Автор Тема: Хипотетично...  (Прочетена 12983 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Хипотетично...
« Отговор #15 -: Ноември 12, 2015, 03:39:50 pm »
Дрън-дрън!Няма някакви прогресии и дирекции да ми определят за какво ще имам възможности!  :) :38:

Дракич, стига бе човек, си се опъвала -  омекоти мъничко, направо си като някакво желязно парче, което Фърга наляво и надясно :) - как издържаш, не знам ...

Все има нещо в сърчицето ти, за което копнееш ....  :58:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хипотетично...
« Отговор #16 -: Ноември 12, 2015, 04:49:34 pm »
К"во да си подготвям бе сестро  :012: То де що има планети и камънаци ми нацелили важни точки по наталчето  :012: И транзитно Юпи тригноче натално, красота  :012: Може тогава дед Мороз да раздава подаръците  :017: :012:
Да ,чакай го дед Мороз с дебелото коремче, заклещен в комина. Най -много някоя сажда да изпада вместо подарък, никви феникси няма в пепелта, може и комина да се режи, за да извадят фалшивият коминочистач Юпитер-нещастник! ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Хипотетично...
« Отговор #17 -: Ноември 12, 2015, 05:48:14 pm »
Аз наскоро се сетих, че родените в началото на века  имат плутон в стрелец в тригон с венерата ми, може от там да изпадне някой soulmate, има -няма 25 години по-млад :D

Ползвай, онези от миналия век с Плутон в Лъв .  :012:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хипотетично...
« Отговор #18 -: Ноември 12, 2015, 07:37:58 pm »
Ползвай, онези от миналия век с Плутон в Лъв .  :012:

Не става - имам марс във водолей :) Пък и както се изясни по-толкова стари не си падам.

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хипотетично...
« Отговор #19 -: Ноември 12, 2015, 08:00:28 pm »
Аз наскоро се сетих, че родените в началото на века  имат плутон в стрелец в тригон с венерата ми, може от там да изпадне някой soulmate, има -няма 25 години по-млад :D

За какво ти е тригон, ползвай опозицията от Везнишките :012:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Хипотетично...
« Отговор #20 -: Ноември 12, 2015, 08:02:43 pm »
при мен няма да има никаква прогресия или дирекция, която да съвпада със СЛВ

Преди 2-3г. имах дир. Венера съвпад Слв, да не мислиш, че имаше нещо  :)

niarnus

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 422
Re: Хипотетично...
« Отговор #21 -: Ноември 12, 2015, 09:08:08 pm »
Например някой транзит на плутон, тъй като той е твърде бавен за един човешки живот.

Има ли такива, на които им липсва транзит на Плутон? Ще ми бъде приятно да се запознаем. ;D
No locked doors, No windows barred
No things to make my brain seem scarred

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Хипотетично...
« Отговор #22 -: Ноември 12, 2015, 09:14:28 pm »
На мен - направо аман от Плутонщини .... Както е тръгнал от 7 дом, вече е на К11 и ми разклати всичко възможно по пътя си - не остана вече  :012: Ама трябва да прегледам за други аспекти  :012: Ако има някъде да легне и да си поспи за 20-30 години - ще е супер  :012:
Над силата е само умението да я владеем!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хипотетично...
« Отговор #23 -: Ноември 12, 2015, 11:06:51 pm »
Аз тоя Плутон хич не го забелязвам, все едно е черната ръка дето ми люлее люлката от пеленаче ,нещо като безвредната ми грозна баба Яжка, ама Сатурн ми е трън в очите, задника, обувката ,сърцето, искам да го няма, откъдето и да мине, както и да застане-все в него съм втренчена и ми тежи :012:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Хипотетично...
« Отговор #24 -: Ноември 12, 2015, 11:10:01 pm »
Защо з а д н и к а ми излезе със звездички, кога ще оправите този технически дефект във форума, то не бяха колбаси, салами, аман.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Хипотетично...
« Отговор #25 -: Ноември 12, 2015, 11:24:14 pm »
Защо з а д н и к а ми излезе със звездички, кога ще оправите този технически дефект във форума, то не бяха кол****, салами, аман.

Всичко е перфектно, просто очилата ти са паднали :)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Хипотетично...
« Отговор #26 -: Ноември 13, 2015, 08:41:58 am »
Нямам търпение да ми пресече ДСЦ,а доста по-късно.да направи съвпад с Марс/Юпитер.Дано има какво да отразявам във форума. :)

Скоро Плутон ти пресича ДС? А кога наближава стелиума?

Няма начин да няма какво да споделиш :) При мен от рождението до сега е имал доста съвпади и винаги съм имала големи събития. А в твоя случай ти и ги привличаш :)
Над силата е само умението да я владеем!

Happy58

  • Гост
Re: Хипотетично...
« Отговор #27 -: Ноември 13, 2015, 08:49:07 am »
Преди 2-3г. имах дир. Венера съвпад Слв, да не мислиш, че имаше нещо  :)

нищо приятно не ти се е случило? какво управлява Венерка?

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Хипотетично...
« Отговор #28 -: Ноември 13, 2015, 08:51:27 am »
Има ли такива, на които им липсва транзит на Плутон? Ще ми бъде приятно да се запознаем. ;D

Що, съвпадите на плутон не мисля, че са лоши. Виж опозициите са друго нещо, аз поне опозиции няма да преживявам. Ако доживея уранов възврат ще имам и тр. плутон съвпад слънце, току виж съм прескочила трапа :012:
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Happy58

  • Гост
Re: Хипотетично...
« Отговор #29 -: Ноември 13, 2015, 08:53:20 am »
Има ли такива, на които им липсва транзит на Плутон? Ще ми бъде приятно да се запознаем. ;D

е как така ... не си го представям ... съвсем никакъв ли?