Автор Тема: Пълнолуние 27 октомври 2015г.  (Прочетена 11243 пъти)

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #30 -: Октомври 28, 2015, 09:34:57 pm »
ето какво направих аз :) ... най-накрая, след повече от година инат и дърпане, си купих смартфон :) - Марс съвпад с Уран, в 3 дом. Подписах договора преди няколко дни, когато беше върху Венера/Плутон, а го купих вчера вечерта. И сега се обучавам :) - честно казано, положих много усилия, за да се "навия" на тази стъпка :) - мисля я още от септември, когато беше Новолунието на този градус (20, Дева).

Браво Хепи, да ти е честит. Ще го разучиш бързо, пък после като се зарибиш, няма да има спиране.  :) Да го ползваш със здраве.

При мен се проявява в сферата на  работата, нищо  че е на куписидата на 11-ти, 10 действа. Пък и нали марс СУ10.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #31 -: Октомври 29, 2015, 09:01:23 am »
Браво Хепи, да ти е честит. Ще го разучиш бързо, пък после като се зарибиш, няма да има спиране.  :) Да го ползваш със здраве.

При мен се проявява в сферата на  работата, нищо  че е на куписидата на 11-ти, 10 действа. Пък и нали марс СУ10.

ако някой ме гледа отстрани, сигурно доста ще се забавлява с мен :) НО, важното е, че преодолях себе си и вкарах нещо съвсем ново в живота си. Освен това, установявам, че ми е нужно доста телешко спокойствие, за да го използвам - това приплъзване, натискане на няколко неща, за да направя нещо .... иска се спокойствие :) - нали си имам солар, възврат Венера и Марс - всички с асц Телец, пък и 11 дом нали е в телец :) - абе, интересно е. Днес ще е ден за вкарване на вайбър, скайп и т.н. :), пък и маникюра сега ще трябва да е постоянно красив - не може то така :)

Happy58

  • Гост
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #32 -: Октомври 29, 2015, 09:02:14 am »
Хепи, аз си имам проблеми с кръста от малка и сега болежките се обаждат, сигурно е защото не се движа достатъчно  :012:

идейка - що не си провериш конституцията по аюрведа ..... да няма нещо там, което да не забелязваш/правиш ...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Пълнолуние 27 октомври 2015г.
« Отговор #33 -: Октомври 29, 2015, 09:20:36 am »
В съвпад с МЦ, айде да ми вдигнат заплатата, да ми дадат бонуси.... :012:

Почти изпълнихме плана :012: Като имах и нематериален бонус точно на пълнолунието, свързан с детето, чието слънце между другото е в съвпад с моето МЦ :cheer:
Frankly, my dear, I don't give a damn.