Автор Тема: Сатурнова криза за подвижният кръст  (Прочетена 35638 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13611
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #75 -: Октомври 05, 2015, 02:00:35 pm »
Ами зависи от осъзнатостта на индивида - как ще използва енергиите на транзита, аз казвам, че това е шанс, ако от майката (луната) идват проблемите.
Шанс за какво и за кого? Детството ми беше кошмарно покрай нея, отрови ми младостта, след като почина баща ми, а сега ме доизцежда безкомпромисно и изобщо не оценява факта, че заради нея не съм с мъжа си, а ѝ чистя л@йната.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12608
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #76 -: Октомври 05, 2015, 02:04:59 pm »
The_One, защо точно  по Сатурн ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #77 -: Октомври 05, 2015, 02:05:37 pm »
Може да прозвучи егоистично, но сега осъзнавам каква свобода е да останеш в сравнително ранна възраст без родители, отпада едно огромно бреме. А аз отговорности достатъчно съм носила през по-младите години, когато другите си живееха безгрижно младостта. И ми е много болно да виждам млади хора, които са се превърнали в заложници на семейните  /родителски/ проблеми.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #78 -: Октомври 05, 2015, 04:30:39 pm »
Може би, когато плутон направи квадратура с луната ::)

Прошката не би ли трябвало да е по Нептун ...  ???

Happy58

  • Гост
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #79 -: Октомври 05, 2015, 04:36:58 pm »
Все едно чета себе си. Много познато чувство, но то явно е от силното Сатурново влияние. Понякога имам чувството, че главата ми ще се пръсне от анализи и мисли, които са ненужни.

така сме ние от Сатурновия отбор ... но все ми се струва, че и девата има пръст в тази работа  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

големи патета сме .... вместо да си гледаме живота, ние сме тръгнали да поправяме непоправимото ...  :85: :85: :85:

Happy58

  • Гост
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #80 -: Октомври 05, 2015, 04:39:21 pm »
Може да прозвучи егоистично, но сега осъзнавам каква свобода е да останеш в сравнително ранна възраст без родители, отпада едно огромно бреме. А аз отговорности достатъчно съм носила през по-младите години, когато другите си живееха безгрижно младостта. И ми е много болно да виждам млади хора, които са се превърнали в заложници на семейните  /родителски/ проблеми.

Лили, всяка свобода си има цена и тя е позната само на тези, които я притежават. Скоро разсъждавах по тази тема и установих, колко свободна съм била цял живот, съм в момента и се очертава да съм в бъдеще ... но какво плащам за това ...

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #81 -: Октомври 05, 2015, 04:44:49 pm »
Разбира се, Хепи. За свободата си само ние знаем каква цена сме платили и продължаваме да плащаме. От една страна, не носиш отговорност за близки хора, но от друга страна се налага да носиш в пъти повече отговорности.

Свободна съм да избирам дали да потъна или да не потъна, дали да оцелявам ден за ден или да се отправя директно към дъното.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7912
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #82 -: Октомври 05, 2015, 10:59:23 pm »
Не е така, Лили, което те фокусира, то те материализира

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #83 -: Октомври 05, 2015, 11:02:53 pm »
То една свобода... свобода, от която дори не можеш да се възползваш, защото в комплект с нея получаваш и множество досадни ограничения  ;D

Абе каква свобода в толкова сатурнова тема?  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #84 -: Октомври 06, 2015, 08:48:06 am »

Абе каква свобода в толкова сатурнова тема?  :)

като научиш до болка и преминеш с 6+ сатурновата тема -новото ниво е в урановата мина да копаеш,честито ако си вече шестица  :08:
без ограничения/граници/стени- няма как да осъзнаеш какво е свобода

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #85 -: Октомври 06, 2015, 03:07:31 pm »
така сме ние от Сатурновия отбор ... но все ми се струва, че и девата има пръст в тази работа  :lol_hitting: :lol_hitting: :lol_hitting:

големи патета сме .... вместо да си гледаме живота, ние сме тръгнали да поправяме непоправимото ...  :85: :85: :85:

Хепич, сигурно и от Девата съм прихванала нещо  :012: Така ми се иска да съм малко по- уранско настроена  ;D ама няма...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #86 -: Октомври 11, 2015, 01:49:49 pm »
The_One, защо точно  по Сатурн ?  :)

Защото той заземява, дава суров реализъм. Смята се, че там, където е поставен в картата, са слабото място и страховете. Като е на асц хвърля сянка към 7 дом и освен своите слабости и страхове виждаш и тези на другите.
По какво друго мислиш, че може да  е, Рени?
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #87 -: Октомври 11, 2015, 06:26:56 pm »
В картата на мъжа ми, в началото на 2016г - Сатурн ще направи съвпад с наталната му Луна - У3 и У4. Сатурн е У10 и е в 4 дом. Беше ми намекнато, че може да се наложи да се погрижи за майка си. Тя е добре, Вие как виждате аспекта? Там, където е неговата Луна е и моя Нептун (У1 при мен), дали по-скоро няма връзка с мен  ::)
Над силата е само умението да я владеем!

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13611
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #88 -: Октомври 11, 2015, 07:14:45 pm »
В картата на мъжа ми, в началото на 2016г - Сатурн ще направи съвпад с наталната му Луна - У3 и У4. Сатурн е У10 и е в 4 дом. Беше ми намекнато, че може да се наложи да се погрижи за майка си. Тя е добре, Вие как виждате аспекта? Там, където е неговата Луна е и моя Нептун (У1 при мен), дали по-скоро няма връзка с мен  ::)
Няма връзка с теб, защото при него Нептун е У12, домът на безвъзвездната помощ и грижи за друг, в случая майка му, защото е в съвпад с Луната, като грижите не е задължително да са свързани с нейното здраве, по-скоро ще е в помощ на нейния дом- тр Сатурн У1 за майката е съвпад с Венера У4 за нея. Да разринеш снега в къщата на майка си е пак помощ  :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Сатурнова криза за подвижният кръст
« Отговор #89 -: Октомври 11, 2015, 08:33:50 pm »
Благодаря, той много се грижи за нея и това много ме радва, надявам се да е такъв тип грижа, наистина й дома й поддържа много (но така и трябва, аз нямам нищо против)  :)
Над силата е само умението да я владеем!