Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645219 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3165 -: Ноември 03, 2015, 11:32:13 am »
Молбата е към Емма , не към теб . Не знам защо ти отговаряш и нападаш ?

Един съвет- купи си карти и се научи да  гледаш!

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3166 -: Ноември 03, 2015, 11:36:55 am »
Молбата е към Емма , не към теб . Не знам защо ти отговаряш и нападаш ?

Защото всеки е свободен да изразява мнението си и защото ти каза да не го приемаш като заяждане...
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

kostansa

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3167 -: Ноември 03, 2015, 11:40:30 am »
Един съвет- купи си карти и се научи да  гледаш!


Карти имам, консултирам се тук и ги сравнявам с мойте подредби за да видя дали съм на правилен път .  ;)

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3168 -: Ноември 03, 2015, 11:43:02 am »
Хайде, Констанс, хвърли ми едни карти за тази седмица :) Тъкмо да потренираш малко на живо  :08:
« Последна редакция: Ноември 03, 2015, 11:45:16 am от delphin »
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3169 -: Ноември 03, 2015, 06:20:16 pm »
Обратна връзка за седмицата:

Изтеглих си нови седмични карти. Този път малко по-добре.  :012:

            Императрицата                      Тройка мечове                    Шестица мечове

И този път мечовете не ме пропуснаха.

Последната карта е Девятка чаши

Ще ми разбиват сърцето явно.  :012: А аз ще бъда отново самарянка и кошче за душевни отпадъци. Докато ми писне съвсем и не покажа вратата на всички, които ме раняват.  :012: Ще се отдръпна от миналото.
И ще ме налегне едно щастие, ще започнат да валят покани за партита.  :012:

Ако на някой друг му се теглят седмични карти, нека ме има предвид. Ще ми е интересно какво говорят вашите.

Изтеглих си и от оракулските карти. Много интересни се паднаха. Ще споделя и тях след малко. (да фотографствам подредбата) :012:

Оракулските до някаква степен говорят за същото, което и таро.

Трябва да намеря баланс, да търся хармонията. Може би да се смиря. Да приема в себе си доброто и лошото, мъжкото и женското. Да затворя очи и да прогледна с усета си може да ми помогне, особено ако има дисхармония в някои сфери от живота ми. Трябва да направя списък на нещата, които не харесвам в себе си или в отношенията с хората.
Втората карта е конкретна - излекуване. Това ще стане като се свържа с истинската си природа, със себе си. Някъде е сърцевината ми, а аз съм извън това място.
И в тарото на втора позиция има сърце. И двете карти говорят за някаква болка и лекуването й.
Третата карта е свързана с промяна. С нови убеждения и вяра напред. И тази карта говори за напускане на миналото. Заради сълзовидните елементи си мисля, че може и да си поплача - облекчаващи сълзи.
Тази еврейска звезда малко ме обърква.  :012: Да речем, че ще ме закриля този символ.

Само отбелязвам, че тр. Лилит шества върху стелиума ми. Изкушения, изкушения. И на мен ми е изкусителско.  :012:

Последната карта много...божествена. Това е, накрая ще си релаксирам като една истинска Богиня. Изглежда като полегнала на бряг на езеро/море/река. Много голи жени, много емоции. Може пък да съм по-открита.

Седмични за Емма:  :-*
влюбените - паж пентакли - 2 жезли
горе 8м

Да не те поканят на сватба или годеж?  :017: Или те ще правиш компромиси заради любимия?



Емс, ще имаш притеснения около дома/семейството. Ще пътуваш, но може и да се отдалечиш от човек/ситуация. Някак си те виждам доволна тази седмица, ама ще се занимаваш с дечурлиги  :012:

Емс аз ти изтеглих карти и се паднаха почти същите
ц.3м/Им-ца+6ж+Дама жезли


Напрегната седмица- ще лавираш между семейството/домакинската работа и работните ти ангажименти.Ще получиш признание за нещо в работата. Харесват ми картите без 3м- но  тя си показва напрежение според мен, защото ще ти се наложи да тичаш наляво надясно

Emma ,изтеглих ти седмични карти .
императрица-принц на пентаклите-звезда
принцеса на чашите ,като долна карта на колодата.

Какво да ти кажа и тази седмица ще си човекът,който раздава себе си . Ако това те изтощава , то майката природа е насреща ,посети парк,кътче което е твое и там се чистиш и зареждаш.
Събития може да няма,но си в процес на новото ,и всичко става по правилния начин. В хармония си със календара .

Принц и принцеса , може да е една тромава стрела на амур ,или нечие  обяснение,излияния,което да те ангажира мисловно ,и да търсиш уединение и решение на получената задача.

За моите карти почти веднага дадох връзка - бях придружител на мое приятелче с ранени крака. Помагах му за придвижване до болници, кабитените и т.н. Не успях да си поплача, не ми е разбито сърцето. Мисля си за миналото. И то ме преследва. Много силен период в това отношение.


Скорпионче, тук е времето да те адмирирам.  :012: Обратната връзка за годеж е малко комична. Детенце това лято навърши 18 години. И преди няколко дена ни тръсна новината, че имал намерение да се жени.  :85: :85: :85: Не мога, хора! Вярно е голяма лудница около мен. Баща му бързо му сви разперените криле с думите, че първо трябва да си намери призвание, защото няма намерение да гледа и неговата булка. Която няма навършени 18 години.  :D Не го разбирам това. Отдели се от нас, живее си сам в жилището. Ами да работи, да си закупи роб, да си наеме прислужница. Но чак да се жени, защото му е скучно... И после как да не откача млада. Нямам един ден покой.

Тренди, лавирах между работа и дом. Занимания с деца - да, прочети горното. Получих и признание. Заслужих си го, голямо тичане беше в последен месец.

Синие, и ти си в целта. Получих и признание, но то е от човек от миналото. Не му обърнах внимание.


Всички сте много точни. И през тази седмица имах много ангажименти. И ми тежеше, че не успявам да се грижа за дома си на 100%. Вече свикнах да правя по хиляда неща на един път, за да не губя време.




I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3170 -: Ноември 04, 2015, 09:23:45 am »
…Детенце това лято навърши 18 години. И преди няколко дена ни тръсна новината, че имал намерение да се жени.  :85: :85: :85: Не мога, хора! Вярно е голяма лудница около мен. Баща му бързо му сви разперените криле с думите, че първо трябва да си намери призвание, защото няма намерение да гледа и неговата булка. Която няма навършени 18 години.  :D Не го разбирам това. Отдели се от нас, живее си сам в жилището. Ами да работи, да си закупи роб, да си наеме прислужница. Но чак да се жени, защото му е скучно... И после как да не откача млада. Нямам един ден покой.


Двете работи може да са свързани :012: А като му е скучно, с робинята си правят весело. Да се жени, бе! :d030:

Happy58

  • Гост
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3171 -: Ноември 04, 2015, 09:32:01 am »

.............. И ми тежеше, че не успявам да се грижа за дома си на 100%. Вече свикнах да правя по хиляда неща на един път, за да не губя време.

Емс, бъди по-внимателна към себе си - сега си още млада и издържаш, но ще дойде време, когато това натрупано напрежение може да избухне и тогава става страшно. Давай си почивка по няколко минути сама със себе си - да почине тяло, ум, дух ....

Сега разбирам това, което мама постоянно ми повтаряше през последните 2 години. Време е да поема щафетата и да започна да го повтарям на по-младите (явно) :)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3172 -: Ноември 04, 2015, 09:52:35 am »
Репс, поискай съвет от мързел и ще получиш най-доброто решение.
До съвсем скоро имаше възможност да си закупиш тайландка и да си я гледаш в дома. Подслон, прехрана, грижи за здравето. В замяна получаваш домашна робиня.
 :012:
И не беше скъпо това удоволствие. Но който имал акъл, направил го. Който лапал мухите, ще си загаря яденето всеки ден, защото правил хиляда неща на еди път. Та така...

А ти ли ще му гледаш булчицата, Репс? Защото тя е на 15-16 години. Оказа се, че бъдещата снаха е стелиумна Везна.  :012: На мен ми харесва. Но чак пък да се жени от скука и защото няма кой да се занимава с домакинството му... :72: В крайна сметка - голям човек е, да прави каквото иска. Успокоителното е, че е слънчев Близнак, Луната му е в Стрелец. Сигурно бързо ще му премине. Но пък Венера в Рак... И Марс във Везни. Имат синастричен съвпад на негов Марс и Венерата й. Тригон Слънца, тригон Луни. Работата е дебела.

Хепи, на моменти заприличвам на майка ми. Тя беше така дейна и сега осъзнавам защо в един миг ритна домакинството от живота си. Защото й тежеше. И по тази причина го намрази. Така е, трябвало да се случи, за да я разбера и да спра да я упреквам. Малко късно идва разбирането. Аз все още умея да си давам почивка. Вчера може да се каже, че лентяйствах. Днес мисля да го ударя на разходка и удоволствия.
Но си много права, че трябва почивка. Осъзнавам го. Но като има и ангажименти... Ще се справя, не ме мисли.  :-*
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3173 -: Ноември 04, 2015, 10:02:36 am »
Ема,
последните ти карти като че ли описват новината, въпреки, че преди това си разбрала. глупакът бие тъпан тук, но е на 1ва- т.е това, което отминава. може би вътрешно равновесие ще търсиш по въпроса, но няма да ти е леко.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3174 -: Ноември 04, 2015, 02:43:53 pm »
Клер, може и да имат връзка с историята около детенце. Но къде не го мисля чак толкова много. Аз съм уранична и приемаща. Кой каквото иска да прави. Ако мога - ще помогна. Ако не мога - няма да взема отношение. Нали...ясно е, че не ми е до сватби на тийнове.
Нека са щастливи децата.
Пламнала ми е главата с други неща. Тези тинейджърски истории са ми на задна позиция. И имам съмнение, че с тази въздушност и при двамата, мераците им бързо ще изчезнат.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3175 -: Ноември 04, 2015, 06:48:19 pm »
Седмичните ми: рицар жезли - 9меча - крал чаши



Какво съм аз за него? асо жезли - жреца - десет чаши

Единият ми шеф днес заяви, че напуска работа - а по характеристики той е типичният крал чаши. Много страдам тази вечер...много... Защото е невероятен професионалист и е човечен най-важното!!!

 :'( :'( :'(

Допълнение:
По седмичните ти карти - с голям ентусиазъм може да тръгнеш в някаква посока. Но в един момент да се почувстваш безпътна и изплашена. Страховете ти са повече. А може да са свързани с някакъв мъж, който ти се струва неопределен, неясен, неуловим. От плам към емоции. Голям преход.

« Последна редакция: Ноември 06, 2015, 05:05:26 pm от Скорпионче »
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3176 -: Ноември 04, 2015, 10:32:09 pm »
Емма, благодаря ти и за втората ми подредба, много точно си усетила нещата, отново! Става въпрос за нов шанс на чувства, зародили се в миналото. С нетърпение очаквам да видя как ще се развие всичко. Изпитвам вълнение, но и някакъв страх, да. Пътят пред нас е здраво миниран и въпреки всичко искам тези отношения, вярвам в тях. Ще дам обратна връзка, благодаря ти отново. :38:


Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3177 -: Ноември 05, 2015, 09:59:38 am »
Споделете мнението ви за рицар чаши? Като дневна много коварна ми излиза?  :017:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3178 -: Ноември 05, 2015, 10:05:10 am »
Рицар чаши е влюбен човек, емоционален.
Как се изразява при теб, защо е коварен?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3179 -: Ноември 05, 2015, 10:09:41 am »
рицар чаши може да е и покана.