Автор Тема: Сатурн в падение по дом в различните знаци  (Прочетена 15494 пъти)

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Сатурн в падение по дом в различните знаци
« Отговор #60 -: Януари 24, 2016, 03:11:50 pm »
Грешно ми изтълкува коментара, не съм написала, че ще напълнее защото нейният Сатурн е в рак, а написах, че щом е със Сатурн в рак, значи е млада-  74-ри/75-ти набор, още не са започнали хормоналните промени, които при всеки неизменно настъпват като прехвърли 40г.
За това и има таблици със стандартни ръст/килограми за различна възраст.
Чул те Господ, защото 22 години съм с едно и също тегло, като изключим две години, в които си правих експерименти и се получи тотален хормонален срив и чудовищни вариации в теглото.
Мое мнение е, че с годините трябва да се качват килцата минимално, за да изглаждат бръчиците и придават плътност на кожата, закръглените хора винаги изглеждат по- младолики.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Сатурн в падение по дом в различните знаци
« Отговор #61 -: Януари 26, 2016, 12:56:25 pm »

Едната, и аз се обърках-теб кое те беше объркало, че обясненията на Диана те проясниха?

Приемах, че аналогично на падението и троновата позиция по знак, планетите имат същите качества и по дом. За някои пък смятах, че са "в радост" в определени знаци - като Сатурн в Риби, например. А понятието "в радост" може да се отнася само за домовата позиция. Отдавна бях чела и за сектите. От там кашата ставаше още по-голяма. Сега поне си изясних за домовете. Понеже е написано кратко и точно.
А кашата идваше от там, че като започна да чета големи материали, чета през абзац-два, или не ги довършвам, защото дългите обяснения ме изнервят.

Във връзка с трудното раждане - Сатурн и Марс в 1 дом или на асц., са показател за оперативна намеса, за опасност за живота на новороденото. Не знам дали е задължително да има показатели в картата на детето за преждевременно раждане, за задържане и т.н. Това по-скоро би се видяло в картата на майката, защото не касае пряко детето.

Според езотеричните схващания Сатурн в 1 дом означава и че душата не е искала да се връща отново на Земята. Но това са тези, които нямат доказване.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Сатурн в падение по дом в различните знаци
« Отговор #62 -: Януари 26, 2016, 11:35:10 pm »
Във връзка с трудното раждане - Сатурн и Марс в 1 дом или на асц., са показател за оперативна намеса, за опасност за живота на новороденото.

Марс в 1-ви, малко след като съм се родила са искали да ме оперират от херния, преди операцията някаква сестра казала на майка ми да не разрешава, щяло да ми мине, майка ми само това чакала някой да ѝ каже, събрала ни набързо багажа и ни самоизписала. Та за малко ми се е разминала ненужна операция.