Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644846 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2520 -: Август 22, 2015, 02:23:24 pm »
Уич търпение му е майката, доста време ще отнеме докато ти покаже чувствата си, довери се на интуицията си. Не му се връзвай много на арогантното поведение, това е само маска. Говоря ти тези неща, защото и аз съм наказана с такъв стелиум  :012:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2521 -: Август 22, 2015, 03:26:20 pm »
Може за август.

Изтеглих ти тези карти:

         Четворка чаши                      Асо пентакли                      Двойка пентакли




Този месец ще е малко двойнствен за теб - между емоции и разум. Какво иска сърцето, а какво казва главата? Май искат различни неща, а ти се чудиш на кое да угодиш. И е време да се рестартираш, да си дадеш малко почивка, да премислиш. Виж какво притежаваш като наличност, обмисли го трезво. И не тъгувай за нещата, които нямаш. И те ще дойдат, но на по-късен етап. Може някой от външната среда да се опита да ти вмени емоция, което да не ти е особено по вкуса, да не ти е изгодно. Не се сърди, приеми чуждата помощ, ако ще ти е полезна. Дълбоко в себе си може да ти се иска да направиш нещо много рисковано, да действаш припряно и прибързано за нещо. Но дали си струва да рискуваш?
Ако подредиш приоритетите си, ще имаш шанс да тръгнеш по път, който ти носи стабилност. Време за поставяне на ново начало, което да ти носи просперитет. С новото ще дойдат и повече задължения, между които ще трябва да балансираш. Търси средината. Нека не ощетяваш нещо за сметка на друго.
Все пак ще се справиш, но може да има и малки разочарования. Дошли от пилеене на енергия на прекалено много места. Ще забравиш кое си е струвало.

Орисвам те на ново начало, работа или дейност, която да ти носи парички.  :08: :58:

Да през месеца имах голяма борба между разума и сърцето, в крайна сметка си послушах разума, аз и без това друго не знам  :012: Чувствах, че си пилея енергията за безсмислени неща, търсих отговори. Съдбата ми даде знаци, които отдавна търсих. Имаше период и на депресия и сълзи по 4ч, но добре, че бързо минават тия периоди  :012:

Емс ако може и за септември, че ми е  важен месеца  :-*

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2522 -: Август 23, 2015, 07:26:00 am »
Развитие на любовни взаимоотношения до три месеца: паж пентакли - тройка пентакли - справедливостта.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2523 -: Август 23, 2015, 07:49:52 am »
Развитие на любовни взаимоотношения до три месеца: паж пентакли - тройка пентакли - справедливостта.

Мисля, че ще има раздяла тук.

Djovana

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 4
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2524 -: Август 23, 2015, 08:32:00 am »
Добро утро,
много моля за карти и коментар от който има време и желание на въпрос:
Аз  и той ще живем ли заедно до 3 месеца?
 :58: :) :58:
Благодаря!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2525 -: Август 23, 2015, 01:11:12 pm »
Аз ще се включа довечера с тарото. На Витхце и Джована. Ако има и други желаещи да хвърлят таро, неко го направят. За да не превземам темата.

Тренди, ще ти изтегля и месечно таро, но има още малко време до началото на новия месец. Няма да те пропусна.  :-*
Хайде, пия кафето и отивам да чипкам колата. Че голяма мизерия, пълен ужас. От днес има разпиляна и захар...
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2526 -: Август 23, 2015, 01:14:53 pm »
Добро утро,
много моля за карти и коментар от който има време и желание на въпрос:
Аз  и той ще живем ли заедно до 3 месеца?
 :58: :) :58:
Благодаря!

ц.РМ/Сила+Жрец+3ч


честно казано раздвоена съм, явно в миналото сте имали големи препятствия/трудности, сега сте ги изгладили май, по-скоро виждам от време на време да сте заедно. От различни градове ли сте? Питам, за да си обясня една от картата

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2527 -: Август 23, 2015, 02:27:58 pm »
Това с колата не ми се получи. Но пък друга работа свърших. Да, според моето седмодомие е като столова. Превоз на деца=столова. Имат заскладени и прибори.
По-добре захар. А можеше да е нещо по-лошо, историята помни и по-кошмарни и миризливи случаи.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2528 -: Август 23, 2015, 06:35:49 pm »
Въпросче: как си теглите тарото тук онлайн?
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2529 -: Август 23, 2015, 06:54:11 pm »
Вземаш колодата, месиш според усет и разбиранията си, наричаш си човек, за който ще теглиш, мислиш си какво те пита. И теглиш.
Аз така правя.
Онлайн от сайт ми се вижда малко без смисъл.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2530 -: Август 23, 2015, 07:02:54 pm »
Емка, аз имах предвид как поствате тук картинките на картите? Дали във форума има такава опция за теглене на таро  :)
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2531 -: Август 23, 2015, 07:05:59 pm »
Аз си ги качвам в editor.mantike.pro. Там има разнообразие от колоди и е доста удобен сайт.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2532 -: Август 23, 2015, 07:09:43 pm »
Моите карти си имат сайт, в който има картинките на всичките. Аз от него си ги крадвам, за да визуализирам.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2533 -: Август 24, 2015, 12:39:29 am »
Хотлинкваме :012: Примерно картинките от http://www.tarotlore.com/tarot-cards/:


Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2534 -: Август 24, 2015, 08:34:44 am »
Аз като виден тароманиак не мога да пропусна ново седмично  :012: Докато не й писне на Емата от мен  :012: :engel016:
Ама тя добричка магьосница  :-*

Добро утро, Витхце.
Новото седмично таро с голяма важност. виж какво изтеглих.

                Дяволът                           Крал мечове                        Висшият жрец




Да не чакаш някакво писмо, което да те разпали/разгневи/накара да мислиш за изкушенията на живота? В теб има желания, големи желания. Нещо изкусително ще те омайва. Но каквото е трудно в теб, трябва сама да го бориш. Може да си поставена в ситуация, в която вътрешо ще гориш и всичките ти дяволи ще са на бунт, но външно трябва да държиш на положението си, да си акуратна в мислите. Нека тогава не нараниш някой с много остри думи, мери приказките. Запази си мястото на трона с идеи и увереност, която демонстрираш. В себе си имаш мъдростта и умението да водиш другите. Сега му е времето да създадеш ред в някоя хаосна ситуация. С разум и добре премерена стратегия. Пак подсказки да забравиш миналото. Накрая трябва да се отдадеш на своите мисли, да откриеш вътрешен покой.

Хрумва ми, че може да си разкъсана с дяволски мисли между двама мъже, две ситуации. От едната страна разум, от другата страна вярата. Ти ще кажеш имаме ли такива мъже наоколо - един добър стратег и един духовен мъж, малко затворен в себе си и вярванията си.

Може да поемеш по рационален път, но и там ще има какво да учиш и събираш.

Скрити страсти в теб.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.