Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644718 пъти)

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2820 -: Октомври 01, 2015, 02:10:18 pm »
Здравей,
За мен колесницата е символ на самоконтрола, на решителността, целеустремеността на човека да постигне нещо, някаква цел, задача. Показвала ми е самоуверен и дисциплиниран човек, който работи здраво и е фокусиран върху задачите си.
Зависи от конкретиката на въпроса. Ако е свързан примерно с романтична връзка, зависи и от позицията, но ми е показвала тази карта, че човека има трудности да пренесе връзката си на следващо ниво, например съвместно съжителство, брак, деца. Може настоящата ситуация да не го задоволява съвсем, но намира за трудно да насочи развитието на връзката в посоката, в която той желае. За здраве показва жизнен човек, кипящ от енергия.

Пада ми се на 3та позиция , като въпроса е : дали А ще потърси И

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2821 -: Октомври 01, 2015, 02:14:34 pm »
Дай всичките карти, то така на парче няма как да се тълкува

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2822 -: Октомври 01, 2015, 02:34:38 pm »
Хмм, това беше рано сутрин и не помня другите. Но от няколко дни ми излизат почти едни и същи карти . Сега поне мога да я тълкувам тая колесница , че ми беше трудна . Сега си гледах пак на въпрос А ще приеме ли поканата за приятелство във ФБ ? Паднаха се карти Кулата , 5 пентакли , дама чаша, допълнение дама меч . Последната я тълкувам като него , . Поне така са ми казвли , четвърта карта показва човека .

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2823 -: Октомври 01, 2015, 05:35:44 pm »
Не знам дали ще я приеме, но според мен е негативно настроен към теб, в смисъл бесен ти е и може да се разгневи от поканата ти.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2824 -: Октомври 01, 2015, 05:48:50 pm »
Така ли мислиш? 😒 можеш ли погледнеш на въпрос , че аз нещо не мога да си ги тълкувам картите: А ще потърси ли И ;)

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2825 -: Октомври 01, 2015, 06:30:30 pm »
Здравейте! Някой би ли изтеглил карти за октомври за Й., близък до мен мъж?

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2826 -: Октомври 01, 2015, 06:38:47 pm »
Emma, може ли да те помоля за едни октомврийски карти, когато имаш време  :)

Ще ти изтегля по всяка вероятност довечера. Или сутринта.  :58:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2827 -: Октомври 01, 2015, 08:33:03 pm »
Благодаря ти за вниманието и времето!  :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2828 -: Октомври 01, 2015, 11:07:44 pm »
Emma, може ли да те помоля за едни октомврийски карти, когато имаш време  :)

WhiteRose, за теб изтеглих за октомври тези карти

            Императорът                      Шестица пентакли              Четворка пентакли



Този месец ще ти е важен за финансовите дела. Ще трябва да вземеш някакво решение, което да е свързано с бъдещето или някакво развитие. Това може да те измъчва, да претегляш кое си струва, от кое да се откажеш. Но в теб може да има много силно желание за успех, голяма мотивация. Което ще ти даде възможност да постигнеш сигурност, особено финансова. Това може да се случи чрез някакъв заем. Или ти да помогнеш на някой. Не забравяй да дариш нещо на някой в нужда. Съдбата ще ти отвърне за добрината. Може да похарчиш парички за деца. Нека материалното е с мярка. Ще имаш възможност да събереш средства. Да, не е лошо да имаш спестени парички. Но не загърбвай приятелите си, излез, повесели се. Колкото и лекомислено да ти се струва чуждото поведение, не отхвърляй поканите.
Защото ще дойде момент, в който ще се почувстваш натоварена с прекалено много задачки. И това ще ти тежи. Не се преуморявай. И метни някоя от тежестите на друг, не поемай отговорност за всичко сама.
 :-* :58:


I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

WhiteRose

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2829 -: Октомври 01, 2015, 11:35:41 pm »
Много ти благодаря, Еми. И точно излиза всичко, близките ми ще имат рождени дни скоро и ще подготвям подаръците.
Хубава и спокойна вечер  :58:   

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2830 -: Октомври 02, 2015, 12:23:42 pm »
Емка, октомври вчера се промъкна през вратата тихомълком.  :) Ще може ли да ми наредиш карти и за този месец ? ::) :-*
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2831 -: Октомври 02, 2015, 01:41:46 pm »
Така ли мислиш? 😒 можеш ли погледнеш на въпрос , че аз нещо не мога да си ги тълкувам картите: А ще потърси ли И ;)

излязоха доста кофти карти
ц.РМ/5м+5п+СС


А няма да потърси И- тук виждам една погубена любов, отношения, които са приключили и няма връщане назад. Много болка и инат виждам по картите.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2832 -: Октомври 02, 2015, 03:42:57 pm »
Да видим сс ще донесе ли телефонно обаждане?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2833 -: Октомври 02, 2015, 04:13:15 pm »
Емка, октомври вчера се промъкна през вратата тихомълком.  :) Ще може ли да ми наредиш карти и за този месец ? ::) :-*

Флорка, този месец ще ти бъде ли важен? Какви големи аркани ти наредих.

           Обесеният                                Справедливостта                           Асо чаши



Противоречиво начало. Да не очакваш от някой присъда - в буквален или преносен смисъл? Време за равносметка и отрезвяване. Ако главата ти е била в облаците, сега ще трябва да я заземиш. Нещо ще се промени, твоята нагласа към някоя ситуация. Да не се бориш с нещо? Порок, зависимост? Сега му е времето да наредиш приоритетите си. Да се научиш на търпение. Може да се отдалечиш от другите, за да видиш ситуацията по-мащабно. Ако има две възможности, може да ти се налага да избираш, претегляш. Едната е по-изкусителна, но може да не е съвсем по правилата. Другата ще следваш по-скоро с разум. Ситуация от миналото може да изисква разрешаване сега. Някой може да се стреми към объркването ти с грешни съвети. Ако ще слушаш другите, нека са стари, мъдри или преживяли хора. Някой, който е чел много книги.
Не забравяй за съвестта си.  :08:
И да чакаш вести, писмо, документ - ще са с хубави новини. Може да ти донесат емоции, усещане, че доброто този път е успяло в битките с лошото.
Дилемите ти ще носят положителни резултати, ще вземеш правилно решение.
Да не обмисляш пътуване? Нещо, което е свързано с друг човек, с чувствени изживявания? Или дилемите да са свързани с някакво партньорство?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2834 -: Октомври 02, 2015, 05:12:21 pm »
Емма, ще се смилиш ли над изтерзаната душа на Й. и да изтеглиш октомврийски карти и за него?  :17: