Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644786 пъти)

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3000 -: Октомври 18, 2015, 06:19:02 pm »
Да, ще видиме какво ще стане тази седмица , ще докладвам . Благодаря ти  :-*

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3001 -: Октомври 18, 2015, 07:04:23 pm »
Явно ще имам позитивни емоции, но ще ме налегнат и мрачни мисли. Светлина и мрак- интересни карти си изтеглих  :012: Може и да се появи някой с това Слънце, което да ми наруши душевния мир  ;D

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3002 -: Октомври 18, 2015, 07:52:16 pm »
Емма, ще може ли седмични и за мен?  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3003 -: Октомври 18, 2015, 07:56:29 pm »
Може. По-късно. :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3004 -: Октомври 18, 2015, 11:03:55 pm »
Боболина, ще изтегля и за теб. Но малко не ми стана ясно за въпроса ти. Имаш няколко варианта за професионална реализация? И се чудиш кой е по-разумен? Или нямаш конкретна идея?
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3005 -: Октомври 18, 2015, 11:07:56 pm »
Благодаря ти, Емма! :38: Да, имам различни варианти. И от несигурност как да постъпя, нищо не правя. Много тъпо. Това, което най ми се иска, не знам дали ще дочакам. А и не знам дали ще излезе добро за мен.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3006 -: Октомври 19, 2015, 12:11:35 am »
Емма, ще може ли седмични и за мен?  :38:


Скорпионче, малко шеметни се оказаха седмичните ти карти.

          Отшелникът                         Двойка пентакли                    Рицар мечове




Да нямаш нужда от време за себе си? Може да попаднеш в ситуация на оттегляне. Но ще е здравословно за теб. Трябва да се вгледаш дълбоко в себе си. А за целта ще ти е нужно спокойствие, да си далече от нещата, които те разсейват. Има нещо, което трябва да разбереш за собствените си желания. Не губи връзка с реалността. И не се плаши, ако се чувстваш сама в тъмното. Навярно това е по причина някаква дилема или вариант на избор. Опитваш се да угодиш на повече хора или да съчетаеш повече ситуации. Поне ще се стараеш да си дипломатична. Дори да имаш нещо на сърцето, да ти е по-приятно. Но май в край на седмицата ще влезеш в битка с друг. Или ще тръгнеш в защита на идеалите си. Не прибързвай с острите думички. Дори да ти се струва, че си в правото си. Може да си замъглена от своя идеализъм.

Прочети някоя книга/съобщение преди да вземеш важно решение. Това ще намали агресията в теб. Ако е имало гняв, ще го разтушиш между думите.

Последната карта е Висшата жрица. Гледай за знаци. Слушай шестото чувство. И не постъпвай необмислено.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3007 -: Октомври 19, 2015, 08:32:07 am »
И аз си изтеглих седмични  :012:
ц.6 щитове/4м+Слънце+Дявол


Страхотни карти  :57: Пак ще ме тресат дяволските емоции  :57: на мен ми намирисва на някаква среща...

някакви вътрешни дилеми ще имаш. грижи се за здравето си

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3008 -: Октомври 19, 2015, 09:58:27 am »
Боболина, така и не стана ясно нещо конкретно по въпроса ти. Заради това и много шантави карти се паднаха.  :72:


                  Асо жезли                         Глупакът                           Асо пентакли




По всичко личи, че в професионален план ти предстои тепърва да извървиш своя път. Ще си в началото на нещо.
Навярно имаш колебания между занимания, в които да вложиш повече страст, желание, творчество. Да дадеш повече от себе си като личност. И нещо, което носи повече стабилност в материален план. По-скоро във втори вариант ще трябва да се докажеш пред някой големец.
Сякаш ти се иска да тръгнеш по път, който е по-авантюристичен и имаш своите идеали за него. Не си обременена с лоша 'информация'. Вижда ти се всичко ново и възможно. Но след време ще видиш, че това може да ти донесе и финансови постъпления. Има какво да учиш, да добиваш умения, знания в начина на работа.
Това нещо, което изисква повече себеотдаване от теб, то изисква ли да работиш в отчуждение? Да си по-самостоятелна, да е свързано с животни, нещо духовно?
За другото, което е по-стабилно като вариант, то може да те принуди да работиш в колектив и да има борба между хората в този колектив.

Действай смело и малко безотговорно, за да имаш развитие.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3009 -: Октомври 20, 2015, 09:45:12 am »
Боболина, картите са много насочващи. Да направиш някаква първа крачка. С желание. Да се впуснеш в ново начинание. Бездействието не е хубаво.
Много аса в подредбата и един Глупак - все показатели за ново начало.
Тръгни по път, в който ще вложиш сърце и желание. Заради Асо жезли.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3010 -: Октомври 20, 2015, 02:28:04 pm »

Скорпионче, малко шеметни се оказаха седмичните ти карти.

          Отшелникът                         Двойка пентакли                    Рицар мечове




Да нямаш нужда от време за себе си? Може да попаднеш в ситуация на оттегляне. Но ще е здравословно за теб. Трябва да се вгледаш дълбоко в себе си. А за целта ще ти е нужно спокойствие, да си далече от нещата, които те разсейват. Има нещо, което трябва да разбереш за собствените си желания. Не губи връзка с реалността. И не се плаши, ако се чувстваш сама в тъмното. Навярно това е по причина някаква дилема или вариант на избор. Опитваш се да угодиш на повече хора или да съчетаеш повече ситуации. Поне ще се стараеш да си дипломатична. Дори да имаш нещо на сърцето, да ти е по-приятно. Но май в край на седмицата ще влезеш в битка с друг. Или ще тръгнеш в защита на идеалите си. Не прибързвай с острите думички. Дори да ти се струва, че си в правото си. Може да си замъглена от своя идеализъм.

Прочети някоя книга/съобщение преди да вземеш важно решение. Това ще намали агресията в теб. Ако е имало гняв, ще го разтушиш между думите.

Последната карта е Висшата жрица. Гледай за знаци. Слушай шестото чувство. И не постъпвай необмислено.  :58:

Излезнах в болнични, защото синът се разболя. Малко отклонение - но напоследък забелязвам, че се разболява винаги, когато кажа че искам почивка, че ми е писнало от всичко и всички.  :017:
Плюсовете ми са , че имам повече време да уча за следващия изпит и да обърна повече внимание и на детето.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3011 -: Октомври 20, 2015, 04:32:27 pm »
Боболина, картите са много насочващи. Да направиш някаква първа крачка. С желание. Да се впуснеш в ново начинание. Бездействието не е хубаво.
Много аса в подредбата и един Глупак - все показатели за ново начало.
Тръгни по път, в който ще вложиш сърце и желание. Заради Асо жезли.

Дааа, ей тук е разковничето. Пътят, който ми е най на сърце, не е отворен за мен в момента. И трябва да избирам от избираемите неща. Каквото мога, ще направя.

Благодаря, Емма, за времето и насоките, безценна си!  :-*

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3012 -: Октомври 21, 2015, 07:09:39 pm »
Витхце, по-късно ще направим мъжово таро.  :-* Сега социалствам седмодомно.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3013 -: Октомври 22, 2015, 01:48:17 pm »
Витхце, нови карти за мъж, който ни вълнува.


             Слънцето                                Асо чаши                            Тройка пентакли
 


Много ми харесаха картите, Витхце. Дръж здраво.

Този човек може да внесе топлинка, свежест и просветление в живота ти. Да направи дните ти по-слънчеви, радостни. И да събуди детското в теб. Допускам да ти носи спомени от лятото. Радвай се на връзката с него.
Да не е горд или човек с творческо мислене? Да държи на достойнството си?
Ще събуди в теб нови емоции, може и идеи за творчество. Може и да промени отношението ти към любовта, да си по-отдадена, по-женствена. И да донесе стабилност в живота ти. Или отношенията ви да тръгнат в посока повече земност, създаване на нещо.

Проблем? Много фертилни карти, Витхце. И трите намекват за възможност за зачеване. Там...премисляй нещата.  :57: Може и новото, което ще се роди, да е свързано с нова връзка.
Хайде, чакаме хубава новина, смс, писмо, нещо с повечко емоции.

Последната карта е Седмица жезли



И да има проблеми, ще ги преодолееш с кураж. Може другите да са против такава връзка. Или да усетиш, че някой ти слага колове в краката. Но ще ги прескочиш.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3014 -: Октомври 22, 2015, 02:32:43 pm »
3 пентакли се падат често в началото на връзка.
хубави са акртите, успех :)