Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644434 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2880 -: Октомври 09, 2015, 09:08:45 am »
Извинявам се много, но откъде можех да знам какво представяват тези карти? Снощи не намерих никаква информация за тях.  ???
Не съм казал, че нейният отговор не ми харесва, просто са ме учили, че по един въпрос е хубаво да се произнесат поне 3-ма, защото може един да каже нещо, друг да допълни с друго, а на мен въобще не ми е ясно какво конкретно да направя, за да има развитие.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2881 -: Октомври 09, 2015, 09:12:21 am »
Весо, много некоректно. Всеки 'гледач' използва своя техника на гледане. Картите са само средство за връзка с негов усет. Ти питаш, ние отговаряме. Всеки според усета си, според виждането си за карти, според колодата си.
Картите на Делф дават повече свобода в тълкуването.
Включи го този твой Уран, разчупи се малко. Уж си Стрелец, а си се сковал.
Още изведнъж се извинявам!
А как да го включа Уран? Въобще не ми е ясно.
Вчера стреснах една позната, като я попитах дали няма да е по-добре, ако проституирам, само и само да имам някакви доходи.
Понеже, когато кандидатствам за работа (а само вчера кандидатствах по 17 обяви, което никак не е малко, всеки ден кандидатствам поне по 10), никой не се обажда да ме вика дори и за интервю.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2882 -: Октомври 09, 2015, 09:15:47 am »
Това е истинско Таро, Весо и съответства на 3 мечове, 8 жезли и 2 мечове.  :72: Ако така ти харесва повече.
 ;)
Делфин, а тези карти показват ли нов източник на доходи? Или може би по-скоро фалит, понеже са мечове?  :-X

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2883 -: Октомври 09, 2015, 09:29:13 am »
Весо, това с жиголстването къде не идва от Уран.  :)
Ако това те влече, прави го. (ето това е Уран - разбиране и приемане)

Но ако искаш за себе си успехи, вложи ресурси в себе си. Ресурсите не е задължително да са пари. А време, което отделяш за знания.
Прави нещата, които харесваш, но ги усъвършенствай - това е да влагаш в себе си.
И преди съм ти казвала, че в ерата на технологиите имаш огромни възможности.
Как си учил астрология? Да не си ходил на курс?
Защото аз нито за астрологията, нито за тарото съм ходила на курс - тоест, вложеното в това е времето ми и парите, които съм дала за колодите.
Така и ти, не помня да си бил на курс. Но имаш знания. Дошли от желанието ти да ги получиш. Ами за всичко действай по този начин - хвани едно нещо за ухото и го развивай. Сам, ако нямаш възможност за друг вариант. По-трудно е. Но не е невъзможно.

А по картите на Делф и твой въпрос - ти сам си в състояние на вледеняване, замразил си се и си се отдал на тъга. В теб има болка. Трябва да излезе. Предстои ти пътуване - може и метафорично. Трябва да стигнеш до върха. Сега си в ниското, може и да звучи като сега си на дъното, а имаш път до върха. Може да видиш някаква светлинка, надежда, която ще те крепи в пътуването ти. Но няма да е лесно. В край на периода ще си раздвоен. Държиш се за две неща, нито едното пускаш, нито другото. А това те прави нестабилен.
Бъди по-смел.

Ако Делф помни последната карта в колодата, тя ще ми е интересна.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2884 -: Октомври 09, 2015, 09:34:11 am »
Благодаря ти, Emma!
Не, това с жиголстването не ме влече никак даже, но вече нищо друго не ми идва наум.
За астрологията не съм ходил на курс, а и то си личи, понеже знанията ми и начините на интерпретация са ми на много ниско ниво. Никога не съм си и помислял да искам от някого пари за това нещо.
За много неща когато се самообучавам, не се получава и изглежда наистина е по-добре да ходя на курсове, но това са пари, а в момента имам само за 1 здравна осигуровка и за интернета само за следващия месец.  ???
А от вчера пък и записвачката на лаптопа започна да ми създава проблеми. Просто не знам какво да правя.
Допреди дни имах повече пари, но ми се наложи пак да ходя на зъболекар.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2885 -: Октомври 09, 2015, 09:35:46 am »
Делфин, а тези карти показват ли нов източник на доходи? Или може би по-скоро фалит, понеже са мечове?  :-X
Картите показват, че имаш възможността да постигнеш това, за което питаш, показват това че като външни обстоятелства и обективност нямаш пречки. Показват ти и начинът  - да се отпуснеш, да се отвориш, да допуснеш, да не се самосаботираш. Дали ще бъде работа, някакви необичайни доходи или пари от хоби, това не следва да ти е фокусна точка. Имаш две карти, които те насочват към теб самия - Изолацията и Шизофренията (3 мечове и 2 мечове) Премахни тази стагнация у себе си и ще ти се получат нещата. Иначе Пътешествието (8 жезли) няма да ти се получи, то е притиснато и не може да се изяви сега.
Разчисти мисли и емоции, за да се проявят възможностите.
Ема, не гледам последна карта в колодата.
« Последна редакция: Октомври 09, 2015, 10:12:41 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2886 -: Октомври 09, 2015, 09:38:58 am »
Извън темата, но не се стърпях. Веско, и при мен в последно време не върви в определени области, но затова съм си виновна само аз. Питам се с какво съм го заслужила, а позната ми казва "каквото излъчваш , това и привличаш ". Искам да кажа, че негативната ни нагласа е проблема за трудностите, през които преминаваме.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2887 -: Октомври 09, 2015, 09:42:46 am »
Благодаря, Делфин, Скорпионче!
Ще се опитам тогава да мисля по-позитивно и се надявам да се намери някакъв източник на доходи. Дано обаче наистина да стане, да не си остана с напразни надежди както при търсенето на брат ми.
А относно астрологията, вие как оценявате знанията ми и хорарите, които интерпретирам? Аз лично не съм доволен и не мисля, че все още мога да вадя пари с това (както имам мои познати, които го правят по интернет).

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2888 -: Октомври 09, 2015, 09:43:48 am »
Делфи, а ще може ли за мен да я погледнеш, ако ми дрънеш карти?  :08: :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2889 -: Октомври 09, 2015, 09:52:48 am »
Някой иска ли да ми изтегли карти дали ще си намеря работа до края на годината?  :012:

Тренди, ти си ми сутрешното късметче. Нямам много време, но от вчера съм решила с кафето да отметна един въпрос.
Ей, много интересни карти ти изтеглих.


                   Магьосникът                     Влюбените                          Императорът



Все големи аркани.
Да не си се разпиляла в много неща, това да отнема от фокуса ти? Иначе имаш умения, но може да не ги ползваш много коректно. Стреми се да ги реализираш правилно, да твориш с тях. А не да подражаваш и да се хващаш с неща, които не могат да извадят максимума на потенциала ти. Може и други теми да те вълнуват повече, свързани със създаване на съюз, на връзка. Относно работата - потърси помощ от приятел, опитай да направиш някакво партньорство, да създадеш връзка. Предстои ти да вземеш важно решение. Навярно се колебаеш за две възможности. И в край на годината може да се чувстваш притисната от задължения. Няма как да спечелиш на всички фронтове. Трябва да избереш една посока и в нея да действаш.
Сега е време да запазиш притежанията си. Затишие пред буря. Стреми се да не разхищаваш много финанси, но и не бъди роб на парите.
Аз казвам, че може други приоритети да имаш. Но ще ти се наложи да вземаш важни решения.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2890 -: Октомври 09, 2015, 09:56:50 am »
Много благодаря, Емма! :58: Изключително интересни карти и тълкуване. Особеното е, че първите две карти и тълкуването им описват ситуацията, както е понастоящем между тях, а третата карта не дава категоричност. Ако отношенията им продължат, извън всякакво съмнение ще бъдат по нов начин. Но ако. А дали? Ето, че и Таро мълчи по въпроса. Явно ще трябва да си го изживеят и да видят. Интересно дали този месец ще внесе някаква яснота. Задължително ще ти давам обратна връзка по изтеглените карти, както и ще следя посочените дати в случая. :08:

Боболина, много големи аркани имаше в подредбата. И все свързани с това, което е вътре в тях. Картите подсказаха, че промените на вътрешно ниво са важни. И от тях зависи развитието на ситуацията. Не само от външни фактори.
Ако се преборят със собствените си демони, може и равносметката да е добра.
Но кой може да каже дали ще се справят с това? Това е голяма битка, най-трудната.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2891 -: Октомври 09, 2015, 09:59:56 am »
Тренди, ти си ми сутрешното късметче. Нямам много време, но от вчера съм решила с кафето да отметна един въпрос.
Ей, много интересни карти ти изтеглих.


                   Магьосникът                     Влюбените                          Императорът



Все големи аркани.
Да не си се разпиляла в много неща, това да отнема от фокуса ти? Иначе имаш умения, но може да не ги ползваш много коректно. Стреми се да ги реализираш правилно, да твориш с тях. А не да подражаваш и да се хващаш с неща, които не могат да извадят максимума на потенциала ти. Може и други теми да те вълнуват повече, свързани със създаване на съюз, на връзка. Относно работата - потърси помощ от приятел, опитай да направиш някакво партньорство, да създадеш връзка. Предстои ти да вземеш важно решение. Навярно се колебаеш за две възможности. И в край на годината може да се чувстваш притисната от задължения. Няма как да спечелиш на всички фронтове. Трябва да избереш една посока и в нея да действаш.
Сега е време да запазиш притежанията си. Затишие пред буря. Стреми се да не разхищаваш много финанси, но и не бъди роб на парите.
Аз казвам, че може други приоритети да имаш. Но ще ти се наложи да вземаш важни решения.

ох имам толкова много идеи в главата си и една не мога да реализирам  :012: Започнах с едната, зарязах я, почнах друга...ужас  ;D Иначе да вълнува ме любовта, но искам и да започна да изкарвам пари от себе си, да стана финансово независима. Императорът никога не съм го харесвала за работа. Магът може и да ме насочва да започна курс, обучение  :017: Мерси, Емс  :-*

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2892 -: Октомври 09, 2015, 10:06:06 am »
Делфи, а ще може ли за мен да я погледнеш, ако ми дрънеш карти?  :08: :57:

Довечера ще тегля Таро и на теб специално ще погледна последната  :-*
« Последна редакция: Октомври 09, 2015, 10:08:53 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2893 -: Октомври 09, 2015, 10:06:31 am »
Довечера ще продължа с картите. Сега ми се налага да изляза.  :08: :-*
Ако Делф има желание да разпънем шатрите заедно...  :08:
По въпросите на Боболина и Костанса.
Че ми е адски любопитно с новото й 'фалшиво'  :57: :57: :57: таро какво ще излезе.

А, Делф, много си гадна. Сега ми разпали желанието за пазаруване на таро. Но аз кротко ще си чакам ноември. Че съм си харесала едни оракулски карти, които тогава ще излязат в продажба.

Защо не съм една скорпня, да имам рожден ден през ноември. Моето седмодомие е в чуденка какъв подарък да ми направи. Веднага щях да му предложа да ми подари един рафт с карти таро. Ей така, да влезе в някое окултно магазинче и да отцепи един рафт с всякакви карти.  :012:
А сега имам само подозрения какво ще ми подарява. Не, че няма да ми хареса, даже ще ми е приятно много. Но на усет почти съм си познала подаръка - някакъв принцески тунинг на колата ще да е, щом иска да си ги разменим за няколко дена. Сигурно някоя красотичка.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2894 -: Октомври 09, 2015, 10:07:45 am »
Тренди, вярно може и обучение да е. С този Маг в началото.  :08: :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.