Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644373 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1950 -: Май 15, 2015, 08:12:31 pm »
Някой има ли желание да ми изтегли карти дали ще се оправи психическото ми състояние? Днес изпаднах в нервна криза и май получих паник атака и доста се притеснявам за себе си  :( Благодаря предварително
Карти нямам, за да ти изтегля, но в момента на задаване на въпроса ти Луната вече е била без курс, така че мисля, че опасенията ти са напразни и че ще се оправиш.  :)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1951 -: Май 15, 2015, 08:24:49 pm »
Благодаря, Веско   :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1952 -: Май 15, 2015, 08:30:45 pm »
Някой има ли желание да ми изтегли карти дали ще се оправи психическото ми състояние? Днес изпаднах в нервна криза и май получих паник атака и доста се притеснявам за себе си  :( Благодаря предварително

в срок до 3 месеца: отшелника - 10 жезли - 3 пентакли; дъно колода - 9 меча
Със сигурност, да! Според мен причината е в това, че се чувстваш самотна? Но пак казвам - нещата ще се нормализират.  :-*
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1953 -: Май 15, 2015, 09:05:59 pm »
Просто се чувствам неразбрана и все едно целия свят е застанал срещу мен, дори и майка ми. Дано ми мине, защото ми писна от тия паник атаки

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1954 -: Май 15, 2015, 09:48:16 pm »
Веско, а защо правиш нещо, щото видиш ли някой го иска от теб? Ако пет човека ти кажат различни неща, на всички ли ще тръгнеш да угаждаш ? Хората ако нещо искат от теб да се коригираш, го правят защото така им е по-удобно на Тях или защото импонира на Техните възгледи. Никой не може да те задължи да си му тъждествен, освен ако ти по своя воля не се съгласиш да приемеш волята на другия човек.
В такъв смисъл и ти няма как да изискваш някой да прави нещата като теб. Рискуваш да останеш разочарован.
Защото ми беше писнало да има все недоволни.
Вече ще върша каквото и когато ми скимне, а дори и да обещая на някого нещо, няма винаги да го изпълнявам.
Не желая повече да се чувствам като глупак.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1955 -: Май 16, 2015, 12:55:54 pm »
trendy, нямаш отговори на много въпроси, които си задаваш. Чувстваш се като хваната в капан, притисната като в менгеме и объркана. До степен да даваш на късо в резултат на собствените си главоблъсканици. На ръба на силите си, чувстваш се изцедена, уморена и самотна, защото не срещаш подкрепа и разбиране от околните. Склонна си да се палиш и избухваш лесно. Може да си попаднала в конфликтна ситуация, някакъв вербален кютек.

Абсолютно точно, Стар. Вече година искам отговори на едни въпроси, а отговорите така и не ги получавам. Да паля се супер лесно, обаче не мога да се сдържам. То с години като си си потискал емоциите и идва в момент, в който всичко избива. Срещам насреща само агресия словесна, а аз съм много нежен и фин човек емоционално и това ме смазва. дано е просто период  всичко да отмине.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1956 -: Май 16, 2015, 01:11:32 pm »
Така какво чувства към мен даден човек и щях да падна какви любовни карти изтеглих?
ц.8к/7к+2ч+Рч- по тях бих казала, че  е влюбен в мен и че идва някаква промяна, но като знам реално нещата как стоят този вариант е напълно недопустим

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1957 -: Май 16, 2015, 02:59:16 pm »
2ч на мен ми е показвала и приятелство, но тук с този рицар чаши?  :017: То си е направо влюбване. Но пък си цепила на 8ж - да няма покана за среща?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1958 -: Май 16, 2015, 03:27:23 pm »
Среща няма да има, Скорпионче, то нищо няма да има, но просто ми бяха интересни картите

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1959 -: Май 16, 2015, 03:28:33 pm »
Защо не ги пречистиш и не опиташ отново?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1960 -: Май 16, 2015, 03:29:18 pm »
Тренди, колко често теглиш карти по този въпрос?
Да не ги поизнасилваш?

 :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1961 -: Май 16, 2015, 03:37:45 pm »
Ще тегля само за мачове вече  ;D Поне там картите ми са верни  ;D Аз си задавам въпроса от 1 година дали картите могат да покажат реално чувствата на хората  :017:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1962 -: Май 16, 2015, 03:38:57 pm »
Спомни си какво ти казаха, когато за първи път тегли карти по този въпрос.
Там е по-вероятно да намериш истината.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1963 -: Май 16, 2015, 03:46:15 pm »
ето първите карти ц. 9м/ об РЧ+об. ПМ+ 4ж- пак Рч, но тук е обърнат, ами безразличие 100% не виждам, влюбеност, но и доста страхове има тук

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #1964 -: Май 16, 2015, 04:14:47 pm »
Този човек да не е чул някакви лоши думи, да е имало скандал, да е бил нападнат словесно? От теб или някой друг?
Това се е загнездило в него, а явно е доста упорит, стои на мнението си, може би обидчив.
Струпала се е горчивина.
Загубил се е в емоциите си, Тренди.
По-скоро бих казала, че не знае какво иска.
Иска любов, чувства, да му трепти. Но не отказва и да е в компании, да има разнообразие, забавления, флиртове с подмамващи жени.
Но в основата на поведението му е някаква разбита илюзия. Нещо е очаквал, а положението е било друго. Бил е наранен. Затворил е всички негативи в себе си, уж заровено дълбоко. Но определя поведението му.

Да, има емоции. Но дали и той знае какви. Така е некоректен/измамващ другите и себе си.

А къде му е Меркурий? Да не удавен от някой аспект?

Обърнат паж може да означава, че не желае комуникация. Да не е чул, разбрал нещо? Някаква информация, вест? И това да е причина за поведението му.

И дали не се информира за теб по някакъв начин? В моите карти рицарят е с една наблюдателна кула.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.