Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 640609 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2355 -: Юли 20, 2015, 10:16:01 am »
Орисвам ви на хубавини!  :-*
Сега съм се напомпала с хормон на щастието, преливам и ви пращам. Аз и една котчица, която вещерства от рамото ми.  :-* :58:
Тази тема ми стана на сърце, една особен връзка се поражда между мен и картите/вас. Едно такова хубаво положение. Разтваряме се - енергия.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2356 -: Юли 20, 2015, 10:34:10 am »
Котчиците ми са винаги настискани. Те са "Безценното на кака".  :85: :08: Една от писанките ми трябва да ражда скоро. Предполагам на водолейското пълнолуние, че ще ми е в точна опозиция с Луната, а тя ми е у6.

За месечното може да изтеглим седмица предварително, че не се знае кой накъде ще е. Този месец мина като миг. Дойде август, аз още съм в юни месец.  ???

Хайде, излизам да тормозя този и онзи, който ми падне. Че сте много наркотични тук, а аз ги умея тези прекалявания с хубавини. :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2357 -: Юли 20, 2015, 12:50:51 pm »
Аз се вдъхнових, Единствена и безценна. И изтеглих карти. :08:

         Петица жезли                     Двойка пентакли                       Тройка мечове



Този мъж нещо се репчи, показва мъжество, харесва му конкуренцията. Да не мери сили с противници, конкуренти? Има си своите битки. За момента не са му толкова важни, належащи. А подготовка и предупреждение към другите с какво разполага като умения. Повече са му думите и врявата. Налага му се да е дипломматичен, балансира си нещо, чуди се как да съчетае различни неща. Има и своите сърдечни болки, има нужда от време за себе си, за да се изкапе болката през раните му.

Как ще се развият нещата - може да имате лек и приятелски сблъсък, но няма да има ранени, повече ще са думите, а не действията. Предполагам по време на светлата част от деня, среща до висока сграда, неутрална територия. Ще се опитате да запазите добрия тон, да направите компромис, макар един то вас да си мисли, че прави по-голям такъв. Но може да има усещане за разбити сърца, някаква болка. Да няма трети в ситуацията? След цялата офанзива - нов път, нов поход. Дали един към друг, или всеки по пътя си - зависи от някаква вест/писмо/съобщение. Някой може да раздуе ситуацията, но ще е за добро. Пътешествие към някаква победа.

Emma  :58: :-*
Много благодаря! Съвсем точно описваш ситуацията. Като гледам на къде върви и развитието ще е много приказки, а насреща нищо.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2358 -: Юли 21, 2015, 08:58:41 am »
Тренди остава при нас  :08:  :58:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2359 -: Юли 21, 2015, 09:58:41 am »
Да, и аз се радвам, че остана. Не мисля, че е решение да се махнеш, Тренди. Почини си, но не изгаряй мостовете.  :38:

Изтеглих ти карта за деня на своя глава.  :38:

           Рицар чаши



Нека ти е емоционално, макар да се страхуваш да не бъдеш наранена. Порадвай се на своите идеали и мечти. Послушай  музика. Удари някой коктейл за разтуха. Каквото е било, ще стигне до своя край. Все ще имаш и защитници, ще те гледат другите.

В някоя от темите видях, че Папи е пуснала линк за Регул. Имаше връзка с тарото и кралските звезди - в две от картите има техен символизъм. Последната карта в колодата е Светът



Цитат
Regulus is the archangel Raphael, one of the four horsemen of the apocalypse. On the fixed cross, Regulus is one of the four cherubim represented on tarot cards also. These cherubim are symbolised by the Bull, Lion, Eagle and Human. These are the signs Taurus (Aldebaran), Leo (Regulus), Scorpio (Antares) and Aquarius (Fomalhaut) respectively. You can see these Archangels on the corners of the Rider-Waite tarot deck on the Wheel of Fortune and The World, both cards which have quite a dramatic, fateful feel about them.

http://darkstarastrology.com/regulus/

Идва ново начало, Тренди.  :38: :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2360 -: Юли 21, 2015, 02:25:09 pm »
Имам един върпос . Става дума за приятелка: Ще се подобри ли психическото и състояние скоро?

Изтеглих кралица жезли, 3 меча, 5 жезли

Дали 5 жезли и 3 меча не показват и отрязъка от време, коейто е необходим? Например 5 - като 5 седмици ?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2361 -: Юли 21, 2015, 06:10:19 pm »
А от какво страда?
Имала ли е много силни желания за нещо? За психически болести ли става дума? Или за някакво нараняване и болка на душата?

Тези карти ми говорят малко противоречиви неща. Сякаш е искала нещо много силно, имала е позиция и се е борила за своето. Има ли нещо по Лъв в картата си? Или някой Лъвец да е помогнал за психическото състояние?

Опитала ли се е да се предпази? Зад нея има някакви сенки...
Ще трябва да си го изстрада. Дори да й е тъмно пред очите сега. Да почете някоя книга или да повярва в нещо. Май без компромиси няма да мине това положение. Компромиси и изваждане на напрежението от нея по някакъв начин. Да се почувства отново конкурентноспособна.

Виж моите карти, Флорка.



На първите две карти - две жени, и двете кръстосали ръце, предпазват се или държат болното място - сърце, утроба. Засега е в защитна позиция, май не допуска другите и тяхната помощ.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2362 -: Юли 21, 2015, 07:25:58 pm »
Здрасти, Емка и благодаря за картите. Моите може наистина да не отразяват реално ситуацията.
Ами за съжаление положението е сериозно. Страда от т.н  бордерлайн психическо разстройство. В момента се лекува със специалисти в специализирана  клиника, имат най-различни терапии. Но в последно време нещата се влушават, това самата тя го казва, има кризи. В края на август трябва да спре с терапията. По принцип е лечимо, но след най-големите кризи, когато човек се лекува, му трябват едни две години, за да може заболяването да е в рецесия. А момичето е слънчев рак.За съжаление забравих часа на раждане, трябва да я питам някой път и ще  пусна картата. Има стелиум в козирог- луна съвпад нептун и третата планета не съм сигурна коя беше, май сатурн. Стелиума опозира слънцето, в момента и плутон е стъпил върху луната.  ???
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2363 -: Юли 21, 2015, 11:23:31 pm »
Оф, Флорка.....


Нинам какво да ти кажа. Реших да изтегля и аз карти, току пък казали нещо различно. Дръж се, че и аз се изненадах от изтеглените карти.


            Тройка мечове                        Колесницата                     Кралица жезли



 ???

Според мен има още време, в което ще е между доброто и лошото състояние. Заради дуалността на Колесницата. По-скоро трябва да осъзнае кое е в дълбочината на проблемите, от кое идва състоянието й. И да работи в подкрепа на лекарите, ако трябва да ги смени. Нещо в себе си трябва да промени и ще се справи с положението. Но няма да е особено очарована от резултатите. Не бих казала, че ще са лоши, но тя ще е очаквала други и това може да я разочарова. Аз казвам 4 - седмици, месеца.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2364 -: Юли 22, 2015, 09:44:15 am »
Здрасти, Емка и благодаря за картите. Моите може наистина да не отразяват реално ситуацията.
Ами за съжаление положението е сериозно. Страда от т.н  бордерлайн психическо разстройство. В момента се лекува със специалисти в специализирана  клиника, имат най-различни терапии. Но в последно време нещата се влушават, това самата тя го казва, има кризи. В края на август трябва да спре с терапията. По принцип е лечимо, но след най-големите кризи, когато човек се лекува, му трябват едни две години, за да може заболяването да е в рецесия. А момичето е слънчев рак.За съжаление забравих часа на раждане, трябва да я питам някой път и ще  пусна картата. Има стелиум в козирог- луна съвпад нептун и третата планета не съм сигурна коя беше, май сатурн. Стелиума опозира слънцето, в момента и плутон е стъпил върху луната.  ???

Флора, ще ми дадеш ли датата й на раждане и кога се е отключило заболяването? - да се пробвам нумерологично.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2365 -: Юли 22, 2015, 09:52:25 am »
Може ли да прочета и аз анализа на Хепи?  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2366 -: Юли 22, 2015, 10:05:39 am »
Може ли да прочета и аз анализа на Хепи?  :58:

аз против нямам, но решението е на Флора :) - ти знаеш де, но аз да си кажа :)

стига да успея да "измисля" нещо :)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2367 -: Юли 22, 2015, 10:30:18 am »
аз против нямам, но решението е на Флора :) - ти знаеш де, но аз да си кажа :)

стига да успея да "измисля" нещо :)

Хепи, много благодаря.  :58: Ами заболяването се отключи някъде през април. Момичето ми беше колежка, познаваме се от година и нещо. Иначе е много добричка и отзивчива, точно рачешкото излиз на преден план при нея . А иначе се развива още от тийн годините ( това и тя го казва като ретроспекция), но тогава човек не обръща внимение, понеже не е толкова зле и  си мисли, че е просто много емоционален. Всъщност изобщо не бях запозната, че например 2 процента от населението на планетата страдат от него в определен етап от живота. И много , които изобщо не си дават сметка , че го имат, дори да проявяват симптоми. Може би в по-развитите страни хората са по-запознати, понеже се обърща и голямо внимание на психическото здраве, не само на физическото.

А иначе има генетичен фактор, но най-вече според мен семейната среда в детството и след това партньорствата оказват влияние.
Датата е 30.06.1988
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2368 -: Юли 22, 2015, 01:37:01 pm »
Прехвърлям се в темата за нумерология.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2369 -: Юли 23, 2015, 06:22:16 pm »
Как ще си изкарам на събирането утре? Ще черпя колеги по повод обучението ми.
3п - 9ч - СС

Въпреки, че една от колежките ми ме изненада с поведението си - неочаквах, че ще прояви такава злоба, си прекарах повече от чудесно!!! В момента съм щастлива и никой не е в състояние да ми развали кефа.

 :85: :85: :85: :85: :85: :85: :85:

Седмичното ми таро: при разбъркването на тестето изскочи магът, и дръпнах 2ч - РЖ - 8м

Освен събирането с колеги, за да полеем предстоящото ми обучение, покрай една приятелка създадох ново и важно за мен познанство. Надявам се постепенно да премине в приятелство.
« Последна редакция: Юли 24, 2015, 09:41:23 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."