Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644462 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3045 -: Октомври 25, 2015, 02:41:30 am »
Витхце, направих оракулските карти.

Не може без любов.  :38: Тя сама си излиза на картите.

Да няма някакъв страх в теб, притеснение? Трудно ти е да направиш първата крачка за нещо. По-скоро се отдаваш на някакви страхове или се притесняваш от грешка. Да поемеш по някакъв път може да ти звучи плашещо. Но е трудна само първата стъпка. Не отлагай действието, защото ще ти е още по-трудно, ако протакаш.
Пред теб ще има нови възможности и ще се почувстваш озарена. Ще грейне слънчице и в твоята душа. Ще се освободиш от притесненията, от грижите. полага ти се почивка и хубави мигове. В следващия месец се постарай да имаш повече контакти с природата, да усетиш духа на природата, на земята. Това ще е от полза за намиране на хармония, ще те балансира.
Може да се занимаваш с повече духовни неща. Или да усетиш в себе си по-духовна. Ще имаш истинска връзка със себе си и това, което желаеш.

Не забравяй да вярваш в чудеса. Особено по пълнолуние. Особено в личен и любовен план. Да кажеш дали по пълнолуние ще има любов.  :72:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3046 -: Октомври 25, 2015, 02:45:51 am »
Отличнико, ще разпъвам шатрите за теб след един ден. Много ми се проточи това социалстване. Не предвиждах закъснения.
А възглавничката ми ме омайва. Няма да съм адекватна.

Може и другите момичета и момчета да се включат. Ще стане интересно да получиш различни мнения.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3047 -: Октомври 25, 2015, 07:41:33 am »
Emma ,изтеглих ти седмични карти .
императрица-принц на пентаклите-звезда
принцеса на чашите ,като долна карта на колодата.

Какво да ти кажа и тази седмица ще си човекът,който раздава себе си . Ако това те изтощава , то майката природа е насреща ,посети парк,кътче което е твое и там се чистиш и зареждаш.
Събития може да няма,но си в процес на новото ,и всичко става по правилния начин. В хармония си със календара .

Принц и принцеса , може да е една тромава стрела на амур ,или нечие  обяснение,излияния,което да те ангажира мисловно ,и да търсиш уединение и решение на получената задача.
« Последна редакция: Октомври 25, 2015, 01:45:32 pm от синие »
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3048 -: Октомври 25, 2015, 07:54:11 am »
3 пентакли- крал чаши-кралица-чаши
сила карта дано на колодата

Основно занимания , с дворцовите явно и ще са свързани с хора от домашния двор :-) .
Сила може да ми коства радостта усилия ,емоции и работа . Не виждам хабене на енергия.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3049 -: Октомври 25, 2015, 08:08:35 am »
Синие, включвай се по-честичко в темата. Драго е да участваш.
И твоите карти дадоха една Императрица. Явно е голяма тенденция с нея през предстоящ период.
Благодаря! Ще се разходя в парк или сред природа.  :58: :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3050 -: Октомври 25, 2015, 08:10:17 am »
3 пентакли- крал чаши-кралица-чаши
сила карта дано на колодата

Основно занимания , с дворцовите явно и ще са свързани с хора от домашния двор :-) .
Сила може да ми коства радостта усилия ,емоции и работа . Не виждам хабене на енергия.

Ще се грижиш за всички около теб, също така ще бъдеш по-емоционална и ранима през седмицата, но ще се справиш.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

pavla

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 118
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3051 -: Октомври 25, 2015, 12:30:23 pm »
Здравей Емма,

на теб определено ти е чувствено. Преливаш от емоции и имаш нужда да обгрижваш другите, да задоволяваш нуждите им в материалния и чувствения свят. Ще се стремиш към разбиране на околните. Но нека не си прекалено отдадена. Не забравяй, че и ти имаш своите желания, които не трябва да загърбваш в името на чуждото щастие.
Може да изливаш чувствата си под формата на някакво творчество, писания, споделяне. Ще се опиташ да запазиш някаква цялост. Дори да има някой по-жлъчен коментар или действие на недобронамерен човек.
Част от това, което имаш, може да дадеш на другите. Които са в по-слаба позиция. Или да даваш повече парички за децата. Шестицата в големите аркани е Влюбените. Видя ми се интересно. В случая може да е по-голяма стабилност по отношение на любовта или съюзите с другите. Да не се върне някоя ситуация от миналото? По-скоро да се почувстваш разплатена за минали събития. Не забравяй да дадеш на хората в нужда. Или запали свещичка в храм. Направи малко дарение. За да ти се върне добротата.
Според мен с този човек ще имате хубави отношения, последната карта е много семейна, интимна, говори за радостни чувства, споделени емоции. Хармония в отношенията, може да си станете по-близки емоционално.

Този мъж с огнен темперамент ли е?

Не е огнен тип, но ако последна карта е била рицар жезли -не я харесвам тази карта....
зададох въпроса до Коледа така  че времето ще покаже.
Хубав ден на теб и на всички !!!
 :38: :58: :38:

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3052 -: Октомври 25, 2015, 02:20:37 pm »
Емс аз пак избързах с картите  ;D Дявола се прояви днес- ядох се заради изборите.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3053 -: Октомври 25, 2015, 02:45:51 pm »
Павла, Крал жезли беше. По-висша октава на картата, която не харесваш.
Ще чакаме до Коледа, има още време.

Тренди, в момента ми е на педал и не мога да ровя за подредбата ти.

Дали ще е удобно за обратните връзки поне имената на картите да слагаме? :72: Аз не винаги имам спомен на кой какво сме теглили. И на коя страница не помня. А често бързам и прелиствам диагонално.  :08:
Това е благопожелание, не изискване.  :38:

Защо не можеш да гласуваш, Тренди? Нещо местожителството? Или има друга причина. Аз също съм с временно жителство, то моето е много объркана ситуация. Временното ми жителство и съвсем на майната си, но така се е случило при мен. Но си подадох документи преди месец. И отидох да гласувам.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3054 -: Октомври 25, 2015, 03:04:14 pm »
картите бяха 6щ/4м+Слънце+Дявол

Не мога да гласувам за референдум понеже са пропуснали името ми в списъка, а не че съм с друг адрес. Аз от 6-ти клас съм си на един адрес. Не знам пропаганда ли е или просто най-обикновен пропуск, но супер много се вбесих. Щом потърсих медия значи яко съм яхнала метлата  ;D Поне разбрах какво да правя следващия път ако пак ми извъртят такъв номер.
А и разбрах, че имало списъци със забранен достъп за гласуване  ;D Интересен ден. Луна в овен обича да ми прави напрежение  :012:

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3055 -: Октомври 25, 2015, 05:13:00 pm »
А, Синие на линия  :38:

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3056 -: Октомври 25, 2015, 07:37:42 pm »
картите бяха 6щ/4м+Слънце+Дявол

Не мога да гласувам за референдум понеже са пропуснали името ми в списъка, а не че съм с друг адрес. Аз от 6-ти клас съм си на един адрес. Не знам пропаганда ли е или просто най-обикновен пропуск, но супер много се вбесих. Щом потърсих медия значи яко съм яхнала метлата  ;D Поне разбрах какво да правя следващия път ако пак ми извъртят такъв номер.
А и разбрах, че имало списъци със забранен достъп за гласуване  ;D Интересен ден. Луна в овен обича да ми прави напрежение  :012:

При мен същият случай!
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3057 -: Октомври 25, 2015, 08:17:13 pm »
На линия , с карти и даден глас. :-*
Аз също от години сьм с временен адрес по местоживеене,различен от постоянния (неудобството на двойките на семейни начала),но нямах проблем с изборите.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3058 -: Октомври 26, 2015, 08:38:33 am »
Витхце, как без седмичното таро?  :012: То си е традиция.

                     Силата                                 Крал мечове                        Справедливостта




И къде без крал?  :57:
Може да се появят предизвикателства пред теб. Които ще те поставят в позиция на борба за място, да покажеш своите възможности, да демонстрираш, че не си толкова беззащитна, а умееш да владееш ситуацията. Ще ти се иска да опитомиш нещо или някой. Или ще се правиш на по-недостъпна. Не забравяй да дадеш защита на хората, които са в по-слаба позиция и искат твоята помощ. Може да има мъж, който да върви към теб със своите идеали и намерения.
Интересно е положението на двете първи карти. Жената от Силата е обърнала гръб на Крал мечове. Той гледа към нея. Но жената, макар и с гръб, хвърля по един поглед към него.
Може някой да покаже своите намерения към теб, да иска доверието ти.
Може да имаш нужда от време да претеглиш, да направиш избор. И трябва да се спреш на положението, което е най-правилно, най-редно. Дори да имаш изкушения.
Седмица, в която ще отстояваш позициите си, може и с думички, с добри аргументи. Но бъди справедлива. И не забравяй, че ще получиш според заслуженото от теб.

Последната карта е Паж жезли.



Хайде, новини, огнени съобщения и нови възможности пред теб. Нов път. Може да не слушаш много по-мъдрите хора.


 :58: :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3059 -: Октомври 26, 2015, 08:43:44 am »
Аз да дам една кратка обратна връзка относно моите карти. То е много буквална ситуацията. Още не е започнала седмицата, а вече приех да самарянствам през по-голямата част от нея. Моето приятелче, което пострада в краката, то ме помоли да му помагам за рехабилитацията му. Защото близките му са заети. Та си дойдохме на думата, момичета. През работната част от седмицата ще го придружавам по болници.  :012:

Но това не ми тежи. То ми е другарче и се радвам, че мога да му помогна.

Е, това е само началото. До край на седмицата не се знае колко още човека ще осиновя.  :85:

Добри сте, момиченца.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.