Автор Тема: Да попитаме Таро  (Прочетена 645472 пъти)

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3240 -: Ноември 12, 2015, 06:18:09 pm »
Емма,  :38:
Последната карта беше крал жезли.
В последно време забелязвам, че само работа го вълнува и пари, и работа... и взе да ми писва.
Браво - позна и за предишния съюз, за който сам казва, че му оставил голяма рана.

Скорпионче, искаш ли довечера да изтегля и аз карти?

Да, дааа.  :38:
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3241 -: Ноември 12, 2015, 06:21:55 pm »
Той явно има намерение да се издига в работата си. Иска да бъде оценен, да видят в него много възможности, много умения. С този Крал като последна карта... Огън го гори, важно му е да седне на трон. Може да направи грешки от желание нещата да се случат бързо.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Kler

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 909
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3242 -: Ноември 13, 2015, 08:30:05 am »
8 чаши не винаги е физическа раздяла. може да има нужда от дистанция в момента. обикновено около месец отминава влиянието на 8 чаши.
по-добре питай дали ще се разделите в някакъв срок. защото тук може просто да описват емоционалния свят на човека, а понякога всеки има нужда от малко дистанция.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3243 -: Ноември 13, 2015, 09:39:48 am »
Скорпионче, изпадна ми Крал жезли по време на размесването на картите. Явно е важно.


             Тройка пентакли                Смъртта                    Девятка пентакли



И според тези карти ми се струва, че иска нещо да усъвършенства в себе си, да добие майсторство някакво. Иска да се докаже и да има добри финансови постъпления. Може да има желание за някаква промяна, по-скоро трансформация на нещо, което не намира за хубаво. Или да боледува за нещо, да има нужда от оздравяване(в отношенията). Но последната карта не ми говори за раздяла, а за време за себе си отново. Да се порадва на постигнатото, да послуша музика, да оцени красивите неща в живота.
Картите не са ми за раздяла.

Последната е Рицар пентакли.



Ако го чувстваш отдалечен, може да е по причина негови си проекти, които иска да реализира. Желание за стабилност, финансова сигурност.

И аз като Клер мисля. Отстраняването може да не е физическо, а да е въвлечен в собствените си дела.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3244 -: Ноември 13, 2015, 09:52:50 am »
8ч не е карта на категоричната раздяла, в даден момент човека се завръща.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3245 -: Ноември 14, 2015, 12:47:39 pm »
Боболина, изтеглих ти тези карти. Дано ти е от полза.

         Справедливостта                  Двойка пентакли                      Глупакът



Този проблем свързан ли е с някакви морални норми?
Най-доброто, което може да направиш, това е да караш по установен ред, както е божествено правилно, да претеглиш добре кое е редно. И да не се поддаваш на изкушения за бързо справяне с проблем, особено ако са свързани с нещо нередно. Бъди справедлива и не се колебай да поискаш подкрепяща ръка. Стреми се към дипломатичност, не бъди прекалено рязка, опитвай се да държиш средината.
И гледай по-отгоре на ситуацията, но не с наивност.

Имаш някакъв път да извървиш. Тогава ще си сама. Ще загърбиш материалното, но ти е необходимо това осмисляне.

Частична обратна връзка. Получих оферта да решим проблема малко по втория начин, за по-бързо. Щях да падна, веднага се сетих за тарото на Емма. Емма, :clap: много добре си видяла посланието на картите, макар че на мен все още не ми е ясно какво точно ми казват. Но решението, което ми предлагат въпросните доброжелатели, не ми е на сърце, така че не се изкуших. Лошото е, че наистина трябва да намеря изход скоро, едното ми око е все в календара. :(

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3246 -: Ноември 14, 2015, 01:50:20 pm »
Тренди, седмичните за теб

              Колесницата                      Паж пентакли                       Асо чаши



Ще трябва да избереш път, по който да вървиш. Сама ще вземаш решенията, но ще е важно за теб. Може да се налага да работиш екипно, да съвместяваш различни неща. Стреми се да работиш с другите, а не против тях. Само така ще имаш успехи. Може да тръгнеш в посока, която е малко различна от досеганите ти. Но ще е за твое добро. Учение, получаване на нови знания. Интересно е, че на паж има отворена книга. Съветвай се с по-мъдрите от теб. Особено сатурновите хора. Ще ти е от полза, ще ти даде възможност да трупаш неща, които ще носят активи след време. Явно имаш някакви надежди. Бъди творческа. Ще искаш да създаваш, особено щастие.

Последната карта е Паж чаши.



Да не получиш новини, които ще те разчувстват? На мен картите ми харесаха.  :08:

Седмицата до петък беше успешна за мен. Получих хубав съвет от сатурнов човек  :012: Ходих на различни културни мероприятия-изкарах си страхотно. В стажа нещата вървят повече от добре. Но днес се скарах отново с майка ми, този път бях самото спокойствие, нея пак я тресат нервите и естествено аз съм виновна затова  :012: Скоро ще я пращам в НАТФИЗ  ;D

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3247 -: Ноември 14, 2015, 01:55:25 pm »
Хайде картите за новата седмица!
ц.3ч/Пч+Звезда+Дч


С тия чаши седмицата ще е емоционална. Ще има явно някакво събиране или ще ходя някъде на купон, макар че не ми се вярва. Може би ще получа новина(приятна), която ще ме развълнува  :017:

Хайде ов и по моите карти- хм неочаквано ме потърси стара приятелка, но изобщо не искам да се занимавам с нея, усещам, че ми злобее и не е искрена с мен.
Хич не бях ДЧ, напротив, усещах някаква емоционална пустота. Ето жъна успехи, но това не ме радва, сякаш някой е взел живеца в мен. Пфф явно пак съм се бъгнала  :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3248 -: Ноември 14, 2015, 01:59:02 pm »
Фокусирай се върху личното си развитие, успеха и създаването на по-добра социална среда. И хич да не ти пука какво си мислят за теб разни псевдоприятелки.  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3249 -: Ноември 14, 2015, 04:27:30 pm »
А последната карта запомни ли, Стар?

Много пентакли си наредила. Обърни внимание на ред, в който са паднали. От Крал към четворка. Искаш нещо материално, то е видно. Нещо да се осъществи, да си възнаградена за положените усилия. Но да не вървиш в посока назад? Или да е нещо, което в миналото те е вълнувало?
И свързано ли е с някаква традиция, нещо класическо?

Аз бих посъветвала да не си много закостеняла и скована в намеренията си. Да не играеш само на сигурно, защото това може да ощети резултатите, да не успееш да развиеш изцяло потенциал, който имаш.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3250 -: Ноември 14, 2015, 04:39:57 pm »
За нея става въпрос - последната карта в колодата. В нея ми е надеждата за твоите начинания.  :72:

Ще се луташ към някакви минали идеи. Може да затвориш един цикъл, да погледнеш по нов начин на ситуацията. Което ще ти се струва, че те отстранява малко от другите. Може и някакво решение да вземеш. В тези моменти човек е сам и отговорността е само на неговите плещи. Но не се притеснявай, Стар. Ще намериш последователи, може би хора с идеали или добро възпитание, аристократи по душа. В теб е Силата, малко джедайско.  :012: Но ще имаш достатъчно кураж, за да защитиш идеите си, да помогнеш на хората, които не могат сами да се справят, да преминеш през предизвикателствата.
Кураж!
Не забравяй, че има хора, които се нуждаят от твоята подкрепа. Това може да ти е хубав стимул за действие.

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3251 -: Ноември 14, 2015, 04:56:29 pm »
Боболина, ще ти изтегля оракулски карти след малко. И на мен ми стана любопитно във връзка с дилемите ти. Те са малко по-различни като послание от тарото. И повече ще се докоснат до това, което е в теб - поне според мен. Заради това не изтеглих преди от тях. Видяха ми се непрактични за твой въпрос.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bobolina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 623
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3252 -: Ноември 14, 2015, 06:28:00 pm »
Много благодаря, Емма! :38: Ще ми е много ценно, ако се разкрият още насоки за този проблем. Най ме натоварва, че в случая се тормозят и други скъпи на сърцето ми хора, чакайки ме да се справя, а на мен това ми е слабото място. Да беше изпитание само за мен, добре, да търпя, обаче така ми идва в повече.

Ами Ленорман? Ако смяташ, че оракулските карти няма да помогнат? ???

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3253 -: Ноември 14, 2015, 09:10:21 pm »
Понеже си имам нов шеф и веднага питам " как ще се развият отношенията ни до три месеца? " Да допълня, че сме стари познати.
Дръпнах луната - колесницата - дявола
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Да попитаме Таро
« Отговор #3254 -: Ноември 15, 2015, 09:45:44 am »
Седмичните: крал жезли - крал пентакли - 4 меча
Ще обмислям как да материализирам желанията си?


"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."