Автор Тема: Новолуние 11 ноември 2015г.  (Прочетена 18806 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #75 -: Ноември 15, 2015, 03:22:23 pm »
Ема, и аз съм доста търпелива и често ме въвличат в разни драми, в които аз дори не съм трети човек. Най ми е неприятно да бъда въвлечена в чужди властови игрички, манипулации чрез вменяване на вина и истории с ронене на крокодилски сълзи. Ама то това е нивото на посредствените хора.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #76 -: Ноември 15, 2015, 03:42:16 pm »
Аз не обичам селски пръчки и долнопробни и елементарни курвенски истории. Като ти се изневерява - или се скрий от мъжа си, или бъди пич и му кажи, че си му приготвила красив чифт рога. Някой си искал да се докаже какъв е мъж, жената пък пожелала да влезе в роля на принчипеса, едни хватки и предене на мрежи. Какви са тези педерастии да въвличаш други хора да те прикриват?!
Фльорца. Как не я набих тази, още не ми е ясно. Догнуся ме от нея. А и ме пипа, докосва...с ръце. Аз съм небутник за близките си, а какво остава за хора, които ме отвращават.

Кипва ми само като се сетя. И без транзитен Марс умея да показвам на някой къде е вратата за излизане от живота ми. Но сега се светнах, че бях такава овнешка по причина него.  :57:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Скорпионче

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2148
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #77 -: Ноември 16, 2015, 12:43:05 pm »
Грешка с предишния пост.. в 4 дом ще ми е новолунието и образува опозиция със Слънцето и куинконс с Юпитер.

п.с. Много мразя лунациите , които ми засягат четвърти дом.

Братовчедката ми стана колежка!! Суууупеееер!!!!  :cheer:
п.с. около семейството ми започнах да променям някои мои намерения...сякаш се "отрезвих" или пък не...
"Всяко наше удоволствие е сделка с дявола."

Radost

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 475
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #78 -: Ноември 21, 2015, 02:30:19 pm »
На тази дата имам запазен час при личната лекарка, за да ми даде направление за АГ. Този ден и час ми ги запази още на 23 ти окт., а то било новолуние попадащо в мой 3 ти дом съвпад (под градус) със Сатурн У5. Диспозитора на новолунието транзитира през 5 ти дом и образува квадрат с Луна У11 в 8 ми.
Вчера пътувах до родния си град за да си взема новата шофьорска книжка, беше изтекла и датата на издаване е отпечатана от точно 11 ноември. А днес беше 2рата през живота ми спортна тренировка.  :012:

toroni

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 231
Re: Новолуние 11 ноември 2015г.
« Отговор #79 -: Ноември 21, 2015, 04:38:52 pm »
Това новолуние се отрази много добре на мъжа ми, който имаше рожден ден тогава - посрещна го в чужбина доволен и щастлив :clap: