Автор Тема: Хипотетично...  (Прочетена 12986 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Хипотетично...
« -: Ноември 12, 2015, 12:14:30 pm »
Има ли транзит, прогресия, дирекция, които ви се иска да изживеете, но няма да имате такава възможност по някаква причина?

Например някой транзит на плутон, тъй като той е твърде бавен за един човешки живот. Или съвпад на прогресивно слънце с венера, тъй като не при всеки венера е след слънцето в наталната карта.

Аз например ако доживея към  90-100 г. ще имам по прогресии венерин възврат, много интересно какво би донесъл и то на тези години :012:


Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Хипотетично...
« Отговор #1 -: Ноември 12, 2015, 01:11:49 pm »
Голяма изпепеляваща любов, но не знам по какво може да се случи. Имала съм няколко такива, остава само пепел накрая и от пепелта се ражда феникс. Вероятно, заради съвпада СЛВ + Венера в 8 дом, в Скорпион. И пак това искам. Явно ми е диагноза. Не знам дали ще ми се случи някога отново, но ако трябва да си пожелая едно нещо - това ще е :)
Над силата е само умението да я владеем!

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Хипотетично...
« Отговор #2 -: Ноември 12, 2015, 02:41:56 pm »
Като се замисля, няма бавен транзит или дирекция, които да ми липсват и бих искала да ги изживея. И две благотворни юпитерови дирекции вече изживях, съвсем наскоро - абсолютен въздух под налягане.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Хипотетично...
« Отговор #3 -: Ноември 12, 2015, 02:56:08 pm »
Хипотетично,даже да доживея Плутон съвпад с Венера,...

Когато се случи при мен - бях за първи път с мъж - интимно  :) Доста ток имаше между нас :) Трябва да му видя картата :) Къде е Марс :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хипотетично...
« Отговор #4 -: Ноември 12, 2015, 02:57:45 pm »
Някак си не беше честно да се родя без възможност да имам гадже с Плутон върху Венерата ми.  :96: :012: Онези с Венера върху моя Плутон ги сгризках за закуска.  :'( Много тъжно.  ;D

И аз така бях много разочарована като започнах да чета астрологични книжки, на Линда Гудман разбира се, и установих, че имам венера в овен и поколенията около мен не са с плутон в овен т.е. няма как да имам soulmate аспект с никого.


Сега вече не са ми притрябвали измишльотини :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Хипотетично...
« Отговор #5 -: Ноември 12, 2015, 03:04:35 pm »
Плутон/Венера си го имам по рождение - ако някой е мераклия, веднага го разменям за една Венера в Телец или Водолей и една Луничка някъде, да кажем Везни .... :)

Не знам кой аспект да гледам, но искам да съм ЗДРАВА до края на дните си на тази Земя! Много моля  :58:

Оттам нататък - каквото, такова.


Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хипотетично...
« Отговор #6 -: Ноември 12, 2015, 03:15:07 pm »
Аз наскоро се сетих, че родените в началото на века  имат плутон в стрелец в тригон с венерата ми, може от там да изпадне някой soulmate, има -няма 25 години по-млад :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Хипотетично...
« Отговор #7 -: Ноември 12, 2015, 03:15:25 pm »
Измишльотина,но щеше да е хубаво да проверим дали е или не е.Сега нямаме никаква възможност.  ;D ;D
 Както казва Алена има(ше) много ток и при мен,когато познавах Венери върху моя Плутон.
Сега трябва да се задоволявам с Марсове,подковани със Сатурн или Юпитер в съвпад.И то този с Юпитер нещо не ме пожела.  ;)

И с Асцендент Скорпион, например  :) Много добре ми се отразява, като ми се намърда между Венерката и екзалтиралия Уран :) При теб не знам дали такъв негов АС има какво да закачи в Скорпион  :012: Ама да налея малко масло в огъня  :012: Такива мъже ме надушват от 100 км и дори само по погледа ми е ясно ... Тогава ми се задейства силен инстинкт за самосъхранение  ;D

Малко излизам от темата, за което се извинявам на Тери, но ако си имала такива случки с мъже с АС Скорпион, които нещо да ти боднат ... едва ли си останала равнодушна  :)
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хипотетично...
« Отговор #8 -: Ноември 12, 2015, 03:19:38 pm »
Моят проблем е,че не харесвам дечица,а съвсем зрели мъже.   :D

Нямам такъв проблем аз :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хипотетично...
« Отговор #9 -: Ноември 12, 2015, 03:25:53 pm »
Не, никога не съм си падала по възрастни мъже, най-голямата разлика ми е била 5 години, и то само веднъж. Все с връстници, бившият ми съпруг беше с 2 г. по-малък ::)

Занапред и с още по-млади :D


Прогресивният ми асцедент е в дева, ама не знам дали е от това
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Хипотетично...
« Отговор #10 -: Ноември 12, 2015, 03:28:53 pm »
Има ли транзит, прогресия, дирекция, които ви се иска да изживеете, но няма да имате такава възможност по някаква причина?



при мен няма да има никаква прогресия или дирекция, която да съвпада със СЛВ (оопс, грешка - дир Сатурн ще мине оттам след 2-3 години :) )... за сметка на това, повече от половината планети преминават през ЮЛВ.

прогр Венера няма да направи положителен аспект с Юпитер, Слънце, докато му е времето ... чак някъде към 60г май - въобще, нямам положителни положения за стабилна връзка или брак :)
« Последна редакция: Ноември 12, 2015, 03:35:12 pm от Happy58 »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хипотетично...
« Отговор #11 -: Ноември 12, 2015, 03:31:01 pm »
Как може да се омъжиш за такъв дъртак,само 2г по-млад!Геронтофилка!  ;D :D :043: :043:

Повече такава грешка няма да правя :08:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хипотетично...
« Отговор #12 -: Ноември 12, 2015, 03:34:51 pm »
при мен няма да има никаква прогресия или дирекция, която да съвпада със СЛВ ... за сметка на това, повече от половината планети преминават през ЮЛВ.

прогр Венера няма да направи положителен аспект с Юпитер, Слънце, докато му е времето ... чак някъде към 60г май - въобще, нямам положителни положения за стабилна връзка или брак :)

По дирекции няма ли нещо? Транзити на бавни планети към слънцето или венера? Венерата ти в дева беше нали?


И аз няма никога повече да бъда със Слънце Лъв!  :012:

Аз такъв търся, пращай го!
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Хипотетично...
« Отговор #13 -: Ноември 12, 2015, 03:36:35 pm »
По дирекции няма ли нещо? Транзити на бавни планети към слънцето или венера? Венерата ти в дева беше нали?

е, бавните транзити си вървят - в момента Уран ми разказва играта. Аз наблегнах на дирекции и прогресии :)

Happy58

  • Гост
Re: Хипотетично...
« Отговор #14 -: Ноември 12, 2015, 03:37:23 pm »
И аз няма никога повече да бъда със Слънце Лъв!  :012:

Ааа, що бе? Сладури са ... обичам си ги аз .... :) - ама нали Марса ми е там, та ..