Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644761 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2370 -: Юли 24, 2015, 09:43:15 pm »
Питам за приятелката ми - по нейна молба.  Променил ли си е отношението и приятеля към нея и връзката им: асо жезли - паж чаши - 6ж.
Към момента има ли зарибявка с някое друго девойче? асо пентакли - асо жезли - 10м
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2371 -: Юли 25, 2015, 02:04:15 pm »
По първи въпрос - много жезли, много огън. Но и един заблуден наводнен паж. Да не е горещо общуването им? Да има някакво желание за доказване?

Това момче явно го гори някакъв огън, може и по нея да е. Този паж казва, че има промяна, но може да е за добро. Може да има своите малки тайни, нещо интимно в него, до което тя няма достъп. Чувствата му да са по-дълбоки от показаното. Но чувства - положителни, не чак толкова. Просто има емоция в него. Но по-скоро ще разбере, ако има поход към нов обект.

По втори въпрос - и да е имало нещо, останал е разочарован. Някакво колебание между сигурното и нещо огнено. Тази приятелка има ли земя в картата си?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2372 -: Юли 25, 2015, 07:16:54 pm »
Август месец Е ще вземе ли заплатата, която  му е обещана от шефа?
императрица - 2м - 5м. Според мен, не, ще бъде измамен(5м)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2373 -: Юли 25, 2015, 07:45:34 pm »
Ако получи паричките, ще е след някакъв двубой. Императрицата - някой е обещавал препълнена кошница, богатства, голяма благодат. Двойка мечове - дошло време да размисли, две положения, останал насаме и му досвидяло явно. И притеснения, че паричките няма да са според договорката. 5 мечове - може и да сполучи, но няма да е доволен от себе си, нито от методите, с които ще осъществи начинанието. Да, може и измамен, някой друг да вземе паричките.
Този шеф не иска да го губи ли? Но и не може да плати? Води дипломатични преговори, докато номерата минават. А после - какво стане.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2374 -: Юли 26, 2015, 12:12:01 pm »
Витхце, и месечно ще направим. Моето пътуване - обвито в загадки.  :08: Кога ще се състои, каква ще е дестинацията. Принципно си купих нова феерична рокля с красива подплата в лилаво. Плюс други парцалки. Да видим дали ще ги разхождам. Или ще щрапам по планините. Или ще се грижа за болни и възрастни.  :(

За месец може да ти направя голяма астрологична подредба, ако си навита.

Сега изпълвам заявката за седмично таро на Павла.

За нея изтеглих тези карти:


           Справедливостта                          Паж чаши                           Асо чаши




Павла, много любовно, много чувствено.  :58: Много венерино...
Къде ти транзитира Венера в момента? И в кои домове се намират Везни?

Имаш своите дилеми, бориш се между изкушението и чистотата. От едната страна греховни мисли, от другата страна се опитваш да запазиш някакво приличие. Време за колебание, но и искреност пред самата теб. Да няма възрастен или мъдър човек, който се опитва да ти дава съвети, да те съблюдава, да се опитваш да му угодиш?
Съдбата ще ти даде каквото заслужаваш, но не забравяй да протегнеш ръка, за да го получиш.
А тя май иска да ти донесе нов мъж, ново чувство, нещо съвсем в зародиш. Задава се промяна в чувствата, може да има скрити и дълбоки такива. Чакай вест/писмо/съобщение. Може и с леко еротичен намек.
Това ще ти донесе надежди, ще си окрилена за новите емоции. Създавай, твори - красота.

Секс - с кондоми. Много фертилност.

Отиди в някой храм, на свято място. Опрости се, време за теб и признание на чувствата. Поискай благословия от Силата.

А после се събери с приятелки или семейството, жените около теб. И сподели за преживяванията си.  :-* Ябълки, изкушения - нека бъде!  :58:

Ще младееш по дух, ще се чувстваш като новобранец в чувствата.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2375 -: Юли 26, 2015, 12:43:00 pm »
Благодаря  мила Емма много хубаво , много мечтано , много ми се иска да се случи!!!
В момента Венера ми транзитира през 10 дом, а везни ми у12дом и може би  и АС. За съжаление АС ми не е ясен везни или скорпион.
Прекрасен , усмихнат, хармоничен неделен ден ви пожелавам!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2376 -: Юли 26, 2015, 01:11:12 pm »
Феерични рокли с миниум бельо(без). Размечтах се.  :72: И една копринена и възкъса си купих, малко хипстърска, но има коланче под гърдите, със семафорни големи разцъфнали божури. И най-любимото ми откритие е една черна рокля на бели точки. Обичаме точки. Това е част от наказанието към седмодомието ми. Всяко прегрешение се заплаща с нещата, които най-много мрази - да дава пари за козметика и дрехи. Тези женствени неща го бодват право с сърцето. Може да пръсне двойна и тройна сума за някоя простотия и няма да му свидят. Но чуе ли женските неща, и 1 лев му се вижда много.  :012: Но... издънкаджия. Да не забравяме, че и аз се дъня. И заплащам също за издънките си - с отлежали и скъпи.  :012: :012: :012:  :85: Не е лесно да сте се наплутонили синастрично.
А планинските травми - голяма работа. И какви вирчета има високо в планините... Само за опорочаване.

Размечтах се, разписах се. А уж ти тегля седмично таро.

Ето го и него:


          Четворка жезли                       Девятка чаши                        Десятка мечове




Витхце, как е семейството? Какво се случва с родител?
Да не предвиждаш някакъв път, пътуване?

Ще си отдадена на женските неща, може и свързани със семейството, един от родителите. Предполагам, че ще помагаш на жените от рода за нещо. Може другите да се забавляват или да ти се виждат прекалено несериозни. А ти да си настроена грижовно, да обгрижваш. Не забравяй да се прочистиш. Твой дом, твоя крепост - така ли се чувстваш? Искаш същността ти да остане скрита между стени, сложила си някакви бариери. А на входа - охрана, не допускаш всеки. Дълбоко в себе си имаш нужда да отдаваш внимание и грижа за беззащитните. Сподели емоциите си с някой приятел или по-възрастен човек.
Седмицата ще започне добре, но дали ще завърши така? Може да се почувстваш обидена от някой, да чуеш лоша дума, да ти се струва, че си загубила надежда, някаква мечта си отива. Внимавай кой допускаш до интимния си свят. Може да се окаже бясно куче. С тяло на бог, с приключенски дух. Но душата му да е почернена.

Накрая - промени в теб, но в дълбоките пластове. Ще се чувстваш като наивница - за добро и лошо.  :38: Ще чакаш/ме новини. Може да събудят младежкото в теб.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2377 -: Юли 26, 2015, 01:21:43 pm »
Благодаря  мила Емма много хубаво , много мечтано , много ми се иска да се случи!!!
В момента Венера ми транзитира през 10 дом, а везни ми у12дом и може би  и АС. За съжаление АС ми не е ясен везни или скорпион.
Прекрасен , усмихнат, хармоничен неделен ден ви пожелавам!

Павла, аз казвам Везни.  :38: :58: Пък кой знае, може би да съм усетила.

Нека и за теб е красиво и лежерно. И емоционално през новата седмица!  :58:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2378 -: Юли 26, 2015, 01:39:38 pm »
Изтеглих и за себе си седмично таро.

            Умереността                             Крал мечове                         Десятка жезли




Така като гледам, и тази седмица ще трябва да държа положението в хармония, да балансирам между хиляда и триста ангажимента. Да се правя на мъжко момиче, да съм много акуратна в мислите, подредена, да действам разумно. И пак ще се нагърбя с много ангажименти. Пф... Няма почивка за мен и тази седмица.  ???

Но последната карта в колодата

       Кралица чаши



Пък много ми се иска да съм нея. Тя май ме отразява много точно. Когато съм извън ангажиментите, ми е чувствено, творческо, лирично на душичката.

Други предложения по седмичното ми таро?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2379 -: Юли 26, 2015, 02:03:38 pm »
Направих ти месечна голяма подредба. Нея я търси в темата за практика.  :08: :-* Всеки миг почвам да тълкувам.

И аз казвам освещаване на роклетата. Свекървето малко се освести. Добре е, че имаме няколко лекари приятели, които са в бойна готовност да я възраждат/възкръсват. Но колко ли ще се закрепи...  ??? Оф. Телешка глава инатлива. Трябва със закон да се позволява на хората да си отнемат живот, ако усещат, че са в тежест на другите. Аз ще се давя, ако стана в тежест на семейството си. Като знам каква е болка и мъчение... Така е по-доблестно. Какво да си държа нищожната нишка на живота, ако е на път да се скъса. Айде, може и без мен.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2380 -: Юли 26, 2015, 04:23:56 pm »
Емма, ще може ли едно таро и за мен? Въпросът ми е "ще завърша ли успешно първи семестър?"
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2381 -: Юли 26, 2015, 06:42:01 pm »
Скорпионче, за теб изтеглих тези карти:

           Десятка чаши                         Тройка жезли                       Петица жезли



Задълженията в семейството също ще са актуални. Но ще ти носят радост, щастие. Подкрепа от близките ти. Сега си емоционална от новото начало в ученето, много ентусиазъм и сякаш виждаш мечтите си да се реализират. Все едно много пътища има пред теб - интересен хоризонт с обещания за пътувания. Но победата няма да е лека, ще имаш своите борби и конкуренция, желание за доказване в колектива, за печелене на призовото място. Все пак си мисля, че ще свърши успешно за теб. Но не и без дейното ти участие и борба да останеш там. Понякога ще ходиш по ръба, ще има хора срещу теб, но ще успееш да преминеш.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2382 -: Юли 26, 2015, 06:58:47 pm »
Скорпионче, за теб изтеглих тези карти:

           Десятка чаши                         Тройка жезли                       Петица жезли


Задълженията в семейството също ще са актуални. Но ще ти носят радост, щастие. Подкрепа от близките ти. Сега си емоционална от новото начало в ученето, много ентусиазъм и сякаш виждаш мечтите си да се реализират.

Емма, отново ме оставяш без думи!!!! Точно подкрепата на семейството ми дава увереност, но и ентусиазмът ми е голям.  :012: Като дете пред сладкарница съм в момента.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2383 -: Юли 26, 2015, 07:06:46 pm »
Това казват картите, Скорпионче.  :38: Аз превеждам.

Благодаря ти, мила си с мен.  :38: :58: :-*
Орисвам те на цветна нощ!  :58:  :57: Хайде, отивам в банята, че стана много горещо на усет.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2384 -: Юли 26, 2015, 07:23:47 pm »
Весо, с алко закъснение, но вчера се прибрах късно и в главата и нямаше мир.

Изтеглих ти за седицата тези карти:

           Двойка чаши                           Слънцето                           Осмица мечове



Някаква любов и съюз ще са ти трепетни. Имаш нужда и желаеш да ти е цветно, да опознаваш някой, да направиш съюз. Проявяваш детска добродушност, но и малко наивност. Сякаш имаш чисти помисли. Стремиш се към лекота - да ти е весело на душата, ефирно. Да няма някой замесен с лъвски акцент из картата си? На Двойка чаши има герб с Лъв над двойката. И Слънцето ми е много лъвска карта. Някой или ти може да се стреми към власт, да надене короната, да му се чува думата. Но имаш своите задръжки, сякаш си сляп за ситуацията. Чувстваш се ато завързан.
Ако се справиш със страховете и ограниченията си, може да изпиташ чувства, усещане на задоволство, да иаш добър късмет. Родила ти се е идея и я гледаш като дете - внимателен си.

Стреми се да си задържиш малко ресурси за черни дни. Ако сега имаш повече материални/духовни ресурси, не ги изразходвай до дупка.  :58:
Нищо лошо не се случи през тази седмица, но се бях депресирал много и не знаех какво да правя.
По картите за здравето на майка ми - засега е добре или поне така казва.