.

В момента се наслаждаваш на някакви домашни занимания. Релаксираш повече, но имаш някаква необходимост да се вмъкнеш в колектив, да изпробваш силите си в битки, да се докажеш и победиш.
Има много хора, които искат да изпъкнат, някои са сериозни. А други не особено, за тях това е игра.
При теб се стичат горещи капки от вълнение. От какво искаш да се избавиш? Някой да не иска да те опече жива? Някой в дома?

Сега е време малко да се отстраниш. Нещо те измъчва, нещо ти пречи и изсмуква силите ти. Имаш нужда от промяна. Но трябва да се случи след някаква трансформация, може да не е особено безболезнена.

Трябва нещо да промениш, може би за себе си да направиш избор. Промяната ще дойде след оценяване пред много хора. Някои ще те съветват, други ще те подкрепят.

Пред теб ще се отворят нови врати, Сиси.
Но може да си разочарована сега. Нещо зависи ли то някаква жена с повече власт?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1867 -: Май 08, 2015, 08:42:26 pm »
Според мен нищо не можеш да направиш, Скорпионче. Мисля, че е доста твърдоглав човек.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1868 -: Май 09, 2015, 07:19:36 am »
Как да го склоня да одобри  начинанието ми? 3п - жрицата - кулата
Ох, последната карта... май няма смисъл???


да разрушиш някаква представа за това как трябва да се случват нещата.

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1869 -: Май 09, 2015, 02:17:39 pm »
Здравей, Сиси.

Изтеглих ти следните карти по въпроса с интервюто.

           Четворка жезли                        Смъртта                             Страшният съд




Интерсното е как 4 жезли визуално описва ситуацията. Жезлите са разделени на две места по два. Две работни места. Направени като портал - очаква се нещо и някой да влезе между тях. Зад жезлите има много хора, а между тях 3 жени.

В момента се наслаждаваш на някакви домашни занимания. Релаксираш повече, но имаш някаква необходимост да се вмъкнеш в колектив, да изпробваш силите си в битки, да се докажеш и победиш.
Има много хора, които искат да изпъкнат, някои са сериозни. А други не особено, за тях това е игра.
При теб се стичат горещи капки от вълнение. От какво искаш да се избавиш? Някой да не иска да те опече жива? Някой в дома?

Сега е време малко да се отстраниш. Нещо те измъчва, нещо ти пречи и изсмуква силите ти. Имаш нужда от промяна. Но трябва да се случи след някаква трансформация, може да не е особено безболезнена.

Трябва нещо да промениш, може би за себе си да направиш избор. Промяната ще дойде след оценяване пред много хора. Някои ще те съветват, други ще те подкрепят.

Пред теб ще се отворят нови врати, Сиси.
Но може да си разочарована сега. Нещо зависи ли то някаква жена с повече власт?
Здравей Ема голяма част от нещата които ги описваш са точно така чувствам се изтощена с наште в последно време не се разбираме към 20 април ми текна кръв от 1 ноздра на носа чувствам се изцедена като лимон нямам сили! Ясно и за деловодител няма да ми се обадят!Благодаря за отговораЕми!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1870 -: Май 09, 2015, 04:26:33 pm »
Ще се разболееш, ако всичко приемаш много лично. Дай почивка на чувствата, не влагай толкова емоции.
Ежедневието ти ще се промени, Сиси. Може да започнеш нов проект или работа. Но имаш някакво важно решение за вземане. Ако трябва се отдалечи от хората, премисли, послушай музика, отиди до някоя река.
Може да се самозаблуждаваш или идеализираш нещо.


Il giorno non teme la notte, perche il sole e la sua forza. Che il sole della vita illumini le nostre giornate...

Някой ден ще разбереш...  :38:

Винаги има ден и нощ. Светлината ли побеждава тъмнината? Или тъмнината побеждава светлината?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1871 -: Май 09, 2015, 04:44:32 pm »
Имам огромното желание да се занимавам днес с Таро, така че всеки е свободен да ми задава въпроси  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1872 -: Май 09, 2015, 04:48:38 pm »
Имам огромното желание да се занимавам днес с Таро, така че всеки е свободен да ми задава въпроси  :)

Ще може ли за емоц. план за мен през този месец?  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1873 -: Май 09, 2015, 04:53:38 pm »
И аз искам Таро за месец май.  ;D Може ли?  :38:

Който има желание, аз съм без претенции.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1874 -: Май 09, 2015, 05:01:34 pm »
Ще може ли за емоц. план за мен през този месец?  :38:

Цепя на Дама щитове/2м+8м+Крал копия-Виждам до края на месеца балансиране при теб, примирение с дадена ситуация. Сякаш има една жена около теб, която плете интриги, съдя по Дама пентакли, понеже около нея има черна котка. Внимавай, прояви усет и не допускай да ти правят мръсотии. Към края на месеца на фокус ще е мъжът ти/баща ти, мисля че ще ти помогне и ще ти даде ценни съвети.Послушай го  :) По едно време ще се почувстваш сякаш ще си с вързани ръце.