Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644741 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1875 -: Май 09, 2015, 05:10:53 pm »
И аз искам Таро за месец май.  ;D Може ли?  :38:

Който има желание, аз съм без претенции.

Ема много 7-ци изтеглих за теб  :012: знание  ми изникна внезапно в главата  :)
Цепя на 7копия/7меча+8меча+Дявол
Да не се бориш с някаква зависимост? Нещо  ще те обсеби. Май си го знаеш и си го криеш дълбоко в себе си. Събития не виждам, но вътрешно ще изживяваш големи филми и страсти  ;D Ще се бориш с някаква твоя дяволия. Ох много неща ми изникват, обаче мислите ми са хаотични и не мога да ги уловя. Като пеперудки са  ;D Зарови се надълбоко, Ема има какво да изкорениш още. То е нещо, което те е оковало и не ти дава мира, но не знам дали го осъзнаваш  :) Ако усетя още нещо ще допълвам  :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1876 -: Май 09, 2015, 05:23:35 pm »
Да, боря се с цигарите.  :38:
И с друго се боря...

И с един некоректен пендел мисля да се боря, но нали съм мека мара...

Сетих се какво е и това със страстите и Дявол. Получавам неприлични предложения. Много изкушения. Но няма да ги приема, почти съм сигурна в себе си. А колко зловещо съм изкушена.  :85:


Благодаря, Тренди.  :38:
Така се чувствам.
Дълбоко в мен и някак съм се оковала в мисли за смъртта. Живот си тече, аз го усещам, живея. Но се чувствам вързана със събитията с мама, все едно имам камък на верига около крака си. Уж плувам във водата, но движенията ми ограничени, колкото да не се удавя.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1877 -: Май 09, 2015, 05:56:37 pm »
И аз имам един въпрос. В сряда имам една среща- ще ми помогнат ли тези хора да се реши проблема ? Тренди, ако имаш желание, можеш ли да ми изтеглиш карти ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1878 -: Май 09, 2015, 05:56:56 pm »
Това 4.9 как го измерихте? За точен индекс-3 пъти дневно на гладно (май 2ч преди теста)

Папи, извинявай, чак сега го виждам. Ами те в болницата ми взеха кръв на гладно.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1879 -: Май 09, 2015, 06:06:11 pm »
И аз имам един въпрос. В сряда имам една среща- ще ми помогнат ли тези хора да се реши проблема ? Тренди, ако имаш желание, можеш ли да ми изтеглиш карти ?

Цепя на Паж меч/8копия+Кулата+Вселената- по скоро не, сякаш ще те измамят, не им се доверявай много, много. Друго, което ми хрумна е, че срещата може и да се провали. Дай ов да видим как са се проявили картите  :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1880 -: Май 09, 2015, 06:09:25 pm »

Цепя на Паж меч/8копия+Кулата+Вселената- по скоро не, сякаш ще те измамят, не им се доверявай много, много. Друго, което ми хрумна е, че срещата може и да се провали. Дай ов да видим как са се проявили картите  :)
Мерси много, Тренди. И жалко, че не е мн положително. Ще кажа после, но то ще се проточи във времето. Не знам кога ще стане ясно дали е имало ефект. :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1881 -: Май 09, 2015, 06:28:50 pm »
Имам огромното желание да се занимавам днес с Таро, така че всеки е свободен да ми задава въпроси  :)
Може ли да попиташ картите какво ще бъде здравословното ми състояние (физическо) през май и юни?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1882 -: Май 09, 2015, 06:39:47 pm »
Весо, изтеглих ти три карти, но според мен те нямат пряка връзка със здравословното ти състояние, по-скоро сочат за психологически процеси, които вероятно намират изява и на психосоматично ниво. Може и на това да се дължи здравословното ти неразположение, ако така се чувстваш.

Обесеният - Осмица мечове - Смърт

Тези три карти може да говорят за това, че предстои момент на "проглеждане" и ефектът му ще е преобразяващ за теб. Ако досега си нямал ясна преценка за някаква ситуация, може да прозреш някои истини, но всичко зависи от теб /8ца мечове/. За човек, изкарал някакво заболяване или който е бил със срината имунна система, може да означава и скорошно излизане от кризата, т.е. тук говорим за "лечебна криза". Следва възстановяване, тръгваш напред като пречистен и зареден с нови сили.

Също така картите загатват за това, че прекалено драматизираш и си склонен да виждаш всичко в черни краски.


Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1883 -: Май 09, 2015, 07:06:34 pm »
Обесеният може да сочи и проблеми с крака, примерно.
Но като цяло, по мое мнение, картите не са лоши  - напротив, показват предстояща сериозна промяна и излизане от застоя.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1884 -: Май 09, 2015, 07:08:14 pm »
И според мен следващите две карти /тези след Обесения/ сочат за изход от кризата, каквато и да е тя.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1885 -: Май 09, 2015, 07:11:48 pm »
Благодаря много!
Ти нали пита само за физическото ми състояние, не за психическото (нарочно бях подчертал във въпроса)?
Странни карти са се изтеглили, дано наистина да не показват заволявания. Не зависи обаче само от мене. Ако не се беше случило това с брат ми или поне ако се обади, сигурен съм, че ще се почувствам много по-добре. Освен това, ми омръзна само аз да давам, а нищо хубаво да не ми се случва.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1886 -: Май 09, 2015, 07:17:00 pm »
Както беше формулиран въпросът ти, така питах и картите. Специално върху теб се концентрирах, не вярвам нещо мое да съм привнесла.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1887 -: Май 09, 2015, 07:19:30 pm »
Ясно. Благодаря ти много още веднъж!!!
За всеки случай, вече всеки ден ям чесън, за да се намали опасността от тумори и други такива заболявания.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1888 -: Май 09, 2015, 07:24:27 pm »
За всеки случай, вече всеки ден ям чесън, за да се намали опасността от тумори и други такива заболявания.

Бъди сигурен, всички вампири и киликандзери също ще стоят далеч от теб!  :72: ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sisi

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 31
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1889 -: Май 09, 2015, 07:42:58 pm »
Здравей, Сиси.

Изтеглих ти следните карти по въпроса с интервюто.

           Четворка жезли                        Смъртта                             Страшният съд




Интерсното е как 4 жезли визуално описва ситуацията. Жезлите са разделени на две места по два. Две работни места. Направени като портал - очаква се нещо и някой да влезе между тях. Зад жезлите има много хора, а между тях 3 жени.

В момента се наслаждаваш на някакви домашни занимания. Релаксираш повече, но имаш някаква необходимост да се вмъкнеш в колектив, да изпробваш силите си в битки, да се докажеш и победиш.
Има много хора, които искат да изпъкнат, някои са сериозни. А други не особено, за тях това е игра.
При теб се стичат горещи капки от вълнение. От какво искаш да се избавиш? Някой да не иска да те опече жива? Някой в дома?

Сега е време малко да се отстраниш. Нещо те измъчва, нещо ти пречи и изсмуква силите ти. Имаш нужда от промяна. Но трябва да се случи след някаква трансформация, може да не е особено безболезнена.

Трябва нещо да промениш, може би за себе си да направиш избор. Промяната ще дойде след оценяване пред много хора. Някои ще те съветват, други ще те подкрепят.

Пред теб ще се отворят нови врати, Сиси.
Но може да си разочарована сега. Нещо зависи ли то някаква жена с повече власт?
Еми вчера йога инструктурката ме посъветва да отида да ми леят куршум - дали това ще помогне?