Автор Тема: Сатурнова криза за подвижният кръст  (Прочетена 35479 пъти)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #120 -: Ноември 11, 2015, 10:12:16 pm »
Благодаря много, akruks!  :-*

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #121 -: Ноември 11, 2015, 10:46:24 pm »
Веселин, наистина ли изчерпа всички други възможности?

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #122 -: Ноември 11, 2015, 10:50:04 pm »
Веселин, наистина ли изчерпа всички други възможности?
За съжаление. Щом се принудих на подобна стъпка. Не мисли,че ми е лесно.
Надявам се само това, че започнах точно по новолуние в Скорпион, да не повлияе негативно.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #123 -: Ноември 11, 2015, 10:59:40 pm »
Веско, не се отказвай да търсиш по-добро  :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #124 -: Ноември 11, 2015, 11:07:30 pm »
Няма, но разбрах също, че и много други работодатели също не са цвете за мирисане.  :-X

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #125 -: Ноември 12, 2015, 02:58:01 pm »
А всъщност кой момент трябва да се вземе под внимание - когато човек приема да работи дадена работа, на първия работен ден или когато подписва договора (което може и да е чак седмица по-късно)?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #126 -: Ноември 12, 2015, 03:05:00 pm »
И двата момента са съществени - в единия взимаш решението да направиш промяна, в другия влизаш в правоотношение с работодателя.
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #127 -: Ноември 12, 2015, 03:05:25 pm »
Няма, но разбрах също, че и много други работодатели също не са цвете за мирисане.  :-X

няма как да са - те са от другата страна на бариерата :)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #128 -: Ноември 12, 2015, 09:16:09 pm »
Благодаря!
И все пак, кой от двата момента ще е по-добре да използвам за построяване на събитийна карта как ще ми върви този път в работата?

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #129 -: Ноември 12, 2015, 10:09:02 pm »
Решението да започнеш там - за това как ти ще се чувстваш на работа и момента на договора - за отношенията ти с работодателя. Поне аз така бих постъпила :)

Двете карти към натала ти - според мен ще индикират различни теми. Твоето себеусещане и развитие на работа и отношенията с боса :)
Над силата е само умението да я владеем!

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #130 -: Ноември 12, 2015, 10:21:01 pm »
Ами аз въобще не се чувствах/м щастлив в момента на решението ми, дори напротив. Това решение беше взето от отчаяние.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #131 -: Ноември 12, 2015, 10:23:44 pm »
Е, аз не съм казала, че си щастлив - видимо не се кефиш :)
Над силата е само умението да я владеем!

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #132 -: Ноември 21, 2015, 03:43:04 pm »
споко, тр.сатурн на дсц. ще бутне,срути, довърши,отнеме всичко,което ти е ненужно и стопира развитието,като у8 няма да е безболезнено,но ще бъде необходимо,ще остави само стойностните  за теб хора във всякакви взаимоотношение-лични/бизнес,нямат шанс да останат в обкръжението ти многоликите, лицемерите и неискрените,ревизията по сатурн,особенно в ретро фазата ще измете всичко гнило и ще подреди градинката,малко ,но истински и верни  :012:

Благодаря Стреличка за интерпретацията. Интересното е, че се свързах преди време с моя съученичка от основното у-ще, с която години наред не съм се чувала. Предстоеше ми пътуване в САЩ, където тя живее и ни покани да и гостуваме . Трудно ми е да опиша как ни посрещна и приятната изненада на преоткриването на нашето приятелство. Та мисълта ми е ,че чистейки, не е чудно Сатурн да изкара/донесе истинското в живота ми :38:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #133 -: Май 01, 2016, 11:22:38 am »
http://www.astro.com/astro-databank/Prince_(musician)
https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%81

сатурн стрелец през първи допълващ наталното т-карето  плутон-луна риби с връх слънце близнаци ,каре луна,сатурнов възврат

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12604
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #134 -: Ноември 17, 2016, 03:52:32 pm »
Сатурн първо дава задачката, после изпитва и накрая проверява,ревизира- къде се държим безотговорно,лекомислено,пилеем време,сили и ресурси в безмислени неща,липсва разумна пестеливост само за необходимото,няма полезен ход, неприятните събития и ситуации,разочарования и несполуки показват точно къде бъркаме и сме извън строго зададените от сатурн правила и норми и така идва равносметката,преосмислянето,помъдряването да отделиш ценното от маловажното и нетрайното
Сатурновата криза е време за осъзната промяна ,поради натрупано неудоволетворение по темите по нат.позиция и упр.на сатурн-слънце,това,което е разклатено ще рухне,за да даде път на ново,стабилно и сигурно.
Добрите магарета,трудолюбивите,неуморните са възнаградени, подобаващо от Сати при срещата му със Слънцето с удоволетворителна увереност в себе си и бъдещето,съдбата е с теб и времето е твое,можеш да избираш и планираш и разполагаш с него,стига ти за всичко, бонуса е  устойчив и дълготраен растеж,защото Юпитер дава в рамките на зададеният план-програма от Сати,всеки седем години- същите теми,процеси ,хора,но на ново ниво на преосмисляне и действия,помъдряли и с натрупан опит,оценка по заслуги,който не иска да пораства-зацикля в едно и също повтарящо се безвремие на аутсайдер,криза преживяват само тези,които не знаят какво искат ,не вярват в собствените си възможности,нямат планове или не знаят как да ги постигнат,тогава съдбата отнема шанса ти ,отнема,хора , на които си разчитал,отнема ти работа, на която разчиташ,но не си бил отдаден ,загубите и разделите,здравословни проблеми,грижи показват безотговорно отношение и поведение към важните и стойностни неща в живота

Стреличка, има ли какво да споделиш по този коментар, девет месеца след като Сатурн раздаде задачката ? Ще бъде полезно.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“