Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644331 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2610 -: Септември 08, 2015, 09:14:31 am »
Как ще мине първият ми ден в университета? ДП - 6меча - обесеният

"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2611 -: Септември 08, 2015, 09:57:47 am »
а ти била ли се вече в университет? изглежда, че няма да има нещо ново. 6м тук по-скоро го свързвам ссъ събиране с колеги или самите лекции

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2612 -: Септември 08, 2015, 10:11:36 am »
Скорпионче, аз мисля, че ще мине добре!
Но ще усетиш, че учението ще изисква да посветиш голяма част от времето си, ще усетиш стагнация от страна на университета, няма да има много свободна воля (Обесения).

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2613 -: Септември 08, 2015, 11:55:50 am »
Утре съм на интервю за работа. Ще започна ли там работа?
ц.10ж/6м+4п+ДМ


шансовете не са добри и мисля, че няма да започна. 4п не ми харесва тук, няма да бъда удовлетворена

Така следобед съм на обучение и другата седмица май ще ми пуснат договор. Собственикът ме хареса и беше супер откровен. Хич няма да ми е лесно, даже напротив, има към мен големи изисквания, но се надявам да се справя. Стрелец е и иска голямо движение, пък с моя кози стелиум малко зор ще стане  ;D

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2614 -: Септември 08, 2015, 02:36:28 pm »
От вчера се чудя по един въпрос. Искам да се запиша на  един  курс, но имам две възможностии  не знам коя  да избера. Ще изтегля карти и за двата, ако може да кажете как ви се струват. Да избера един вид този, който повече ще ми хареса и няма да се разочаровам. Или пък да не избирам никой.  :012:

За първата възможност
рицар пентакли, рицар жезли и 8 пентакли

Втората възможност
10 меча, силата, императрицата
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2615 -: Септември 08, 2015, 02:38:31 pm »
От вчера се чудя по един въпрос. Искам да се запиша на  един  курс, но имам две възможностии  не знам коя  да избера. Ще изтегля карти и за двата, ако може да кажете как ви се струват. Да избера един вид този, който повече ще ми хареса и няма да се разочаровам. Или пък да не избирам никой.  :012:

За първата възможност
рицар пентакли, рицар жезли и 8 пентакли

Втората възможност
10 меча, силата, императрицата

Като че си се отказала от втората възможност? Според мен избери първата.  :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2616 -: Септември 08, 2015, 02:42:56 pm »
Като че си се отказала от втората възможност? Според мен избери първата.  :)
Мерси много.  Ами , честно казано повече ме влечеше втората.  :) Към първата имам по-големи резерви, но знам ли. Макар че имаше един друг, който по- добре ми пасваше като час и времетраене , но вече няма места там.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2617 -: Септември 08, 2015, 02:44:41 pm »
Флора, послушай вътрешния си глас!  :)
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2618 -: Септември 08, 2015, 02:53:51 pm »
Флора, послушай вътрешния си глас!  :)
В 99 процента от случаите правя така. В другия един процент после съжалявам. Обаче картите ме поразколебаха.  :012: Този мерк във везни не ми допада никак. За всяко нещо едно чудене, овенът в мен взе да  откача.  :29: :012:
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2619 -: Септември 08, 2015, 03:05:53 pm »
Флорка, при първата възможост може да идеализираш малко повече ситуацията. Но ще научиш нещо перспективно.

Втората възможност много големи аркани. Няма да ти е лесно там. Може да имаш и огорчение някакво. Но от това място ще се научиш да се справяш с всяка ситуация. И да показваш повечко женственост - да вървиш напред с женското в себе си, не само с боец в теб.

Личи си, че втората възможност повече ти харесва, заради големите аркани. Очакваш нещо по-голямо там може би.

Първата ти се вижда сигурно по-практична. Първата възможност може да се проточи повече във времето.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2620 -: Септември 09, 2015, 01:05:11 pm »
Уич, изтеглих ти три карти, но се затруднявам да ги тълкувам, като че ли повече са свързани със сферата на чувствата и с личните преживявания, не виждам връзка с професионалния ти живот.  :017:

2ка чаши, 4ка чаши, 3ка мечове

Или може би задаваш въпроса под силно влияние на емоциите? Друго обяснение не виждам.

Каквото и да означава, си обзета от съмнения. Рискуваш да вземеш решение, повлияно от емоции, пристрастност.

Има ли хора сред колегите ти, които злоупотребяват с алкохола през работно време? Освен това не е изключено отношенията в колектива да са престорени, недотам искрени, а по-скоро да се преиграва, симпатията да е само привидна. Седянки, които се превръщат в терен за злословие, клюки, интриги.

Да не си към ресторантската част на хотела или да имаш вземания-давания с тази част от персонала?

Третата карта говори за напрежение, изострени отношения, конфликти. Но ако 2ка мечове по-скоро би загатвала за конфликт между двама, при 3ка са замесени повече хора, екип, колектив.

---

За доуточняване изтеглих още една карта - Колесницата /обърната/

Тази карта говори за ново начало, движение напред, промени. Когато е обърната, може да бъде предпоставка за някакви препятствия, хаос, безредие. Съветът на картата е да не разпиляваш ценна енергия, да си изградиш стратегия, която да следваш. Повече дисциплина и самоконтрол също ще са от полза, ако искаш да успееш.

Ако искаш да останеш там, тогава си постави ясна цел и я следвай, изгради стратегия. Ако усещаш неудовлетворение и застой, потърси нова посока.



« Последна редакция: Септември 09, 2015, 01:25:05 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2621 -: Септември 09, 2015, 01:46:34 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли карти дали ще успея да си намеря работа до края на септември? Много ви моля!  ???

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2622 -: Септември 09, 2015, 01:57:18 pm »
Веско изтеглих ти
ц.РМ/Им-ца+6п+Глупак
ами то по картите се вижда, че се мъчиш и пробваш да си намериш работа, но засега не виждам започване. Глупакът ми излиза, когато човек е безработен.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2623 -: Септември 09, 2015, 02:07:56 pm »
Ще може ли някой да ми изтегли карти дали ще успея да си намеря работа до края на септември? Много ви моля!  ???

Дали ще успееш до края на септември не мога със сигурност да ти кажа, но като цяло картите вещаят успех.

Паднаха се Асо чаши, Крал монети, Крал жезли.

Успех в ново начинание или в самостоятелен проект, изискващи повече инициативност, но и по-прагматично мислене.

Тези карти не ми се струва да вещаят скорошни материални затруднения. Възможно е също така след благоприятно стечение на обстоятелствата да успееш да намериш това, което те устройва.

Според мен тези карти не дават категоричен отговор, както и в горния случай при Уич. Днес все такива карти ми се падат, даващи неясен или завоалиран/индиректен отговор.

Исках и за теб да изтегля още една уточняваща карта и от колодата изскочи карта от Големите аркани - Обесеният. Не е изключено тази карта да сочи теб и да описва твоето вътрешно състояние. Бездействието, съзерцанието и пораженческата нагласа със сигурност няма да са от полза в твоята ситуация. Също така индиректно картата може да загатва за това, че ако искаш да успееш, би могъл да преразгледаш вижданията си за цел, начин и посока на действие. Успехът обича смелите, а с нагласа да сме жертва на обстоятелствата привличаме стагнация и неуспех.

Не казвам, че седиш на едно място и бездействаш, че не правиш нищо. Но може да ти липсва вътрешна увереност, вяра. Просто не трябва да се предаваш и да се самосъжаляваш - след всеки застой идва ново начало, раздвижване.

Интересно, в подредбата на Тренди също е излязла карта със сходна символика - Глупакът - донякъде може да се каже, че има нещо общо с Обесения.

Ако все пак трябва да тълкуваме в по-негативен смисъл горните три карти, бих използвала поговорката "очи пълни - ръце празни". Сякаш картата на Обесения спъва движението напред, ограничава, внася някаква, макар и временна, стагнация.


« Последна редакция: Септември 09, 2015, 02:14:44 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2624 -: Септември 09, 2015, 02:50:14 pm »
Благодаря много, trendy, Lillie!!!
Наистина съм отчаян, защото бях на доста интервюта и нищо не става, а не искам да се връщам на последната работа, както ме навиват бивши вече колеги и колежки.

Помолих една прителка да ми изтегли пък карти, какъв е талантът, който да имам да развие за в бъдеще?
Цепи на 7 чаши
Картите са 5 жезли, асо жезли, 8 меча, глупакът
Обърна се Крал Чаши
Тя по принцип си тегли 4 карти, не знам обаче как се тълкуват.
Лично аз не мисля, че имам кой знае какви таланти, не като брат ми рисуването.