Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644838 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3075 -: Октомври 27, 2015, 12:28:41 pm »
Скорпионче, предположих остарелите начини на флирт от рицар жезли, който е обърнат към шест чаши. Стори ми се показателно за подхода му - тръгнал на поход, но обърнат към миналото.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3076 -: Октомври 27, 2015, 12:59:05 pm »
Новата 2016г.къде ще я посрещна?
5 пентакли - 6 меча - 10 пентакли

Ще празнуваме ли заедно рождения му ден?
Колесницата - асо жезли - 5 жезли
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3077 -: Октомври 27, 2015, 01:07:15 pm »
Клер, съжалявам за лошите моменти при теб. Изтеглих ти карти за октомври. Много големи аркани.

                 Светът                         Колелото на съдбата                  Дяволът



Личи си, че ти е много важно за здравето. Но картите малко ме притесняват.

Светът ми говори, че ще има затваряне на един цикъл, ще стигнеш до връхната точка в някакво положение, но ще го приключиш. Ще научиш нови неща, които ще ти влязат в употреба. Може да си поставена пред по-голяма публика, да се срещнеш с повече специалисти. Но ще имаш своите закрилници. Да не стигнеш до някое медицинско светило? Довери му се, ако го срещнеш.
Колелото на съдбата ми навява идеи, че и тази ситуация ще премине, че всичко се променя, може да имаш подобрение. Но ме притеснява, че е ....ами колело. Да не стане хронично това, което те тревожи. Стреми се да си почиваш повече, да ти е топло и уютно.
И на двете карти има изображения на бик, лъв, орел и ангел - 4 евангелисти, а и символиката с 4 кралски звезди. Имаш ли нещо в съвпад с някоя от тях? Някой апсект да се е заформил?
За всеки случай, защо не посетиш някое свято място, да запалиш свещичка, ако си вярваща.
Последната карта ме кара да си мисля, че в теб гори някакъв огън. Дали проблемите със здравето не идват от това, което задържаш в себе си? Дали не обръщаш повече внимание на черното, лошото, на гняв, да си отделила време за земните неща, изкушенията?
Трябва да предизвикаш твоите демони и да ги пребориш. Изправи се срещу страховете си, не ги отлагай в себе си, защото ти носят негативи.

Последната карта също е голям аркан.

Императрицата



Това ме кара да си мисля, че ще имаш подобрение.
Болежките да не са свързани с женското здраве? Много женски фигури на картите, много символично - кръг, деца, утроба?

Хайде, нека болестите минават и се радваш на своята женственост и грижи от другите.  :58:

ов - този месец имах преглед при светило наистина. имах доста неразположения, включително и към средата на месеца пазих леглото 2 дни /колелото/. но като цяло не беше нещо сериозно. за сметка на това здравата се филмирах на тема здраве

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3078 -: Октомври 27, 2015, 01:36:00 pm »
Новата 2016г.къде ще я посрещна?
5 пентакли - 6 меча - 10 пентакли

Ще празнуваме ли заедно рождения му ден?
Колесницата - асо жезли - 5 жезли

по първия въпрос- със семейството си в друго населено място
по втория, мисля че да, даже виждам доста хора на рд-то

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3079 -: Октомври 27, 2015, 02:33:56 pm »

Хепи, поръчах ти от вселената интересни карти.

                                Звездата                                          Смъртта                        Четворка пентакли
 
Два големи аркана, важен месец ще ти е. Унесла си се някъде, може да си позагърбила малко домашните или битови задачки. Да не се колебаеш за две възможности? Имаш своите мечти. Надяваш се на нещо. Но май ще се наложи да сложиш край на една илюзия. Нещо, което си развивала в главата си, за което си сънувала. Сега е време да направиш промени. Пази се от болестите и позволи на другите да те обгрижват. Ще имаш своите пазители - ангели, защитници. Но промените няма да дойдат с лекота. Трябва да пожертваш нещо - по-добре всичко, което виждаш, че е на доизживяване.
По-добре събирай ресурси за черни дни и търси стабилността. Не забравяй за духовните си занимания. Но сега е време да слезеш на земята. Тази Звезда е красива, но връщането към четворката пентакли ще ти отвори нови хоризонти. Ще видиш резултатите от нов проект.
Мечтите и пасивността - в друго време.  :38:
Не забравяй да не се затваряш - пускай да изтича всичко "болно" от себе си. Сякаш си се затворила в себе си и нито пускаш някой да влиза, нито нещо от теб да излиза. Това не е здравословно. Поне в едната посока да има движение - еднопосочна улица.  :-*

Орисвам те на вяра в новите хоризонти! Ще бъде, да знаеш.  :08: :58: :-*

Емс, много философско пишеш и ми е трудно да дам точна ОВ :)
Цял месец си се занимавах със здравето - стана ясно, че ще трябва да поработя върху себе си - да изчистя всичко старо от себе си (ето това вече си е ОВ :) ) - но то не става толкова лесно, поне за мен - в смисъл, че не знам как се прави :). Относно лекуването - ориентирах се наново към нещо забравено старо.
Пораздвижиха се и нещата около стари работни идеи - къде добре, къде не толкова ... но все пак движение.

И ако ми хвърлите за ноември, няма да се разсърдя :)
« Последна редакция: Октомври 27, 2015, 02:36:00 pm от Happy58 »

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3080 -: Октомври 27, 2015, 02:37:52 pm »
Имам и едно въпросче, но не знам дали, така формулиран, въпроса е добре.

Записах се за един курс (йога), но с това пълнолуние (курса започва в четвъртък) хич не ми харесва .... чудя се дали да не го отложа за Новолунието (тук курса започва на другия ден)?

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3081 -: Октомври 27, 2015, 02:46:07 pm »
Новата 2016г.къде ще я посрещна?
5 пентакли - 6 меча - 10 пентакли

Ще празнуваме ли заедно рождения му ден?
Колесницата - асо жезли - 5 жезли

я виж ти,на кой му  звънкат вече звънчетата на еленчетата в ушите...
за новогодишния купон,най-вероятно ще е на две места.
някак 5пентакли и 10 пентакли не ми се връзват,като за едно място,особено с тази 6 ,меча.. та видиш ли на две места,на два купона,на два етапа ще го караш...почваш от място,което е лекинко скучничко,после марш сред тълпата...а може би  на вън,буквално на площада...

за рождения ден-пътуване може би не сте заедно чисто физически,на разстояние един от друг,каквото и да е или сте разделени,или трябва силно желание за да се случи това да бъдете заедно-това все по колесницата,в частност и асо жезли,което дава една добра насока,че мерак има...5жезли-ораганизирано тържество,въпроса е,да запазите мир и хармония в отношенията си,че тая карта,все я спрягат като конфликтна...така,че ако искаш едно събитие да е красиво,топло,просто  го напрвете такова,погрижете се вие да сте такива...парещи карти,иска се внимателност,темпераментта нека да работи за вас,не против вас...

Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3082 -: Октомври 27, 2015, 02:49:00 pm »
Хепи изтеглих ти за ноември
ц.3м/КП+РП+Дявол


Хепи внимавай със сърцето през месеца- може да имаш здравословни проблеми с него. Иначе мъж се е запътил към теб- прилича ми на страстно обвързване  :012: С парите и работата ще си окей- финансите ще са повечко през ноември. Виж дали нямаш индикация за тайна връзка, щото РП+Дявол баш на такова ми прилича.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3083 -: Октомври 27, 2015, 03:01:19 pm »
По картите за Хепи - възстановяване на душата, така мисля аз. Плюс любовни трепети.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

синие

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 167
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3084 -: Октомври 27, 2015, 03:02:36 pm »
много интересна комбинация ми се струва от 3меч и дявол ... имам едно мое мнение за тях-дявола тук може да бъде човечен,в смисъл дава ти шанс да опиташ,да се поправиш,просто не си изтеглила късата клечка...как да кажа,малко честно го дава,доколкото дявола е честен. всъщност всички сили имат един ден,в който и те са човекоугодни,служат ни-това е мое мнение,така мисля аз,според опит с тази комбинация.
а по твоите карти-на любов ми приличат,но и много работа те чака,труд,задължения.
Само в един миг безвремие...
изгубени ще се намерят;намерени ще се изгубят;

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3085 -: Октомври 27, 2015, 03:45:36 pm »
Благодаря ви, момичета  :58: :-* .... хайде, да идва принца на белия кон  и да ми излекува сърцето и душата (еййй, все чакаме някой друг да свърши мръсната работа  :57: :57: )

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3086 -: Октомври 27, 2015, 03:57:58 pm »
по картите за Хепи мисля, че ще има предложение, свързано с пари, което ще постави морални дилеми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3087 -: Октомври 27, 2015, 03:59:41 pm »
Новата 2016г.къде ще я посрещна?
5 пентакли - 6 меча - 10 пентакли

Ще празнуваме ли заедно рождения му ден?
Колесницата - асо жезли - 5 жезли

смейно, може извън града. може да е свързано с повечко пари. но мисля, че ще изкараш добре

клоня към да, особено, ако трябва да се връща от някъде

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3088 -: Октомври 27, 2015, 07:59:06 pm »
Ще съм благодарна, ако някой изтегли и за мен карти за ноември  :-*

Утре ще ти изтегля карти  :)

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3089 -: Октомври 27, 2015, 09:14:41 pm »
Може ли и за мен карти за ноември , благодаря ви  :58: :-*