Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 644458 пъти)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3210 -: Ноември 08, 2015, 02:41:08 pm »


Ревих да изтегля и аз от моето таро за ноември.

Паднаха ми се асо чаши, 10 пентакли и 8 жезли. Как бихте тълкували ?

Много разноцветни карти.
Флорка, първите две карти много фертилни.  :012:
По Асото може да имаш някакви надежди или очаквания за щастие. Среща с жени/женски колектив или занимания в дома. По жезлите - много и различни задачки, но ще се справиш с тях.
Хайде, хубави новини чакаме.

Радвам се, че ти харесаха оракулските. Много са ми на сърце, но нали са нестандартни и не ги натягам много на другите.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3211 -: Ноември 08, 2015, 02:44:15 pm »
Паднаха ми се асо чаши, 10 пентакли и 8 жезли. Как бихте тълкували ?

Сега като поясни ситуацията при теб, по тези карти бих казала, че очакваш новини за работа от определено място?
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3212 -: Ноември 08, 2015, 02:46:56 pm »
Да, Скорпионче, много точно. Аз бих добавила, че на Флорка й се иска работата да е близо до дома й.


Моята обратна връзка по седмичните ми карти - помня само, че първата карта беше Глупакът. А последната Десятка жезли. Вярно бях като магаре. Вече вчера взеха да изпушвам лекичко от това пилеене в различни посоки.

Витхце, седмични карти теглили ли сме си? Какво чакаме?  :012:
« Последна редакция: Ноември 08, 2015, 02:49:36 pm от Emma »
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3213 -: Ноември 08, 2015, 02:47:19 pm »
Ревих да изтегля и аз от моето таро за ноември.

Паднаха ми се асо чаши, 10 пентакли и 8 жезли. Как бихте тълкували ?

Според мен ще имаш вдъхновение, подкрепа и напредък в нещата, с които се занимаваш. Не се притеснявай за работата, от семейството ще ти окажат изненадваща помощ или ще се появи стабилно предложение. Работата творческа ли е?
Успех, Флора :08:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3214 -: Ноември 08, 2015, 03:38:25 pm »
Емма, ще може ли и аз за оракулските? Питането ми е до 3 месеца ще разреша ли отношенията си със З?


Скорпионче, за теб изтеглих

Ocean of eternal love                Harmony                 Liberation
                                          Eternal dance


Много хубави и положителни карти.
По първата карта - любовта може да излекува всичко. Каквото е било безплодно, ще стане плодородно. Нещо ново се задава в емоционален план. Ако е имало нещо в зародиш, ще се радваш на сътворяването му, изникването му.  Ще имаш щастие от ново начало. Може нова страница в любовта.
Това ще ти донесе усещане за хармония, ще си в мир със себе си. Това ще те кара да се чувстваш силна, че владееш положението. Ще те направи продуктивна. Може да усетиш как се свързваш с неща, които са дълбоко вкоренени в теб, част от теб, загубила си ги и сега отново стигаш до тях.
Ако си била силно зависима от някой, ще се почувстваш освободена. Както и освободена от лошите емоции. Може да поискаш малко повече пространство за себе си, което ще ти се отрази добре.
Хайде, с вярата и новите надежди напред!  :58:

Последната карта говори за промени, които ще доведат до усещане, че си близо до себе си и се движиш по здравословен ритъм на живот. Не е нужно да правиш живота си труден. Има и по-лесни варианти, в които ще се чувстваш по-щастлива.

 :58:

Гледаш ли цветя? Намери време да се докоснеш до някакво растение, да се порадваш на такова. Ще ти донесе спокойствие.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3215 -: Ноември 08, 2015, 03:45:58 pm »
Имам някакво предчувствие за другата седмица, та си изтеглих карти
ц.2п/Маг+Ач+9м

Хм ще се опитам да балансирам, в началото на седмицата явно ще имам доста задачи да свърша, нещо ново ще се роди- дали емоция, дали идея, ще видим. Към края пак ще се затворя в златната си клетка  :012: няма да ми е добре, но пък ще ми е сигурно в нея.

Интуицията правилно ми се обади. Беше изключително важна и активна седмица за мен. Започнах стаж, запознах се с нови хора, забавлявах се, накрая мъничко се оттеглих от всичките тези събития. Но скоро няма да забравя всичките тези емоции, които преживях.  :)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3216 -: Ноември 08, 2015, 03:49:47 pm »
Скорпионче, за теб изтеглих
Ако си била силно зависима от някой, ще се почувстваш освободена. Както и освободена от лошите емоции. Може да поискаш малко повече пространство за себе си, което ще ти се отрази добре.

 :-\ :-\ :-\  :72: :72: :72:
Обмислям вариант как да се оттегля за малко от света, да се дистанцирам от всичко, че ми идва в повече. Благодаря отново, Емма.
И ще обърна повече внимание на цветята вкъщи, задължително!
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3217 -: Ноември 08, 2015, 03:52:54 pm »
Новите ми седмични: 9 меча - страшния съд - 8 меча
Хм, безсилие пред промените или осъзнаване, че аз сама преча на промените да навлезнат в живота ми. Вторият вариант, със сигурност. ;D



Ще осъзнаеш болезнени истини. Ще имаш някакви терзания, притеснения. Нещо от миналото ще се  появи.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3218 -: Ноември 08, 2015, 03:59:26 pm »
Хайде картите за новата седмица!
ц.3ч/Пч+Звезда+Дч


С тия чаши седмицата ще е емоционална. Ще има явно някакво събиране или ще ходя някъде на купон, макар че не ми се вярва. Може би ще получа новина(приятна), която ще ме развълнува  :017:

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3219 -: Ноември 08, 2015, 04:08:49 pm »
Тренди....ууаааууу...  :012:
Аз залагам на любовни вълнения, да видим. И си имай едно наум с приятелките.
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3220 -: Ноември 08, 2015, 05:54:23 pm »
Емче, моля за едни оракулски карти, като ти дойде музата  :-*
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3221 -: Ноември 08, 2015, 07:52:08 pm »
Сега като поясни ситуацията при теб, по тези карти бих казала, че очакваш новини за работа от определено място?

Да, при това за повече от едно.  :)
Според мен ще имаш вдъхновение, подкрепа и напредък в нещата, с които се занимаваш. Не се притеснявай за работата, от семейството ще ти окажат изненадваща помощ или ще се появи стабилно предложение. Работата творческа ли е?
Успех, Флора :08:

Мерси, Романтика.  :) Работата, която в момента извършвам не е творческа. Точно по  3ти дом е , меркурий и марс. Другите ми предложения и те са по 3 дом, а аз търся от една камара време творческа по 5ти и по 3ти едновременно. И все още нищо...
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3222 -: Ноември 08, 2015, 09:03:23 pm »
Емче, моля за едни оракулски карти, като ти дойде музата  :-*

Делфи, може оракулски. Имаш ли конкретен въпрос? Или на общо основание да тегля?
На мен много ми е дошла музата.  :72:

Даже на Витхцето ще изтегля седмични, че не помня да сме теглили. Тя не си е казала, но знам, че й ври и кипи от нетърпение.  :012:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3223 -: Ноември 08, 2015, 09:11:31 pm »
Нямам въпрос конкретен, Емче, тенденция каква ще се появи, това ми е въпросът :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3224 -: Ноември 08, 2015, 10:32:09 pm »
Делфи, интересна подредба се получи.

Jewel within a teardrop         Peace               Remembrance
                                      Moonlight

Малко ме обърка първата карта. Докато я почувствам. Явно си в емоционален период. Да не плачеш тайно? Предстои ти някаква емоционална връзка с друг човек - приятел, любим, деца. Ще се почувстваш силно обвързана, емоционална, включена в някаква енергия. Ако си имала мигове на тъга, ще се трансформират в радост. Не мога да преценя дали цветето на първата карта е мак. За мен е мак. Трябва да заспиш, да си в покой, да изсънуваш нещо, за да ти олекне.
Не всичко ще е под контрол от теб. И трябва да намериш за себе си покой. Не всичко зависи от теб и е в ръцете ти. Трябва да гледаш по-позитивно на събитията, които не зависят от теб. За да има хармония за всички - теб, хората около теб. Фокусирай се върху нещата, за които си благодарна на Съдбата.
Явно има неща от миналото, които преживяваш отново. Или се появява пред теб с нова одежда. Но ти е чувствено, емоционално. Не се съпротивлявай на тези спомени или изживявания. От време на време е необходимо да си правиш равносметка, дори да си припомняш или изживяваш минали събития. Бъди благодарна за всичко, то ще ти донесе мъдрост за бъдещето, ще е лечебно.

Последната карта е много хубава. Хайде, орисвам на пътешествие с романтика, където ще се почувстваш релаксирана, успокоена, ще мислиш за ново начало. Ще погледнеш на живота си от нова перспектива. :58:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.