Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644843 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2085 -: Май 30, 2015, 09:19:22 pm »
Ще предприеме ли жена действия към мен в следващите три месеца?
РЖ - императрицата - влюбените.

според мен да, може би ще насрочи среща  с теб

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2086 -: Май 30, 2015, 09:48:13 pm »
И аз да помоля за едни карти за м. юни, ако на някой му се тегли... Ще отвърна също с карти!

Благодаря :)

Романтика ако никой не ти изтегли аз утре ще го направя  :)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2087 -: Май 30, 2015, 10:11:10 pm »
И аз да помоля за едни карти за м. юни, ако на някой му се тегли

Крал Пентакли, 5чаши, 9пентакли

Ще имаш някакъв напредък по Крал Пентакли, но поради някакви обстоятелства няма да си удовлетворена, виждаш чашата наполовина празна, не осъзнаваш, че тя е наполовина пълна, може би нещата няма да са се случили точно както си искала или представяла. Но след като премислиш, ще бъдеш доволна, ще разбереш, че нещата са се случили по най-добрият начин за теб.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2088 -: Май 30, 2015, 11:07:42 pm »
Ще се оправят ли отношенията с майка ми? (постоянно се караме и има ужасно напрежение между нас)
ц. Дявол/Крал щитове+10к+Дама меч- ясно скандалите отново ще продължават

сдобрихме се  :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2089 -: Май 30, 2015, 11:15:50 pm »
Романтика,



Отдолу:


От една страна — загърбваш някакви илюзии, заблуди. Или пък — прибързани действия водят до падане от розовия облак. Може би и двете. Изглежда ми, сякаш се ориентираш в нова посока. В осмица чаши има горчилка, но не за дълго.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2090 -: Май 31, 2015, 01:18:03 pm »
И аз да помоля за едни карти за м. юни, ако на някой му се тегли... Ще отвърна също с карти!

Благодаря :)

ц.Паж мечове/Сила+Звезда+4 щитове- да не се въвлечеш в някакви конфликти? Надяваш се много на среща с определен човек, много я мислиш. Нещо ти тежи и ти е на главата и постоянно обмисляш варианти, сякаш ще има някакво недоволство от дадена ситуация.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2091 -: Юни 01, 2015, 12:26:50 am »
Ред е на Весо.
Интересни карти ти изтеглих.
   
      Асо пентакли                        Колелото на съдбата                    Асо чаши




Весо, много аса... Първата ми мисъл беше, че трябва нещо да направиш.
Ще има ресурс, нещо за материализиране, което ще е водещо през периода. Ако очакваш нова работа, може и да я получиш. Сега е момент да получиш възможност за реализация, някой да ти подаде ръка или да си възнаграден за усилия. Наслади се на цветовете около себе си, почувствай се силен.
И не забравяй, че всичко в живота е преходно. След доброто идва лошо. А след него пак добро. Предстои ти някаква промяна, ще завършиш нещо, ще започнеш друго. Колелото се движи от хората, които имат смелост да летят високо. От хората, които имат доблест, кураж. И от хората, които могат да са постоянни. Не и без помощта на вярата, милосърдието. Всичко в живота ни е цикъл. Не забравяй да се порадваш на красивата гледка, когато си най-високо на виенското колело. Но и не тъжи, когато то се спуска надолу.
Бъди добър към родителите си.
В края на периода може да получиш вест, която да те направи силно емоционален. Може някакво съобщение да докосне скрити твои емоции, които да прелеят, да излязат на показ. Това може да създаде желание в теб да отстояваш позициите си.
Успех.

Да не обмисляш да се върнеш на някаква стара работа?

императора - 10 пентакли - 8 жезли
Според мен, Веско, през месец май ще липсва всякаква промяна и движение. Всичко ще се случва многооооо бавно. Комбинацията император + 10 пентакли - може да те занимават въпроси около баща ти.
п.с. В момента работиш ли?
За месец май - по-скоро Скорпионче позна. Много бавно мина този месец, дори от работата, която напуснах, ми бавиха документите 2 седмици и 1 ден. Хубавото е, че получих повече пари отколкото очаквах. Не получих нова работа, останах си вкъщи и си оправям все още проблемите със зъбите. Направих и 2 покупки от Амазон, като едната вече дойде, а другата предстои да дойде.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2092 -: Юни 01, 2015, 07:57:25 am »
Може ли някой да ми хвърли Таро и да даде мнение. Току-що се скарах много сериозно с приятеля си и го обидих адски жестоко, него и семейството му. Мисля, че това беше краят, но се надявам да стане чудо и да ми прости. Може ли някой спешно да ми каже как ще се развият отношенията ни, защото вече откачам.

ц.Рицар мечове/Пч+9щ+8м- засега така ще си останат отношенията ви,обидила си го много дълбоко и засега не виждам да ти прости, обърнали сте си гръб един към друг

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2093 -: Юни 01, 2015, 12:49:32 pm »
Satin, Reptil, Trendy, много благодаря за картите :58: :58: :58:

Много сте точни! Точно така са нещата при мен на този етап :)

PS. Ако искате да ви отвърна с карти, пишете, когато искате, за да ви изтегля.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2094 -: Юни 01, 2015, 01:09:23 pm »

Клер, ето и картите за теб.

         Девятка жезли                          Паж жезли                              Двойка пентакли





Клер явно е имала някакви предизвикателства в предходния месец, които са я изтощили. Но в теб има увереност и сила да се справиш с всичко, което ти бъде поднесено през месец май. Може да си по-предпазлива, недоверчива, но това е по причина изпитанията, които си преминала. Ако има рана от предходните битки, тя ще заздравее. Имаш времето да се погрижиш за нея, защото с наличните и спечелените ресурси си се подсигурила. Нека мнителността не те обсебва изцяло.
Все пак бързо ще възстановиш своите сили. И ще тръгнеш на нов поход за успехи.
Причина за бързата промяна може да е вест, новина, която ще те мобилизира. Мож да е от възрастен човек. Да не се готвиш да пътуваш, да напуснеш семейното огнище за някакъв период?
Интересни са бройката на зайчетата... :) Две са пред теб, сякаш спират пътешествието ти. А другото е самостоятелно и си го загърбила. Нещо ново ти предстои. Борила си се за него и сега ще получиш новини.
Което може да те постави в ситуация на избор от две възможности. Ще се чудиш как да ги съчетаеш.
Ще трябва да балансираш, да си тактична, дипломатична. На едната страна може да ти тежи повече, другата да ти е по-лека. Но твоята задача е да уравновесяваш паничките на везните, ако не желаеш да има конфликти.
Може да имаш повече ангажименти и да с чудиш как ще се справиш с всичките.
Отплатата от всичко това няма да е голяма. Може да останеш с усещането, че си дала много повече, а в замяна не си получила равностойното на усилията ти.
ов - в началото на месеца ми беше доста напрегнато емоционално като последствие от предните месеци.
голяма част от времето си прекарвах с децата.
имаше 2 планирани пътувания, които се отложиха. и имаше доста колебания дали ще ги има или не. но пък има запланувано следващо.
« Последна редакция: Юни 01, 2015, 01:15:46 pm от Kler »

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2095 -: Юни 01, 2015, 01:10:13 pm »
искам да помоля за карти за юни

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2096 -: Юни 01, 2015, 01:11:28 pm »
ц.Рицар мечове/Пч+9щ+8м- засега така ще си останат отношенията ви,обидила си го много дълбоко и засега не виждам да ти прости, обърнали сте си гръб един към друг

не можеш да направиш кой знае какво, освен да се извиниш. останалото не е в твои ръце.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2097 -: Юни 01, 2015, 11:23:47 pm »
искам да помоля за карти за юни



Клер,
Според мен основните теми, които ще те вълнуват през този месец са работа/партньорство. Предстои - предложение, приемане и промяна  :58:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2098 -: Юни 02, 2015, 08:12:28 am »
благодаря. изгледа ми предстои избор между 2те 6тици. в края на месеца ще пътувам

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2099 -: Юни 02, 2015, 11:12:15 am »
искам да помоля за карти за юни

Изпадна Кралица Пентакли

8чаши, Крал Жезли, Рицар Мечове

Писала си , че ти предстои пътуване 8чаши може и това да показва.
Ще има някакви промени през месеца, ще започнеш нещо ново с много плам и ентусиазъм.