Автор Тема: Виртуалната представа  (Прочетена 122656 пъти)

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Виртуалната представа
« Отговор #240 -: Ноември 04, 2015, 07:51:47 am »
Пърпълче браво! Само ти ме усети като книжно плъхче   :) Обичам да кисна с часове по книжарниците и библиотеките  :012: Само едно не си познала, не съм руса  :012:  :38:

П.с- всички ми усещате обаче Луната в Риби, Асц в Скорпион явно не се усеща много при мен виртуално. На живо съм малко по-различна- там вече се усеща Сатурн и Плутон  :)
« Последна редакция: Ноември 04, 2015, 07:55:14 am от trendy »

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Виртуалната представа
« Отговор #241 -: Ноември 04, 2015, 09:06:56 am »
Чудех се за Лили, но след нейната картинка се сетих.



Имаше един вариант, по-близък до представата за Опозит, но се придържам към каноничния :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Виртуалната представа
« Отговор #242 -: Ноември 04, 2015, 09:26:15 am »
abroad ,  :08:


strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Виртуалната представа
« Отговор #243 -: Ноември 04, 2015, 09:38:30 am »
Purple,  :08:




strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Виртуалната представа
« Отговор #244 -: Ноември 04, 2015, 10:32:28 am »
Клер,  :08:

и аз имам силно желание да разчиствам, но мързелът ми е по-голям  :-X




Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Виртуалната представа
« Отговор #245 -: Ноември 04, 2015, 10:54:43 am »
Само едно не си познала, не съм руса  :012:  :38:
Е, google намери такава книжна фея - пък и е нежна, крехка и затова я избрах.
Purple,  :08:

[

Ахахаха Strelicka, мерсии за голия охлюв(така наричам мъже с епилирани гърди), но с моя странен вкус за мъже, клоня по-скоро към нещо такова   :012:

"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Виртуалната представа
« Отговор #246 -: Ноември 04, 2015, 11:01:45 am »
Този е точно с близнашко стрелчески акцент според мен ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #247 -: Ноември 04, 2015, 11:07:19 am »
Чудех се за Лили, но след нейната картинка се сетих.

Още малко и ще ме пратиш при монахините с тая забрадка  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Виртуалната представа
« Отговор #248 -: Ноември 04, 2015, 11:08:48 am »
Мутабелен е, но по Дева - Риби  :)

Хм...във всеки случай това ми е любимата прическа за мъж :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Виртуалната представа
« Отговор #249 -: Ноември 04, 2015, 04:53:29 pm »
Satin - еми, не мога да намеря точно изборажение. Като кукла от стъкло/кристал. Усещам те като изключително крехка, невинна.  :012:



Happy58 - трудно ми е да определя, защото я виждам в много и най-различни светлини  :017: Винаги ме изненадва с реакциите и думите си. Уж считам, че съм добра в усета си за хората, но нея винаги я "изпускам". Mного ми е интересно да чета мненията й.


"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Виртуалната представа
« Отговор #250 -: Ноември 04, 2015, 06:06:07 pm »
Аз  ;D





Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Виртуалната представа
« Отговор #251 -: Ноември 04, 2015, 07:53:03 pm »

Happy58 - трудно ми е да определя, защото я виждам в много и най-различни светлини  :017: Винаги ме изненадва с реакциите и думите си. Уж считам, че съм добра в усета си за хората, но нея винаги я "изпускам". Mного ми е интересно да чета мненията й.


Като не се видях в първите ти постове, помислих, че не "подлежа" за определение за теб :) - то май наистина се оказва така :)
Сега благодаря за споделеното. Картината е много хубава (по усещане, смисълът ѝ ми е труден за разбиране) и ще си я гледам честичко :)  :58:

Purple

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 137
Re: Виртуалната представа
« Отговор #252 -: Ноември 04, 2015, 08:17:38 pm »
Картината е много хубава (по усещане, смисълът ѝ ми е труден за разбиране) и ще си я гледам честичко :)  :58:

На първо четене усещам земното в теб и то много силно(даже се изненадах, че си Везна), изглеждаш ми изключително приземена(ако мога така да се изразя). Но само на пръв поглед...на по-дълбоко ниво остава усещането за мъдрост и спокойствие, но е съчетано с многостранност, многоликост. Картинката - в същността си дървото е едно, но в различните условия се проявява външно като друго, мени се. Не е лесно да получаваш факсове, някои са трудни за разкодиране  :012:
Поне според мен, темата е интересна и би могла да послужи за някакъв вид обратна връзка(особено по отношение на проекциите). Виртуалният образ уж не е реален, но пък има много общо с интуитивното виждане и възприемане на другите.
"In life we will die over and over again, until the day that we can walk the earth with only our immortality left. "

Happy58

  • Гост
Re: Виртуалната представа
« Отговор #253 -: Ноември 04, 2015, 08:44:57 pm »
На първо четене усещам земното в теб и то много силно(даже се изненадах, че си Везна), изглеждаш ми изключително приземена(ако мога така да се изразя). Но само на пръв поглед...на по-дълбоко ниво остава усещането за мъдрост и спокойствие, но е съчетано с многостранност, многоликост. Картинката - в същността си дървото е едно, но в различните условия се проявява външно като друго, мени се. Не е лесно да получаваш факсове, някои са трудни за разкодиране  :012:
Поне според мен, темата е интересна и би могла да послужи за някакъв вид обратна връзка(особено по отношение на проекциите). Виртуалният образ уж не е реален, но пък има много общо с интуитивното виждане и възприемане на другите.

Аха, сега малко ми се прояснява - имам над кой детайл да разсъждавам (ееей тази дева :) ).

И понеже съм Везна, а и още много от картата ми, първото, което видях в картината, са двамата човека, седнали в основата на дървото, от двете му страни, разделени, тъжни .... и ми стана тъжно за тях. Но пък се усъмних, че точно това е смисълът, и не го споменах в предния пост :) - обаче те все пак са си там - има защо ....
А това с факсовете - сигурно не е лесно :) - нямам идея - моите са обикновено ясни :)

Happy58

  • Гост
Re: Виртуалната представа
« Отговор #254 -: Ноември 04, 2015, 08:55:09 pm »


Хепи - много обичаш да прекарваш през математиката и числата всичко. Дори нещата, които не влизат толкова лесно в този калъп. Но това е особена форма на обяснение на живота, търсиш непознатото в познатите ти точки, за да го изследваш. На пръв поглед се вижда аналитичност. На втори и по-дълбок - аналитичността ти помага да сложиш в ред емоциите в теб. Това е твой метод. Отворена си за помощ към другите. Понякога прекалено много мислиш как да помогнеш на другите. А за теб, Хепи?  :38: Кога ще помислим за теб?  :72: :38:


Обещания цитат от "Китайска астрология" - Кон+Везни:

" ........... търсачи на хармония. Несправедливостта и злодеянията са злини, които трябва да бъдат преодолени посредством честно излагане на фактите и числата. Никой не е по-умел в балансирането между добро и зло от Везната, родена в Годината на Коня.... ....................."

 :58: