Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644375 пъти)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3135 -: Октомври 31, 2015, 11:49:50 pm »
Хепи, изтеглих ти месечно Таро за ноември и на теб :)

         Обусловеността                              Творчество                           Аутсайдерът

          

Хепи, има нещо, което смяташ за обусловено, нещо, което, според теб, почти не подлежи на промяна. Това те дърпа назад и подкопава корените ти. То е като обсесия, трудно се откачаш от мисълта за него. Всъщност ти имаш ресурсите да се справиш, имаш и да кого да се допиташ за съвет и да намериш решение. Това е нещо изначално много стабилно, било вътрешна твоя сила или друг човек, на когото се доверяваш. Въпреки това ти не вярваш много, че е възможно да излезеш от омагьосания кръг. Чувстваш се ограничена и изолирана. Но всъщност от теб зависи да излезеш на простор. Не си под ключ, вратата е отворена. Възползвай се и не се обезсилвай.

Та, Хепи, мисля че този месец ще се занимаваш със себе си и със своите осъзнавания, с преодоляване на насадени мисли и схващания от други хора, може би авторитети за теб. Ще набереш смелост да направиш крачка напред.

Пожелавам ти успех, а и съм сигурна, че ще се справиш  :58:
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3136 -: Ноември 01, 2015, 01:53:00 am »
Делф, днес сме на една вълна с теб.  :57: Днес точно зазяпвах по-обстойно Асо мечове. До момента някак отгоре все го разглеждах. Днес имаше абонирани за него в подредбите и леко ме погълна. То се усеща, когато потънеш в някоя карта.

С теб явно си имаме своите скрити страни. Аз ти тегля периодично Луната. Ти на мен Сънищата.  :-*
Напипала си нещата.
Допускам да се изтощя от този бурен социален живот в последно време.
Ще съм търпелива. На последната карта жената сякаш е бременна. А и фазите на Луната са интересни над нея. Всичко има начало и край. Цикъл. В мен винаги е много бурно, всичко ври и кипи. Имам си своите емоции, които пазя за себе си, не споделям с околните. Дори да им изглеждам много равна в емоционален план, то в мен е вулкан.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3137 -: Ноември 01, 2015, 01:57:44 am »
Имам някакво предчувствие за другата седмица, та си изтеглих карти
ц.2п/Маг+Ач+9м

Хм ще се опитам да балансирам, в началото на седмицата явно ще имам доста задачи да свърша, нещо ново ще се роди- дали емоция, дали идея, ще видим. Към края пак ще се затворя в златната си клетка  :012: няма да ми е добре, но пък ще ми е сигурно в нея.

Клетката ти е отворена, но ти ще се страхуваш да излетиш.  :58:
Използвай емоциите и твори.
Явно не си избрала още нещо конкретно, към което да насочиш този процес на създаване. Ще се опитваш да балансираш. Но все някога едната везна ще се наклони повече.  :08:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3138 -: Ноември 01, 2015, 02:16:52 am »
Уране, много се надявам утре вечерта да се прибера по-рано и не в тази ми кондиция. Сега преценявам, че не съм в идеално състояние за вещерстване.  :38:  Мислите ми са на друго място. Акъл изветрял.  :singing: :cheer:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3139 -: Ноември 01, 2015, 02:20:56 pm »
Емс, мога ли да помоля за теглене на карти? :)
Работа и перспективите в нея.

Тези дни всички са абонирани за Асо мечове.

Уране, за теб изтеглих тези карти.

               Асо мечове                      Колелото на съдбата                    Петица пентакли




Уране, да не си се разпиляла в много дейности? И в никоя да не може да стигнеш до максимума на възможностите си? По-скоро се концентрирай в едно нещо, което най-много ти е на сърцето и ти се отдава.

В работата може да изникне новина, която да те засяга. Ще се появят задачки, с които си решила да се справиш. В теб има достатъчно сила, креативност, ясна мисъл какво трябва да се случи. Но може да срещнеш проблеми от външни фактори. Ситуацията да не зависи от теб изцяло, да търпи промени. Каквито проекти си започнала, може да се развиват по друг ред, не определен от теб, да зависят от другите. Колелото се върти - може да си на върха, но да се наложи да слезеш в ниското. Или да се издигнеш. Има ли слънчеви Телци около теб? Да не се впускат в разговори - неприятни?
Не се страхувай от тези промени и ако събитията не вървят по желан от теб начин. Не забравяй, че всичко се променя.  Може да останеш без адекватни възможности и решения, което да ти се струва плашещо. Вземи максимума от това, което ти се предлага.
И се пази, за да не загубиш позиции.

Да не обмисляш напускане на работното място?

Последната карта е Седмица жезли.



Колкото и да е трудно, каквито и предизвикателства да ти поставят другите, ще се справиш.

Уране, успех!  :-* Орисвам на бързо справяне с трудностите! В твоя полза.  :58:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3140 -: Ноември 01, 2015, 02:43:22 pm »
Уране, като ми поизветреят алкохолните пари, ще запаля черните свещи, па да видим.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3141 -: Ноември 01, 2015, 03:09:11 pm »
Емма, не знам дали си ми видяла писанието, само да се обадя, че и аз съм на опашката. Когато имаш време и настроение, ще съм ти благодарна, ако ми направиш и на мен подредбите.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3142 -: Ноември 01, 2015, 03:53:15 pm »
Боболина, ще ти изтегля карти, не съм те забравила. :58:
Нямах време за две подредби по обяд. Довечера дано успея, трудно ми е да обещая.  :08:
Ако някой се чувства пропуснат - да дава сигнал.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3143 -: Ноември 01, 2015, 04:11:52 pm »
Боболина, ще ти изтегля карти, не съм те забравила. :58:
Нямах време за две подредби по обяд. Довечера дано успея, трудно ми е да обещая.  :08:
Ако някой се чувства пропуснат - да дава сигнал.

И за мен карти 😁😳😊

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3144 -: Ноември 01, 2015, 04:23:11 pm »
Уране, като ми поизветреят алкохолните пари, ще запаля черните свещи, па да видим.

Защо черни? За душманите?  :012:

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3145 -: Ноември 01, 2015, 04:24:25 pm »
Ема, има такъв момент- с разпиляването и невъзможността да се завършат нещата.
Да добавя.  В края на миналата седмица се посдърпах със слънчев телец.( Като привидят "големи пари" и полудяват.  :012: :012:)

п.п.Благодаря, Ема.  :58:
« Последна редакция: Ноември 01, 2015, 05:52:02 pm от Uran »

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3146 -: Ноември 01, 2015, 05:33:32 pm »
Боболина, ще ти изтегля карти, не съм те забравила. :58:
Нямах време за две подредби по обяд. Довечера дано успея, трудно ми е да обещая.  :08:
Ако някой се чувства пропуснат - да дава сигнал.

Благодаря, Емма,  :-* когато успееш, дори и да не е днес. Питам аз, да съм сигурна, че си ме прочела, нещо много поръчки валят към теб, да вземем да ти зачислим една форумна секретарка.  :57:

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3147 -: Ноември 01, 2015, 07:47:52 pm »
Хепи, изтеглих ти месечно Таро за ноември и на теб :)

         Обусловеността                              Творчество                           Аутсайдерът

          

Хепи, има нещо, което смяташ за обусловено, нещо, което, според теб, почти не подлежи на промяна. Това те дърпа назад и подкопава корените ти. То е като обсесия, трудно се откачаш от мисълта за него. Всъщност ти имаш ресурсите да се справиш, имаш и да кого да се допиташ за съвет и да намериш решение. Това е нещо изначално много стабилно, било вътрешна твоя сила или друг човек, на когото се доверяваш. Въпреки това ти не вярваш много, че е възможно да излезеш от омагьосания кръг. Чувстваш се ограничена и изолирана. Но всъщност от теб зависи да излезеш на простор. Не си под ключ, вратата е отворена. Възползвай се и не се обезсилвай.

Та, Хепи, мисля че този месец ще се занимаваш със себе си и със своите осъзнавания, с преодоляване на насадени мисли и схващания от други хора, може би авторитети за теб. Ще набереш смелост да направиш крачка напред.

Пожелавам ти успех, а и съм сигурна, че ще се справиш  :58:

много благодаря :) .... даа, има нещо такова ... ще докладвам, когато се справя :) - сега сигурно разбираш защо съм оставила сериозните анализи на цифрите и астрологията .... все още не съм "полетяла" - имам вътрешна работа за вършене още.

много хубаво аватарче имаш ... аз рядко ги забелязвам, но твоето нещо ме привлече да го видя :)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3148 -: Ноември 02, 2015, 09:20:54 am »
Защо черни? За душманите?  :012:

Затуй, зер. Да се пукат душманине.

Странни карти ти изтеглих. 2 чаши, Император, Цмърт. Долу — Асо Пентакли. Има ли вариант заедно с някой силен, важен за теб мъж, с когото си свързана, заедно да счупите каръка? Може да набарате отнякъде голямото асо :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3149 -: Ноември 02, 2015, 09:45:27 am »
Емма, много те моля, ще изтеглиш ли карти и за мен за ноември? :engel016: Една подредба за мен за месеца, как ще е събитийно и още една подредба конкретно за отношенията между мен и Х., какво ще се случва между нас ноември месец. :38:

Боболина, много силни карти ти изтеглих за ноември. Картите бяха много непослушни. Голям зор да изпадне един Рицар. Накрая си намери място в подредбата.

За месец ноември

                  Смъртта                       Рицар чаши                        Умереността



Малко идиотски въпрос. Да не ти се налага да пиеш някакви течни лекарства?

Този месец ще ти е важен, но на вътрешно ниво. Ще има промени в теб. Ще изоставиш някои неща като ненужни. Може този отказ да не ти е лесен, да ти е драматично или да се усещаш самотна след него. Помисли кое си струва усилията. И не се страхувай. Ще има други възможности. Може отказ от нещо да дойде след писмо, вест. Изпълнени с емоции. Да не завъртиш любовна авантюра? Или да има някой, който ще ти се обясни в любов, ще покаже своите романтични желания?
След промените ще си по-скоро настроена идеалистично. Но ще трябва да търсиш баланс. Може да балансираш между две положения. Бъди дипломатично, радвай се на малките удоволствия, на музиката, на цветята. И не загърбвай съветите на другите.

Последната карта е Обесеният.



Силен и разтърсващ месец, който ще обърне представите ти, ще изисква от теб пренареждане на приоритетите. Може да се оттеглиш от другите, за да премисляш в покой.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.