Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645598 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2415 -: Юли 31, 2015, 06:25:49 pm »
Емс тя си е високопоставена и има доста връзки. Не знам на мен ми се стори доста заблеяна и най-вероятно изобщо не ме помни  :012:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2416 -: Юли 31, 2015, 06:34:04 pm »


Може ли да те помоля за карти за август? :)


Много любовни карти ти изтеглих за месец август, Мирабелка.


              Слънцето                              Крал мечове                           Влюбените



Този месец може да ти е важен. Ще ти се иска да се отдадеш на хубавини, да блестиш сред останалите. Месец за удоволствия. Пред теб - изкушения. Може и сама да ги привличаш с поведението си - феерични тоалети, детска наивност в усмивките. Ще ти се иска да се появяваш като Кралица на всички събирания - с бляскавина, да си забележима. Отиди на плаж, развей някой прозрачен шал около себе си, поглези се. Току някой Крал се залепи за теб. Някой с будна мисъл, който говори осъзнато, думата му се чува, респектира те. Хайде, може да е синеок.  :-* Да не препускат пеперуди в стомаха ти, Мирабелка? Нека хубавите емоции са с теб. Може да има моменти на избор, две възможности. Но май ще тръгнеш по нов път, който ще ти донесе успехи. Нов поход, шумен, с фанфари, където ще си победителка.
Виж приятелите какво ще ти предложат. Може от там да се появи връзката с краля.
Сега ти се е паднало да блестиш и напредваш. Запази част от активите си за времена, в които няма да е толкова благоприятно за теб.
Играеш ли на игри? Пробвай се, може да спечелиш - тото, томболи.  :38:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2417 -: Юли 31, 2015, 06:34:14 pm »
На мен ми се струва стисната и затова няма да се обади. Дано греша!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2418 -: Август 02, 2015, 09:30:35 am »
Миналата седмица с тарото не сме се чували.  :57:
Ще пробвам тази вечер с ново таро, пък дано е по-точно.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2419 -: Август 02, 2015, 08:07:34 pm »
Флорка, с малко закъснение ти тегля картите за месеца. Но си чаках моето просветление и усет.  :-*

Изтеглих ти тези карти:


               Силата                                      Дяволът                            Осмица жезли



Имаш ли близък човек, който има здравословни проблеми? Да не ти се наложи да го посетиш неочаквано?

Май има някакво изкушение около теб. Опитваш се да не му се отдаваш, сложила си преграда, правиш се на много силна. Сякаш криеш своята чувственост и женственост  с маска на много борбена жена.  :38: Каквото и да е, ще мине. Ще те направи по-силна. Чисто любопитство - дали на 8 юли ще ти се случи нещо запомнящо се? Ако може да проследиш.  :08:
Големи страсти, голямо желание за нещо, което може да пипнеш, видиш, усетиш, изживееш. Може силно да те изгаря това желание. Дали ще има някакви намеци за еротика в комуникацията или вестите с другите?
Може би нещо толкова силно те е въвлякло, някакъв водовъртеж те е засмукал от желания, че ще те накара да направиш пътуване - реално, духовно, мисловно. Бърза промяна, желание за действие, може и задоволяване на нещо съвсем първично в теб - да си угодиш материално.
Не се притеснявай да се отдадеш на тези страсти. Сега може да си жената от Силата. Но ще станеш онази чувствена и емоционална жена, грижовна, приемаща, прегръщаща.
Месец на емоции, страсти - може да има и по-неприятни новини. Неприятни пътешествия. Но и желание за охолство.

Страсти имаше, но не по 7-ми и 5-ти.  :012: Повече ежедневни, досадни , на моменти и бюрократични. Следях специлано за 8ми- освен , че една приятелка имаше рд, на него ден са ми пратили едно писмо, което ме засяга сега до голяма степен ( демек новини).  :012: Пътешествия имаше, не толкова далечни. Но не бяха и неприятни, а точно обратното . В последните 10 дни на месеца- много положителни страсти. Преди това- тук-таме нерви и неприятности, леки не толкова положителни страсти. По едно време дори и досада се появи, леко летаргия от тоя слаб марс ( като бше в 12-ти дом).

Ема, ако ти стане "тарово" :), може ли да ми изтеглиш и за август?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2420 -: Август 02, 2015, 10:32:19 pm »
Може таро, Флорка. Ако тази нощ не ми стане магично, другата ще се настройвам.  :58:

Витхце, не знам дали беше чичко Ал. Или чичко Напрежение. Големи офанзиви имаше около мен. Сега ме е налегнал един дебилизъм. Уж пътуване глася, а един парцал не съм наредила. И имам висящи хиляда ангажимента.  :012: А спокойствието се засилва.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2421 -: Август 02, 2015, 10:53:03 pm »
Може, може.  :58:

Сещам се за един поп, който все така отговаряше - може, може. Питаш го позволено ли е това, онова - всичко позволено.
Шантава работа.  :012: Не помня повод на срещата, но след нея със седмодомието се спогледахме и негласно разбрахме, че сме попаднали на грешното отче.  :85:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2422 -: Август 03, 2015, 05:59:17 pm »
Тази година ще ходим ли на море със семейството ми?
Докато бърках изпадна светът, и дръпнах 4ч - 8ч - 5м. На мен въобще не ми се ходи, ама половинката само мрънка... :lol_hitting: То и по тези карти не мисля че ще ходим.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2423 -: Август 03, 2015, 06:04:03 pm »
Тази година ще ходим ли на море със семейството ми?
Докато бърках изпадна светът, и дръпнах 4ч - 8ч - 5м. На мен въобще не ми се ходи, ама половинката само мрънка... :lol_hitting: То и по тези карти не мисля че ще ходим.

Личи си, че хич не ти се ходи  :012: И според мен няма да стане - и да има планове, ще пропадне в посления момент  :)
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2424 -: Август 04, 2015, 09:07:46 am »

Като опънеш шатра, моля ново таро  :cheer:

Витхце, с малко закъснение за седмичното таро. Но от сърце.  :08:
Изгтеглих ти:

          Паж Жезли                            Шестица чаши                         Смъртта



Да не чакаш някакво съобщение? Нещо от миналото гори, тлее, може и да е свързано с по-възрастен мъж/човек. Може да се събуди желание за някакво ново начало. Или позабравено такова. Но ще ти се иска да действаш, да си активна. Може да искаш да се разнообразиш, да направиш нещо различно. Твърде вероятно да е свързано с детски радости - да проявяваш детска наивност. Или да залитнеш към спомени от миналото. Нека не носят носталгични чувства. Радвай се на емоциите си. С мярка. За да не се тръшнеш "болна" заради спомените. Ще ти се иска да си като децата - обгрижвана.
Имаш ли желание за затвориш някаква страница от миналото? Радвай се на хубавините и се пази от болести.
Възможно е да имаш прекалено много възможности пред себе си, което да те разконцетрира. Трудни избори. Избери със сърцето, това е вярното.
Огледай и прецени кой ти мисли доброто. Тези, които много грижи полагат, може и да го правят с цел да те отстранят от играта.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2425 -: Август 04, 2015, 09:11:24 am »
Чакам важно обаждане до края на септември за работа от една жена. Питах картите дали ще се обади?
ц.4п/8п+Луна+КП


имам чувството, че картите показват, че се го направи, но дали вече няма да съм започнала друга работа?  :017:
според мен ще се обади

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2426 -: Август 04, 2015, 09:13:49 am »
Тази година ще ходим ли на море със семейството ми?
Докато бърках изпадна светът, и дръпнах 4ч - 8ч - 5м. На мен въобще не ми се ходи, ама половинката само мрънка... :lol_hitting: То и по тези карти не мисля че ще ходим.
някой ще се отстъпи, но не знам кой. ще е пирова победа, обаче.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2427 -: Август 04, 2015, 09:22:57 am »

Ема, ако ти стане "тарово" :), може ли да ми изтеглиш и за август?


Флорка, писмото от 8-ми изисква ли от теб да проявиш сила?
А иначе сега съм малко изненадана от картите. След толкова много тегления и размесване...

            Силата                                          Дяволът                                Четворка жезли

   

Явно ще има повтаряемост в ситуациите от изминал месец. Тенденцията е подобна. Ще ти се иска да извършиш нещо, ще си изпълнена с огън за него. Но може да ти се налага да си дипломатична или да не се впускаш в ситуациите необмислено.
По-скоро събери своите козове, силните си позиции и действай изведнъж.
Да няма някоя женска фигура около теб/в семейството, която да се опитва да командва? Ако има човек/жена от рода, семейството, може да не е изцяло с чисти намерения, да е водена от желание за налагане.
При теб може в дълбочина да ври и кипи, силни страсти, желание за материални постижения. Използвай правилно своите умения. В теб има сила да постигаш резултати, но нека не ги използваш първично и необмислено.

Очакваш ли семено събиране? Или някакво празненство. Ако се лее много алкохол, внимавай как го употреябяваш.

Хайде, орисвам те на подвизи. Ще тръгнеш към победа, но ще ти се иска повече хора да чуят за твой успех. Заслужена награда.  :38:

Има ли мъж, който носи вестите при теб? Любопитство.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2428 -: Август 04, 2015, 09:35:23 am »
Emma, може ли да те помоля да изтеглиш и за мен за август

Розичка, при теб май е динамично?

Изтеглих ти тези карти:


       Рицар мечове                    Седмица пентакли                   Седмица жезли


 

При теб идеали, в главата ти има мисли за някаква справедливост. Може би търсиш такава за себе си и си склонна да влизаш в битки, за да защитиш идеите си. Може да си се разгневила от нечия несправедливост, което да те подтиква да се бориш. Активност от твоя страна. Свързано ли е с пари/материално, с нечестност от някой, който иска да те ощети?
За теб сякаш са важни принципите, не толкова материалното като резултат, дори то да е в основата на битките.
Може да стигнеш прекалено далече, за да се защитиш. Да излезеш от образ, който ти е присъщ. Не забравяй, че около лошото може да се е скрило и добро - не "режи" всичко, защото може да загубиш нещо.
Все пак ще имаш своите малки победи, което ще ти донесе мигове на спокойствие, да се наслаждаваш на наличното. Но по-скоро има време до изход на войната, която си повела. Все още има какво да преборваш, чужда съпротива. Може да има изпитания пред теб, които са поставени от други хора. Ще се справиш, дори да вървиш по опасна пътека. Но дали си струва?
Сякаш ще избереш да има споразуение с другите. Но това може да наруши твой ред, да не ти е много изгодно.
Или да доведе до промени, които налагат късане на връзки със старото - не и без разочарование.

Успех, в теб има кураж. Само не се страхувай от предстоящото.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2429 -: Август 04, 2015, 09:46:08 am »
Витхце, никакъв багаж не съм стегнала.  :012: До последно ще съм в бойна стъпка. Утре имам и важна работа, сделка. Иначе интересна елекция ми се получи. Тъй като не зависи само от мен, нямах време да зяпам карти. Но избран от другите час за срещата/сделката е много... шантав. Асц на елекцията в точен съвпад с моето к8. И ред други неща. У2 на елекцията е Венера, малко ми е притеснено, че е ретро, но става дума за завършване на сделка от миналото, тоест, не е нещо ново. Квото стане. Да, де. За пари става дума. Заради това у2 ми беше важно.
Ще хвърча до последно по задачи - на разстояние по-малко от 80-100 км една от друга няма.  :57: Погледнах лунарната си карта, лун.К3 в съвпад с наталното ми слънце. А упр на лун.К3 на лун. Асц.
Явно заради това толкова пътувам на къси разстояния. Кога ще правя багаж - нинам.
По-скоро ще сложа в центъра на стаята една отворена пътна чанта и ще помоля всеки желаещ парцал, който иска да ходи на почивка, да влезе вътре. Ще съм любезна.

Ако съм пропуснала някой с тарото - да пише с големи и цветни буквички, че съм кьорава.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.