Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644616 пъти)

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2925 -: Октомври 10, 2015, 06:47:24 pm »
Веско, всеки си има начин на гледане и рядко някой би гледал значенията на картите по отделно. Според мен искаш чрез измама да постигнеш нещо, но няма да ти се получи и ще страдаш.(звездата)
РЖ+5м - осуетяване на пътуване или нежелани гости отдалеч
И аз на Весо,по комбинацията. Понеже с 3 карти ,търси месеца то те са уловили
Рицар жезли като неговото желание да отиде някъде.
5 меча , улавят отказът му ,преди да е видял надеждата си като реален шанс да бъде постигната,той я обрича...и това прави пътя му тежък,тогава казваме за тази карта ,че е тежка ,измамна.
Трябва битка ,много битки да водиш .Тръгнал си ,а се предаваш.Страхуваш се. Това е,все пак е за месец ,не се предавай.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2926 -: Октомври 10, 2015, 07:44:08 pm »
И аз на Весо,по комбинацията. Понеже с 3 карти ,търси месеца то те са уловили
Рицар жезли като неговото желание да отиде някъде.
5 меча , улавят отказът му ,преди да е видял надеждата си като реален шанс да бъде постигната,той я обрича...и това прави пътя му тежък,тогава казваме за тази карта ,че е тежка ,измамна.
Трябва битка ,много битки да водиш .Тръгнал си ,а се предаваш.Страхуваш се. Това е,все пак е за месец ,не се предавай.
Благодаря ти много, синие! Значи все пак да не се предавам.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2927 -: Октомври 10, 2015, 09:17:20 pm »
Шизофрения, Глупакът  :57: Хубави карти  :012: Шизофренията ми е любима все пак  :012:
Майтапя се, Делфинче  :38:
Ровя, човъркам и търся отговори, да :) И тъкмо реша, че съм ги намерила и нещо ми се стоварва на главата  :012: Ще видим кой път ще хвана  :012: Често сама изненадвам себе си  :012:
Благодаря, Делфинче  :-* Страхотни карти  :72: Ще ми е любопитно да видя и другите...особено колоритните като шизофренията  :012:

Ааа, дали има последна карта  :017:

Уич, защо й се плашиш толкова на Шизофренията, :-* това са 2 меча. Не е толкова страшна, само името й плашещо, но по съдържание си е точно раздвояване, та затова  :72:
За съжаление не гледам последна карта, но вие момичета, ще ме научите да го правя, поне заради вас :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2928 -: Октомври 10, 2015, 09:52:03 pm »
Делфи, това с последната карта е по вина на някой от форум. Няма да назовавам имена, но има виновен.  :72:
Аз не знаех за последната карта, а и като цяло не знам правила.  :012:
Тези с интересните Сатурни са виновни!  :P На тях да се сърдиш и мяташ по един поглед с неодобрение.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2929 -: Октомври 10, 2015, 10:05:36 pm »
Делфи, това с последната карта е по вина на някой от форум. Няма да назовавам имена, но има виновен.  :72:
Аз не знаех за последната карта, а и като цяло не знам правила.  :012:
Тези с интересните Сатурни са виновни!  :P На тях да се сърдиш и мяташ по един поглед с неодобрение.  :012:

Само ми ги посочи с поглед, Емма  ;)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2930 -: Октомври 10, 2015, 10:06:25 pm »
lune, ще ти изтегля и на теб  :08:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2931 -: Октомври 10, 2015, 11:36:12 pm »
Много красиво таро, за първи път виждам такова . Ще се радвам ако имаш време да погледнеш как ще се развият отношенията между А и И . Благодаря ти

Костанса, за развитието на отношенията между тези двама души изтеглих

              Изолация                                                        Компромис                                                Участие

       


Може би има проблем във връзката или някой от двама е бил наранен в предишна връзка, но у някой от двамата има стаена много болка и мъка. Той страда и се е затворил в себе си. Терзанията му може да са скрити, да не ги показва явно, но те съществуват. Може да е бил обект на нечие снизходително отношение, да са били излъгани надеждите му.
Един от двамата (а може и двамата?) може би е готов да приеме някаква ситуация и определен вид отношения като най-добри за себе си. Хубаво е да погледне от гледната точка на другия и да се постарае да я разбере, но не бива да прави компромиси със себе си и своята истина.
Тази връзка ще има бъдеще, ако и двамата вземайки от другия влагат от себе си в нея, за да бъдат едно цяло. Ангажираността и истинското участие във връзката ще я поддържат жива.
Има бъдеще тази връзка и ще има много хубави моменти, но и двамата да се постараят за нея  ;)
« Последна редакция: Октомври 10, 2015, 11:43:22 pm от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2932 -: Октомври 11, 2015, 10:10:52 am »
Костанса, за развитието на отношенията между тези двама души изтеглих

              Изолация                                                        Компромис                                                Участие

       


Може би има проблем във връзката или някой от двама е бил наранен в предишна връзка, но у някой от двамата има стаена много болка и мъка. Той страда и се е затворил в себе си. Терзанията му може да са скрити, да не ги показва явно, но те съществуват. Може да е бил обект на нечие снизходително отношение, да са били излъгани надеждите му.
Един от двамата (а може и двамата?) може би е готов да приеме някаква ситуация и определен вид отношения като най-добри за себе си. Хубаво е да погледне от гледната точка на другия и да се постарае да я разбере, но не бива да прави компромиси със себе си и своята истина.
Тази връзка ще има бъдеще, ако и двамата вземайки от другия влагат от себе си в нея, за да бъдат едно цяло. Ангажираността и истинското участие във връзката ще я поддържат жива.
Има бъдеще тази връзка и ще има много хубави моменти, но и двамата да се постараят за нея  ;)


Да, той е бил наранен. В момента е точно така както го описа. Знам , че е наранен и не показва чувства и се е затворил . Държи се дистанцирано




Да, това е за

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2933 -: Октомври 11, 2015, 11:27:39 am »
Делфин, а как се казва твоето Таро? И къде може в нета да се намери подробна информация за него, за значението на всички карти (за предпочитане на български)?

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2934 -: Октомври 11, 2015, 12:04:03 pm »
Делфин, а как се казва твоето Таро? И къде може в нета да се намери подробна информация за него, за значението на всички карти (за предпочитане на български)?
Знам, че не е отправен към мен въпроса, но ще отговоря - казва се Ошо дзен Таро.

Виждам, че си постнал някаква комбинация - Рицар жезли - 5 меча - Звезда. Да се изкажа - ето това имах предвид, когато картите отразяват теб и състоянието ти, а не бъдещи събития.  Рицарят тук е по-скоро емоционалното ти състояние - гориш, прегаряш от желания да "се случи нещо", неспокоен си, не можеш да си намериш място от нерви. Събрал си много гняв и злоба(по 5 меча), дори ревност към другите, не можеш да простиш, на хората, които са те предали(в миналото). И нормално - накрая Звездата. Това не е никаква надежда, а просто период на лечение от другите две карти. Звездата е баааавна карта - трябва да я изкараш цялата тази чернилка от себе си(и явно ще стане бавно и мъчително, понеже се инатиш). В един момент е хубаво да започне да ти излиза Отшелник, за да има смисъл цялото това теглене на карти - истината не е навън, нещата си зависят от теб.
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2935 -: Октомври 11, 2015, 12:52:09 pm »
Благодаря ви, Уич и Пърпъл!  :-*

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2936 -: Октомври 11, 2015, 01:15:39 pm »
Съвсем се обърках обаче. Едни казват за звездата, че е надежда, други не, че картите показват бъдещето, други - вътрешното ми състояние.  :017:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2937 -: Октомври 11, 2015, 02:05:03 pm »
Ошо Дзен Таро са картите, да  :72:
Прекрасни карти, съвсем друг свят и визия.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2938 -: Октомври 11, 2015, 02:16:10 pm »
Съвсем се обърках обаче. Едни казват за звездата, че е надежда, други не, че картите показват бъдещето, други - вътрешното ми състояние.  :017:
Прочети пак мнението не Пърпъл. Колкото и пъти да питаш, сто различни човека, един и същ отгивор ще получиш. И да сравняваш значения на стандартно и непознатото за теб Таро, пак това ще бъде. А ако не можеш да се доверяваш на гледащия, защо питаш тогава?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #2939 -: Октомври 11, 2015, 02:23:12 pm »
Делфин, твоето таро подходящо ли е за въпрос относно отношенията/чувствата на един човек към друг?
Ако е така, мога ли да задам въпрос към картите ти: Какво чувства мъжът X към мен? Или какво е отношението му към мен? Ако така зададен въпросът би бил по-подходящ за картите ти.