Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644779 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2505 -: Август 17, 2015, 10:19:57 pm »
Преди три дена започнахме с тях, Папи. Подобрението е минимално. Изчезна температурата и гаденето. Но отпадналост и другите екстри са си тук. Уф...  :(
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2506 -: Август 19, 2015, 01:51:08 pm »
Емс, оправяйте се и двамата  :38: И се радвайте на моренце  :-*

Витхце, радваме се на дома. Снощи се прибрахме. Не намерихме смисъл да боледуваме в хотел. С този успех можем и у дома.
Единствено на мой тати подметнахме, че се прибираме. Всички останали бяха неприятно изненадани.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2507 -: Август 19, 2015, 02:41:34 pm »
Картите таро по Нептун ли са?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2508 -: Август 19, 2015, 08:55:50 pm »
Преди няколко нощи сънувах човека, за когото преди ви надувах главите. Определено  продължих напред, но не ми харесва да ми се появява в сънищата, стресирам се така. Та какво иска да ми полаже този сън?ц.6м/ДЧ+ДЩ+6копия- а така коя сега е Дама чаши, коя щитове  :012: 6м си е продължаването напред, но 6к по принцип си показва завръщане. Не знам тотално се оплетох  май :012:


Така тук се оказа, че момкото се занимава с една мацка  :012:  Вече започнах да му сънувам бъдещите изгори, което ме забавлява  ;D

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2509 -: Август 19, 2015, 08:59:59 pm »
Преди месец сънувах едно момче, първата ми любов и ето какво изтеглих
ц.ДЧ/ПМ+6щ+ПП
разбрах, че се е обвързал сериозно  :012: Големи сънища, голямо нещо  :012:

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2510 -: Август 20, 2015, 08:32:30 am »
Картите таро по Нептун ли са?
::) добър въпрос. бих ги свързала с 9,4 и 12ти дом

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2511 -: Август 20, 2015, 05:38:05 pm »
изтрито
« Последна редакция: Август 20, 2015, 10:46:10 pm от Happy58 »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2512 -: Август 20, 2015, 05:40:09 pm »
Той изглежда ли способен да разреши здравословния и проблем?  :08:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2513 -: Август 20, 2015, 05:43:59 pm »
изтрито
« Последна редакция: Август 20, 2015, 10:46:41 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2514 -: Август 20, 2015, 06:21:50 pm »

Днес заведох моя лечител при маман.
Това някакъв знахар ли е, шаман ли е? Как познава, че няма онкологичен проблем без биопсия?

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2515 -: Август 20, 2015, 06:39:14 pm »
изтрито
« Последна редакция: Август 20, 2015, 10:47:21 pm от Happy58 »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2516 -: Август 20, 2015, 07:54:46 pm »
какво значение има - така или иначе нито един лекар дотук не успя да каже нещо смислено.

Други ме питат - как можеш да вярваш на астрологията .... ама като ти прочетох прочита на хорара за възможността от нова процедура за теглене на вода и се изръчках да направя този преглед. Какво ... да се съмнявам в способността ти за четене на хорари (а също и на другите, но ти ме питаш), защото за половината свят това е глупост?
Разбира се, че трябва да се съмняваш- колко пъти съм давала грешни отговори? Значение има ако е сериозна болест, за която е нужно да бъде открита навреме от лекари специалисти- те трябва да поставят диагнозата, а не да разчиташ на любители астролози и лечители.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2517 -: Август 22, 2015, 10:14:31 am »
Витхце, добро утро.  :58: За мен е прекрасно. Поетично ми е от няколко дена. А днес почерпих утрото си и с кафенце, което толкова бленувах. Какво му трябва на човек - малко кафе и усмивки.  :08: :58:

Голямо таро ти изтеглих - партньорска подредба. Много интересно се получи.


           Шестица мечове                       Рицар мечове                         Глупакът                          Тройка жезли




Ти си представена от Шестица мечове. Много вода - много чувства. Трябва да забравиш за миналото, тръгнала си по нов път. Но ще преминеш през всичките си чувства, за да намериш посоката. Нещо се е зародило, жената държи детенце. И го пазиш, може би прекалено силно се вкопчваш там. Опитваш се да го съхраниш от бурите. Предстои ти пътуване към себе си - ще е чувствено, емоционално, много палитри сетивност. Може да с налага да забравиш за миналите подходи в любовта, това е ново пътешествие. И в отношенията си там прояви нов подход, нека миналото си остане зад гърба ти.

Той е представен от този шеметен Рицар мечове - луда глава, по някакъв начин се бори с нещата, които смята за неправилни. Може лесно да се въвлича в някакви каузи, ако му се струват достойни и справедливи. Да няма професия или дейност, която е свързана с борба срещу нещо нередно? Обича да довършва започнатото, може по-често да е в опозиция на другите, но е така от убежденията си. Да няма някоя планета в Телец? Може да се опита да премахе от теб лошото. Виж на какъв поход срещу ламята е тръгнал този рицар.

Отношенията ви в момента са представени от Глупакът - все още в началото, необременени от лошото, има една наивност и радост от срещите. Забавлявате се на всичко, което ви се предостави като емоция. Но и малко не следите за камъчетата, които могат да ви спънат. Отидете на концерт, послушайте музика, радвайте се на новото начало. Дори и наивно, няма тежест между вас.

Отношенията ви като развитие са представени от Тройка жезли - огън и жупел, но и нови възможности, съвместно пътуване, нови хоризонти. Пред вас пътуване в открито море - пътуване в емоции. Пред вас възможности много, ще чакате резултатите от тях. Все още в началото на своето пътешествие, когато всичко изглежда розово и възможно. Но плуването в открито море може да е съчетано с някоя друга буря. Това да не те плаши. За мен е хубава карта, нещо се е зародило и сега ще дава своите плодове.

Не се вкопчвай прекомерно в рационалното - око да види, ръка да пипне. Понякога любовта не изисква рационални доказателства.  :38: Може тази връзка да бъде сигурна и нкак да се отдадете на тази сигурност. По различни причини - удобство, пуснати по течението.  :-*


Според мен този мъж тепърва започва да мисли. Очаква го някаква промяна.  :38: Силата е в него.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2518 -: Август 22, 2015, 12:46:42 pm »
Набедих го за телешко заради рицар. Св. Георги - май месец - телец.  :08:

Радвай се на любовта. Да се влюбиш не е лесно, Витхце. Да имаш връзки може с всеки. Но любовта е друго.  :-*
Не винаги е лесна. Но и никой не е обещавал да е такава.  :58:

Агресивен подход - вярно е добре описан от онзи шеметен рицар.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2519 -: Август 22, 2015, 01:57:56 pm »
Уич внимавай с този рицар,, че е доста сприхав и има склонност да се държи арогантно и да си прикрива чувствата. Не е от тези дето ще ти се обясняват в любов.